Jump to content
Dilqn_Mitev

Звяра се завръща

Recommended Posts

Guest Rust

Някой направи ли му впечатление колко е огромна тая кола !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина излезе Хонда тва, ми се се струва, че освен Скайлайна и предстоящия Лексус, като концепция, ако наистина е със предноразположен 5.5 V10 550 коня двигател, ще се доближи много и до друга една суперкар, а именно MB McLaren SLR.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен, по какъвто и начин да изглежда все ще ни хареса и всички знаем защо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

Някой направи ли му впечатление колко е огромна тая кола !

мда ... евала на Toyota :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на някой направи ли му впечатление, че тоя двигател въобще не звучи като десетак ?

На мен ми напомня на звука от Ф-1 , но е в по-нисък "регистър" щото сигурно са му преполовили :D максималните 19 000 об/мин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина излезе Хонда тва, ми се се струва, че освен Скайлайна и предстоящия Лексус, като концепция, ако наистина е със предноразположен 5.5 V10 550 коня двигател, ще се доближи много и до друга една суперкар, а именно MB McLaren SLR.

Ама колега този SLR е в клас GT..може да прозвучи смешно но на фона на ферари,ламбо,мазерати,коен(за шведите говоря) които са в клас Супер карс този МБ не може и да им стъпи на малките пръсчета същото се отнася за Астън Мартин ДБ9,Бентли ГТ и т.н.. Които са страшни коли ФАКТ но не са Супер карс,а гениите от Япония маиче се целят там горе,при Супер колите!С една дума моето мнение е че тази кола ще е нещо повече от изредените от мен модели по-горе :) И сега в крайна сметка линка които бях пуснал си е с Хондата така ли ?!? В смисъл имаше противочия че може и да не е тя..казвам го защото двама колеги по-горе са пуснали клипове с нея и си пише че е евентуалния наследник на стария НСХ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не съм съгласен че SLR не е суперкар. Може и да има показатели на ГТ, ама то тогава и Ферари 599 трябва да е ГТ. А и я му погледни на Мерка характеристиките: спирачки, материали, двигател и най-вече цената.Ето и малко клипчета за да подкрепя тезата си: Чуй първото изречение.

Както и тва. Тука го сравняват с SL55 AMG и правят точно разликата между GT SL i Supercar SLR за какво е разликата им от 200 000 паунда.Надявам се да съм бил убедителен.Колкото до това, дали NSXa ще е много над всичко изброено от теб, ...НЕ, не мисля. Може и да е по-добро чисто технически, но си остава Хонда, а Хонда не се асоциира с имиджа който носят другите споменати марки, поне в Европа и Щатите, а там ще е истинската борба за пазар. Има едно предаване на Топ Гиър за NSX-R където Ричърд Хаманд мн ясно го формулира тва... беше нещо такова: "Струва 70хил паунда. А никой няма да плати толкова за Хонда. Работата е там че колкото и да се опитва, тази кола никога няма да бъде Ферари." Просто имиджа и посланието което носят двете коли са различни. Иначе не отричам че технически може и да е по-добра. Лично аз изобщо не съм почитател на Ферари, има само едно което ми харесва и то е F40. Но за богаташите, към които са ориентирани тия коли е едно да си купиш кола, направена от производител с традиции в направата само и единствено на скъпи, ексклузивни коли като Ферари или Ламборджиничбец, и съвсем друго ако тя е направена от масов производител на семейни хечбеци. Не че Хонда няма състезателни традиции и успехи, ама богатите тва не ги грее, за тях тва си остава Хонда. Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

много точно казано :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая дискусия трябва да мине на лични или по Skype/ICQ, че много наводнихме, а аз както и ти гледам имаме още много да казваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая дискусия трябва да мине на лични или по Skype/ICQ, че много наводнихме, а аз както и ти гледам имаме още много да казваме ;)

Мдам прав си колега,а и се поотклонихме от главната тема(то даже аз я бях пуснал хаха)!А иначе ако дадеш скаин с удоволстие бих си поговорил с теб.обмяната на инфо е полезно нещо,особено когато събеседника има повечко познания и имам какво да чуя и науча :) и наистина сорка че така прецаках темата..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

порше пуснаха джипка , а сега се чака и седан .. 80-те години са произвеждали "бегачки за масите" - каква е разликата с хонда ? суперколата се определя не от пазара, а от качествата на колата :) за пример вземете http://www.koenigsegg.com/ - каква история имат ? а в момента са едни от най-добрите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev

порше пуснаха джипка , а сега се чака и седан .. 80-те години са произвеждали "бегачки за масите" - каква е разликата с хонда ? суперколата се определя не от пазара, а от качествата на колата :) за пример вземете http://www.koenigsegg.com/ - каква история имат ? а в момента са едни от най-добрите ...

А пък тея са адските..аз много им се радвам аз :) особено новият им модел с еко-горивото е по-бърз и мощен от бензиновия,еб*ти,макар че този Джерами пак се правеше на критик и каза 4е по-старият им модел не можел да се кара и т.н което са тъпотии според мен.. но това http://www.conceptcarz.com/vehicle/z14615/...al_Edition.aspx е истински убиец на колата която наи-много мразя Бугати Веирон..Наистина са от скоро в бранша тези пичове но върха..евалата за което :) а за поршето дам..Панамера ще излиза другата година..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и други хора нямат търпение кво ще "изскочи" в крайна сметка и на някой не са му издържали нервите (или са му платили-каквато практика съществува у някои автомедии) и е "хопнал" НЕЩО http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpr...s_next_nsx.htmlHonda’s next NSX | Auto Express News | News | Auto Express

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е зверска, но повеча на нов модел прелюд от колкото на NSX, но съм сигурен, че Honda готвят нещо по което ще ни текът лигите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не знам какво е "хопнал" ... но от Тойота ще ни спукат от подигравки, ако се продължи с тази пропаганда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо интересно и може би не много надеждно - Pixel analysis of NSX spy pics reveals dimensional secrets

 

Публикувано изображение

 

Благодарение на Photoshop ruler tool са пресметнати размерите на НСХ. Пресметнати са на основата на извесни фактори, като размерите на немските номера и размерите на оригиналната врата на с2000, която е използвана при първото муле на НСХ.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за вратите от това "mule" -

, а не за тези :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...