Jump to content
doctor

Най-бързата кола, която сте карали

Recommended Posts

Аз попринцип най-бързо съм карал със моята хондичка-220 км.ч,но иначе съм карал sl55 amg и s600 w12 само че по-скромно защото ме плашеха(то не дава да го пипнеш бе) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

митсубиши колт 1.6 16-210км.моята още не сам я пробвал :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cerwin_vega

240 opel astra cabrio bertone 2.0l 150hp ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Ровърчето преди да катастрофирам , 210 някъде по магистралата от софия към търново. Хвана ме шубето защото е нестабилно, иначе с купето като правих тест драйв вчера 190 и върнах ,че влизах в града и можеше да ме обуят ;)

Редактирано от c0mmand3r

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

198 с Д13-ката аз и приятелката ми мин седмица на магистралата добре се държи,но тя като трагна да ми подава един сандвич които ядях преди да настъпя (без да знае с колко карам мислела че със 130 ;) ) и тогава истръпнах ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе какви тунели ... какво размазване ... да ви кажа карах един цбр с 270 км/час ... и нито е толкова страшно нито има тунел ..е ако караш и гледаш на страни може ...следващия път мисля да го пробвам с 300 ...един съветколкото по бързо караш - толкова по напред трябва да гледаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kiro

210 и немога да се оплача от стабилност екстра си е... 205/50/16 и пружинки KONI.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бързата кола която съм карал е едно митсубиши ево на един рали пилот. прибирахме се от Софето по магистралата и 260 ги даржи и си е яко но не е чак толкова страшно даже е гот, беше страшничко той като ме вози в града по завоите. А най-голям страх брах при един откачалник който настъпа една ладичка по един прав но осеян с дупки път със 160 една седмица, кат земе да се лашка из целия път си е страшничко :huh::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бързата кола която съм карал е едно митсубиши ево на един рали пилот. прибирахме се от Софето по магистралата и 260 ги даржи и си е яко но не е чак толкова страшно даже е гот, беше страшничко той като ме вози в града по завоите. А най-голям страх брах при един откачалник който настъпа една ладичка по един прав но осеян с дупки път със 160 една седмица, кат земе да се лашка из целия път си е страшничко :o:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По километраж:Toyota Avensis D4D - 200km/h - повече не иска.Toyota Corola Verso 1.8 бензин - 232km/h- и тя не ще.И любимото ми: Citroen C3 1.4 -188km/h с попътен вятър и при спускане. :( Немем търпение на напъна новото Акордче 27 days left and counting..... :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vanko_2

При последната проба на хондичката -> 190 на 4-та като ръгнеш 5-та и умира :o. Ама след 160 си е шубе де. Страшно беше и с трабанта на 115, само криле му липсваха :(. А най-големия страх брах с последната ми придобивка МЗ 150 83-та година на 90 км/ч. е лудница !!! .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време гледах по телевизията, спийд теста на Бугати Вейрон и даваха от мястото на пилота, така че аз си пиша 407 км/ч и да ви кажа, въобще не ме беше страх ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди година-Ауди А8 4д 230 и пуснах газта че свърши пътя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година карах Опел Омега 2.6i - на 240 км/ч адреналина е на 1000% а пътя е колкото една педя, а на другия ден с същата ме возиха с 255-260 (макс-а на километража) сърцето ми щеше да изкочи :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hondio Metan

Преди около 2 месеца с една Лагуна карах малко с 220км доста добре беше не я усетих. Преди година с мойта стара 4та ген. карах с 210 и беше супер стабилна. Незнам защо с Дел Сола ме е страх повече от 200.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година карах Опел Омега 2.6i - на 240 км/ч адреналина е на 1000% а пътя е колкото една педя, а на другия ден с същата ме возиха с 255-260 (макс-а на километража) сърцето ми щеше да изкочи :D

колега да не си карал в градксата градина с тази скорост че пътя да ти става една педя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година карах Опел Омега 2.6i - на 240 км/ч адреналина е на 1000% а пътя е колкото една педя, а на другия ден с същата ме возиха с 255-260 (макс-а на километража) сърцето ми щеше да изкочи :D

