Jump to content
kleni

Д15В2

Recommended Posts

Да се похваля пред всички, от днес моита бегачка премина в класа на пълните спринцовки. Много благодарности на колегата valri с който днес доста се поизпотихме. Остават още малко настройки и всичко ще е на 6. Колата запали от първия път и върви сравнително добре, но има още какво да се желае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

безаварийно ръ4кане! я разкажи колко ти излезе и други интересни подробности? ;щ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kleni

смукателите са от Д16А6+делко+комп.Единственото което ме разиграваше два дена беше един пин към компа(ако започнете да правите тази шукариика на 5г СИВИК си намерете един пин за компа )Аз нямах и бях сложил друг,който беше къс и не даваше данни от сензора на компа.Мерех два дена и всичко беше наред по сензорите на делкото,но към компа не идваше сигнал ими е***а маиката докато неотворих компа и да измеря на самите букси.Там останових,че недава сигнал от единия сензор(грешка 4 ).След като го оправих всичко дойде на място.Сега дава само грешка 13,но това ще се оправи когато Емо(1net) смени чипчето.Засега толкова от мен.Някой ако му трябва помощ с удоволствие ще му помогна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами честито !!! ако мойе да разясниш как става цялата тая операция и кви пари идва горе-долу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kleni

Зависи за колко пари ще си намерите чарковете(колектори+комп+делко и малко жички)другото е до желание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка с колко се вдигат кончетата,някъде из полезните теми четох,че са 13...,други хора твърдят,че са 20-25 ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е хайде сега 20-25 само междувременно я турбинираш :ph34r: 13-17к.с е реалистично и проверено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам да се заразявам и ще ме накарате да хвърля едни пари,лоши хора ! :ph34r:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Е заслужава си инвестицията :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kleni

чаркове има ,само отвори в"продава"и има едни пресни пресни само чакат някои да ги купи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моля те ще ми обясниш ли какви чаркове с точност си си взел, защото и аз мися да си я направя пълна инжекция тези месеци :lol: и какъв е този пин на компа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...