Jump to content
Mr.OFF

СЗ-Хонда-Среща/Парти

Recommended Posts

Guest bate_em4o

Барбекюта,скари добре!А "D.J." да пуска рока и чалгата? :D Обурудване?Колони+усилватели?Светлини?Да вземем да съберем някои лев и да си платим!Да си спретнем готин "екшън"! :) Едно конкурсче за кючекчиня на ноща? :) "Майна",оная идея,дето не се реализира на Узана? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааада си дойдем на думатаКонкурс трябва да има:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Д-р Конова

А какъв е наградния фонд?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какъв е наградния фонд?

Наградата ще бъде-фанелка с моя лик!По-точно с тази култова снимка от Душанци! :):) :) :(:)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за "оная" идея имаш л.с., а ако отпечаташ тая снимка на тоалетна хартия, такъв кючек щи тресна, че наградния фонд ще си го ползвам само аз после........ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,браво бе!Искаш да си бършеш г...за,с доволната ми физиономия! :(:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Brutalism - Станислав Недков - 7-10 двойна,макар че незнам някой дали ще дойде с мен,ама дано да има повече хора и да си делним стаята както на узана напрайхме с калмара....А за басейна какво стана ще може ли да го резервираме целия или не сме достатъчно много?

Редактирано от Brutalism

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още един ден за записване. Ако има и други желаещи, сега е момента да кажат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, нощувка за 9-ти, тройна стая.

 

А "D.J." да пуска рока и чалгата? :)

Обурудване?Колони+усилватели?Светлини?

Като изключим светлините (и чалгата :)), останалото мога да го осигуря, стига да кажете. Имате впечатления от Узана за техниката, така че...

 

Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги пиша от името на Icemаn ,защото пича е малко в болница и няма достъп до интернет .Та запазвам от негово име една двойна стая за 8 и 9.08 . Руслан Пашов

Редактирано от KU4E_DUX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

Та това беше!Който се е записал за него ще резервираме.Утре ще отидем и ще направим резервациите и ще пишем какво се е случило.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резервацията е вече факт! Басейн ще ползват тези, които успеят да станат и да си резервират шезлонг. Успокояващ донякъде е факта, че днес са закупени още 30 - тина шезлонга. Управителят обеща да ни настани в едно крило на хотела, а ние ще се постараем да осигурим списък с името на всеки и номера на стаята, в която ще бъде. Остава да организираме барбекютата. Има вариант да се пусне ток от близък трансформатор до поляната, но нищо не е сигурно още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчайте и непрекъсната доставка на джин&тоник и много лед! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

от мен едно малко, но пъргаво барбекю за 5-6 гърла + рибарското ми обурудване за пикник на поляна със столчета, прибори, хладилни чанти, чадъри, ако тряа ще нося и шатра... :) за петъчната вечеря си взимам мръвката с доматите, а за събота вечер ще напазарувам от там някъде. То всъщност на центъра на баните има 1-2 магазинчета, но едва ли ще се вредим за пържоли оттам, при положение че и рокерите ща са налазили терена.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Рокерите са предната седмица ве ... а за мръвката .... нема грижи .. Била е на 15км яки завойчета ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Не съм казал, но пак ще повторя, че имам генератор 4 киловата мога да го натоваря :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Бира на корем, как какво :huh: Заформя се стабилен уикенд, нямам търпение вече :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

па и да вали ша ни пука само докат са намокри - ше требе тогава да вардим завет на барбекютата който има шатри да взема :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Бира на корем, как какво :lol: Заформя се стабилен уикенд, нямам търпение вече :D;)

Бирата,даааааа! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest markov-z

Колеги искам само да ви попитам за коя поляна говорите,за тази на която се прави рокерския сьбор или за някоя друга.Предварително благодаря за отговора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Точно за рокерската полянка стаа дума ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете и мен за една двойна стая на 09.08.2008, само дето не знам къде се намира това - публикувайте карта :)

 

Може също и някой от основните организатори да пусне телефон за връзка, че ако има някой проблем с пътя да звънка за помощ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vallski
ОК! Но ако все пак има промяна в свободните стаи ме пишете и мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти помогна с това:хотелиИзбери си някой хотел и се опитай да си резервираш стая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на организаторите , но се оказва , че тази събота ще работя и следователно не мога да дойда. Ако има някой който е без стая , нека заеме моята , която е на името на Явор Василев от Русе. приемете извиненията ми още един път. С поздрав Яшоп.п. Следващия път ще се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Значи ако излетя по-рано ще ползвам твоята

