Jump to content
doctor

Най-бързата кола, която сте карали

Recommended Posts

Първо с първата ми Хонда Сивик 91г на магистралата за Бургас направих 210км...по миналата година един приятел си докара от Щатите EVO-9 MR,лепнах му 270км на път до София,но се поуплаших,а се бях наточил до го видя колко може, въпреки че не съм му гледал километража..той ми казва километрите,но мисля че можеше още все пак беше на 8100 мили...лудница. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Опел Астра 2.0 115 коня - 215 км/ч на газ! С БМВ 318и 1.8 115 коня - 175 км/ч на газ!С Опел Вектра 2.0 115 коня 215 км/ч на бензин!За жалост още не съм имал щастието да карам ХОНДА............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с БМВ е46 320 с 2.2 170 коня мотор 190 градско можеше и още, тя е със спортно окачване и не мръдна .. нито се уплаших нищо (но не се гордея с простотията си) с БМВ е30 (25 годишно) 1.8 мотор 105 коня 160 си ги дига без проблем градско но почва да се клатушка много (много е високо)

Редактирано от JelioNikolov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със 196 с Civik - вчера;) можеше и повече сигурно, ама ме хвана шубето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

сега ще ме заклеймите за долен лъжец най-вероятно, но миналата събота с мойто купе, бяхме 5 човека и малко багаж в багажника и без много да се мъчи, количката си лепна 200-205 и имаше още мегдан на педала да потъне навътре, а даже не осетих двигателя да се мъчи и обийте ме с камъни но си мисля, че без проблем количката може да си стигне максималната скорост 220 и то без големи мъки :)

Танкист, аз ти вярвам (въпреки всеобщото мнение за нашите автоматик - тролеи)! Онази вечер я качихме и мойта душичка на магитралата(ти поне си я карал и видя колко добре се държи) и бяхме много приятно изненадани, не само подмина 210 и то без голям зор, но можеше и още и се държеше доста спокойно и стабилно на пътя... Редактирано от pemy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно вдигат и по 300 км/ч, но просто трябва да намерите достатъчно високо място, за да ги засилите от там :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Майсторе предполагам визираш твойто возило ! :P

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който се е засилвал,виж как знае! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе просто доста хора успяват да подобрят заводските характеристики.....ма тя ондата кат виното ,колкото по-стара.....толкова по-бърза :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също с моето купе съм вдигал и карал с 210 км/ч !! ...РЕСПЕКТ Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слънце, далеч съм от идеята да се заяждам, но както предполагам знаеш, всеки ден хората не само измислят но и успяват да направят нови и нови начини, за да подобрят производствените характерестики на автомобилите си - така, че защо да не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей , за купетата нищо лошо да не чувам ... гадни хамерикански кошове :PАз съм го пускал , ама да видите пак че може , D16Z9 със 205/40/17 гуми.http://vbox7.com/play:caf806eb

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей , за купетата нищо лошо да не чувам ... гадни хамерикански кошове :D

:P;) ;) :P аз с моя самолет с прецакан съеднинител 180км/ч с 1 изпитател в колата.Не съм го сменял карам си така оня ден бях пак на магистралата 160км/ч :P ще чакам да са прецака още :P че да го сменя и тогава можеда си докара стрелката докрай мойта на близо 190 000 мили колица ;) инак с други съм развивал и по голяма :) мустанг гт500 и нисан скайлайнимаше и нисан s200 или нещо от сорта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най бързата кола която сме карали - по рано отговорих друго но сега ще кажа гордо МОЙТА !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най бързата кола която сме карали - по рано отговорих друго но сега ще кажа гордо МОЙТА !

Е тва вече си е отговор по темата мама-му стара :D Аз още се излагам с неква RS4-ka баси :huh: въпреки Турбо Хондата , която имах преди :lol: евалата 'Jeepers-nakazan' :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със 196 с Civik - вчера:huh: можеше и повече сигурно, ама ме хвана шубето :lol:

Може !С климатик и фарове 206 на 6-та, ако ти е 1.8 спорт.Макар че знам ли със Сити пак-а , тия пластмаски може и да са тежки :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала на izanagi как защитава купетата :lol: иначе най бързата до сега беше rover 220 turbo - 201 PS - 230 км - доволна скорост нямаше смелост за повече :huh::huh::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз ще кажа че наи-бързата която съм карал е МОЯТА :rolleyes: Сивик 4г. Д16А6 - 220км, мисля 4е можеше и още но знам 4е ми е стара колата! Не ме беше страх- ако бях с друга кола бих продължил с ускорението!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е THE POWER OF DREAMS: HONDA LEGEND 295hp.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опел Калибра 115к.с. -210км/ч Ауди 80 1.8 90к.с. -200км/чРено 19 1.7 90к.с. -190км/чБМВ 318 1995-та -200км/чГолф 3 1,9 тди -160км/ч след това е става страшно, Много нестабилна кола въпреки 195/50R15 мишлен пилот-аАуди Б4 1,9тди -200км/чВектра 4*4 1994-та 115к.с -210км/чАуди А4 1.8Т 150к.с. -230км/чМоята хонда сивик Д15Б2 с повече от 180 не съм пробвал, само от 10 дни я имам и не е напълно готова за пълен тест драив.Иначе съм се возил в БМВ 645и 250км/ч ; мерцедес S500 245км/ч ; и Ауди S8 3,3 бензин куатро с 260км/ч и Ауди А8 2,5 ТДИ + чип 180к.с. 250к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорд 6г Ф18Б2 - 240 Сузуки Суифт ГТИ - 195 (нататък става мн. страшно)Опел Зафира 2008 1.9 дизел+чип - 250