колега да не си карал в градксата градина с тази скорост че пътя да ти става една педя

 

Образно казано, пътя се "сви" пред мен а иначе карах на варненската магистрала. Това имах в предвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

210 с едно Ауди 80 по магистралата за Бургас и въобще не се усети разликата от 160 нагоре, само където по-бързо наближавах колите пред мен :D но се чудя с мойта Хондичка (Сивик 95г.) до колко ли мога да стигна, за сега 150 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Сивик '87 170Хонда Прелуд '93 220Тойота Яарис '01 199Хонда Сивик '06 230

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с AMG 63 -320.Напълни километража до дупка! :huh: Обаче само ги достигнах,щото яко ме фана шубето.Направо не повярвах,ебати и стабилната джипка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно карах, Х54,8ис и Туарег В10 с 20км/ч... на работа, щото с повече ме глобяват с по 50 лева :huh:... Ако, знаете колко е гадно :) ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mazda mx 3ka 92 година надута на около 230 коня, и до днес не са измерени точно :) . на ~220 км всичко вътре така се разтрака, че се бях писал пътник ;) но всичко мина мазничко, с удоволствие бих поразклатил тоя звяр отново :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деу Тико 47 коня - 160км/ч всяко лято до морето :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със над 220 ,крижа джанта и бабаняк на другата гума с 4 4овека 1 от които е около 100 кг с моита хонда д16з6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за много кратко 280 че идваха камерите на магистралата към лондон с феррари :) преди 20 тина дни ;) Малко се разменихме да покарам и аз нещо класно ;)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз съм най зле ...... имах нисан 100нх карал съм го със 190-200 и ме хвана страх а сегашната хондичка дето си я имам повече от 160 не съм я мачил за сега но ще дойде и това време... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бързата беше едно PORSHE 968 GTS с 250 км по магистралата,а най-бързо караната HONDA беше една CIVIC BALADE със 185 км и щях да отнеса един кон!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорда най-много 210 по километраж, свършва оборотомера:)Нисана 220 по километраж, леко спускане, като се прибрах в дясно колегата зад мен, с Z350 Nismo, ме изряза така, че все едно бях спрял :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе днес не карах ама се возих в Chevrolet Corvette 5.7 V8 400hp 220-240km/h не знам точно със свален покрив... уникално. и Jaguar 3.6 V8 350hp ама по-кротко

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение;)

Toyota Aygo 1.0 V3 71hp 12v плътно зад друга кола ;)

хаха колега цитроен 1.0 реално 0.9 33кв 180 каде ситръгнал с тази тоуота хихи.

http://www.vbox7.com/play:e13dc378 има и снимка с 180 тук успях само 175. и е с 4 скорости хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със моята хонда ударих 230 до толкова ми е келометража с такава скорост пътя малко по1ва да се свива и е малко страшничко :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

145 км/ч. със Шкода Фелиция 54 коня210 км/ч. с моя Сивик по Цариградско (PLEASE, DO NOT DO IT!)

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя сивик с 220 на Варненската магистрала един с едно пежо 307 направо ме гледаше като изумен като го изпреварих,но това беше непосредствено след покупката на автомобила(разбира се след преглед на състоянието на колата)

Редактирано от ivi44a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Колега Айгото и в дигиталния километраж си отиваше , но просто не съм го снимал ;) Колегата Айсмен може да го потвърди :D И това , че е с четери предавки е в + за сутиена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с моята хондичка всеки пат като сам на магистралата 200 (толкова може, или е ограничена на толкова,но поне ги прави барзичко :D) и със стария ми фиат 180 , не сам минавал границата от 200 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с моята хондичка всеки пат като сам на магистралата 200 (толкова може, или е ограничена на толкова,но поне ги прави барзичко :D) и със стария ми фиат 180 , не сам минавал границата от 200 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта е същата като твойта и забивам стрелката до долу :rolleyes: и все още не съм бутал бищо по двигателя може би двигателя повече е юркан от другите собственици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...