Редактирано от StreetStyle

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Към Яшо : ... партито е на 8-9-10 ... явно не си чел отдавна темата .. и не си потвърждавал за вторите дати ..така че споко ..нямаш резерве за тях ! Нищо не се бърка ! Към Ванката: ... ми пич ти имаш резервирана стая ве мой !Към Vallski : ... в понеделник ше ходиме да уточним номера на стаите поименно и ако има нещо свободно ше ти звънна , апропо остави телефонче !Някои друг да се е отказал от две вечери купон на поляната под звуците на рок,скара и бирени мехури feat. Парцуца Салатева ! :( Ааа ... на ви пак списъка на маняците :bate_em4o /Емил Унарев 7,8,9,10.08 двойнаBig blonde wolf/Огнян Манчев 08.08 - 10.08 двойнаOlmy/Орлин Моллов 08.08 - 10.08 двойнаМайната/Антон Петков 08.08 - 10.08 двойнаDidko/Дидо Димов 08.08 - 10.08 двойнаroadracer/Иво Иванов 08.08 - 10.08 двойнаDraik/Антон Денев 08.08 - 10.08 двойнаМatheo /Матю Матев 08.08 - 10.08 двойнаdida81/Диляна Димова 08.08 - 10.08 тройнаnikolai_fox/Ники Чорбаджиев & Plamen_lm/Пламен Иванов 08.08 - 10.08 двойнаThe_fastest / Иван 08.08 - 10.08 двойнаgkb /Жоро Балджиев 08.08 - 10.08 двойнаAl_Capone / Красен Филипов 08.08 - 10.08 двойнаMAD DOG/Колъо & Дарина Карафизиеви 09.08 - двойнаJimmy/Георги Пешев 09.08 единичнаStancho /Станислав Георгиев 08.08 - двойна Димо Георгиев 08.08 - двойна Галин Петков 08.08 - двойнаian/Янчо Димитров 09.08 тройна Streetstyle/Иван Димитров 09.08 - двойнаBrutalism - Станислав Недков 07.08-10.08 двойнаIvoboy STZ/ Иво и Ива 09.08 - двойнаIcemаn/Руслан Пашов 08.08 - 10.08 двойнаИван и Илина Prelude-ви 08.08 - 10.08 двойнаВаш Роуди ! :)

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........Някои друг да се е отказал от две вечери купон на поляната под звуците на рок,скара и бирени мехури feat. Парцуца Салатева ! :(

А не е ли вече време да помислим за подготовката и необходимите продукти, материали и шансов инструмент за тези две Грандиозни Хондофенски вечери ??? Нали става въпрос за барбекюта, марбекюта, салати, малати и разните му там домашни и други ракии и много други охлаждащи и сгряващи питиета на "рокерска полянка" или има някаква промяна в обстановката ? Аре да почваме с изготвянето на списъка, че да се включа активно, докато не съм заминал на гьола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Ако може малко промяна и при мен.Значи за 7 няма да мога,така че ако може да ме пишете от 8-10 (двойна пак да бъде) както повечето.Мерси.Е като гледам ще се наместим всички у хотелу,даже и мераклиите без резервации може да намажат.Аз съм сам в стая и очаквам компания :) Засега съм хетеросексуален,но не се знае какво ще ми се случи с алкохола ;)..да не стана само версатилна кучица ;) ;) Нема ве, споко, бъзикам се(да бе да)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не е ли вече време да помислим за подготовката....

Мда, и според мен е време...

 

Наш Роуди!? Мойш ли даде инфо какво е налично и какво не на поляндрата... и да помислим овреме кой какво...

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей за тая приказка бих ти дал мойта кола да се пуснеш по завоите, ама си мисля, че някой ти суфлираАре да определим няква сума, примерно 30лв, с които да купим ядене? Или всеки на парче?Пиенето е ясно че всеки ще го носи, поне така се оказа по-харесвано предните пъти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нема суфлаж батко .. знае ги завоите ..ма от дясната седалка .. ма тфа нема да и попречи да ти горне некое кило масло ! !!! Относно подготовката ... ми Сз-групата иаме некфа шатра .. некфи столове и некфо барбекю ! Ламби на 12 волта .. музика от колите/ако Капоне домъкне генератор може Янчо да домъкне и музика/. Пиене всеки си зима кот му сака душата ! Можем да отиграеме и същия вариант с мръфките за скарите .. поне за първата вечер ! За втората вече ако сме изпукали всичко моо съберем некфи кинти и да бръмна до Била да натваря некфи меса и мезета алибали ! Шото 50 човека ... угодия нема .. тъй че пазарувайте си за петък квот си искате .. а за събота ше го мислим на место ! Посудата е ясно че ше е пластмаски ! Аз ше се погрижа ! Та ко ше каете ... ?? :beer:....забравих да спомена един мноо важен елемент > леда < ... мога да взема лед и за двете вечери ...но ше тряя хладилна чанта !

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чанта имамше нося малко бира в нея, ше я сменим с лед. Малка е ама мисля да стигне !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman

Ще ви пропусна този път! :afro: Много ми се идва,но нещо много се скъсах :afro: и няма начин........Ще пиете по едно за милиционерчето ..............със здраве и весело изкарване:lol:Карафизиев пак ни се размина почерпката брат:ppp...............Но ще компенсираме! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Ще пиете по едно за милиционерчето ..............

:afro: .......и не само по едно........ :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф много повече ще са от едно ама жалко че няма да ни навестиш този път ( не си пропускал до сега )А за организацията ще е най-добре това което каза рейсара, първата вечер всеки д аноси по нещо а вече за втората ще съберем пари и напазаруваме от града. Желателно е който има шатра, барбекю, маса и столове и има възможност да ги донесе нека не се жали :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви пропусна този път! :) Много ми се идва,но нещо много се скъсах :dry: и няма начин........Ще пиете по едно за милиционерчето ..............със здраве и весело изкарване:)Карафизиев пак ни се размина почерпката брат:D...............Но ще компенсираме! ;)

Жалко че няма да ви видим...а за това да пием по няколко за ваше здраве,разчитай на мен брат ми... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен ядене и пиене ще има ли и други развлечения,като надбягване на 400 м.с препятствия :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...