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бързата BMW X5 3.0D - 218hp скорост 20-50~km/h карахме го за дрифт мн добре се получава на сняг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

230 km/h Голф 3 гти 16вИначе 200 със свика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mercedes CL63 AMG , без коментар за тази кола... за малкото растояние между два светофа вдигна 200 и за 2 секунди намали до 60.... уникална кола , няма място за сравнение с Хонда , но все пак Хондата си ми е на сърце

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смело мога да кажа че моята :) онзи ден си преобърна километража не че може да му се вярва де но да видиш стрелката да подминава 230 е доста приятно хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250 с Порше 968,повече ме достраша да вдигна!190 със ШАТЪЛА 4х4 по надолнище :drunk::) :) ,(ако може да се вярва на километража)!

Редактирано от MARTYHONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт от мен.Най-бързата вече е моята.... :angry: Скоро го напънах това зверче и удари 235км/ч.... можеше и още, но духаше доста вятър.Шубето е голям страх :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най бързата кола която съм карал е Lancia Delta INTEGRALE HF (вече нее между живите)беше с доста подобрения 360к.с.Страхотно се истрелваше с това 4x4.Иначе с B18-ката вече няколко пъти вдигам 200-220 в града през ноща(в Пловдив)и направо сие страшно,особенно когато наближа кръстовище и трябва да спра.Знам чее лудост но пловдивските булеварди го позволяват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мак драиф до кръговото на еспс и метро бес проблем 200-220,даже остава време и за спиране,последния път от мебелна къща до надлеза на индустриална зона 200км.ч.на митницата редовно стигам до 180-190 в Пловдив има доста прави и широки булеварди за разлика от други градове примерно Варна там такива прояви са направо невъзможни, пък и там много камери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мак драиф до кръговото на еспс и метро бес проблем 200-220,даже остава време и за спиране,последния път от мебелна къща до надлеза на индустриална зона 200км.ч.на митницата редовно стигам до 180-190 в Пловдив има доста прави и широки булеварди за разлика от други градове примерно Варна там такива прояви са направо невъзможни, пък и там много камери.

Да бе, докато не претрепеш себе си и/или още някой.И аз пробвам колата понякога , но поне го правя на магистралата когато няма много движение.Не съм примерен "водач" ,ама 200-220 в града си е направо страшно.Пич мисли :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мак драиф до кръговото на еспс и метро бес проблем 200-220,даже остава време и за спиране,последния път от мебелна къща до надлеза на индустриална зона 200км.ч.на митницата редовно стигам до 180-190 в Пловдив има доста прави и широки булеварди за разлика от други градове примерно Варна там такива прояви са направо невъзможни, пък и там много камери.

Мааа чуек ти си доста кораф пич :ph34r: Доста ацки ма кефиш,чесна дума ... мен лично доста ме е страх да карам с 200-220 ... а ти как ги дигаш без проблем, че и в града, доста си смел ... възхищавам се на хора, като теб.В теб е е жив спортния дух :D Не ги слушай ко ти говорат, само са праят на доста адкси примерни а и те не са. Мацките се кефят, а балъците завиждат - нали знаеш?Много ме е яд, че така ме е страх - да можех и аз да съм толко ацки бърз.Евалата ! :D П.П. мааа чуек а туй Б18 е адската машина, ацки доста як двигател ... колко дига? Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chavduВъъъъъъъъйййййй, чуек, ти направо доста яко ацки ма приби. Нъл си ма возил на аспаруховия мос със 230. Ко са прайш на страхлив ве, килеш варненски! :ph34r::D Баси... га 'ш стана идин рейсър и аз кат вас... искам и аз да съм толкос прос, да ни мъ пука чи мои да убия някой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На празен трилентов път през ноща какъв е проблема,а и колата сиго може.Ако някой невярва може дасе повозим някоя вечер,макарче тези глупости сиги правя когато съм сам,за собствен кеф,а за мадамите неискам да рискувам да несе качват повече примен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С сивик седана 210 - ама беше доста тромавичка след 160 и доста нестабилна :ph34r: . Сега не мода да вдигна повече от 120 - карам си децата с колата :D С р тайп 220 и мнооого по-стабилна С бмв М3 220 и много шумна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На празен трилентов път през ноща какъв е проблема,а и колата сиго може.Ако някой невярва може дасе повозим някоя вечер,макарче тези глупости сиги правя когато съм сам,за собствен кеф,а за мадамите неискам да рискувам да несе качват повече примен

Няа са плашиш. кучките обичат таквиз работи. Пък и кво... на трилентов път няма проблеми и колата си го може, както сам каза.Не знам сега на колко години си, но ако нещата, които разказваш са истина - не си на много. И има шанс като порастнеш и видиш кръв на пътя няколко пъти да ти дойде акъла в главата. А ако не са - още по-добре. Рацерството в градски условия е само за НФС и гъделичкане на въображението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ocean, мястото за което говориш че било идеално за скорости от порядъка на 200-220 хич не ми се вижда такова. Много пъти вечер съм засичал разни, излизащи от горичките на лаута, пресичащи, че даже и поклащащи се на 3лентовия път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...