Jump to content
Mr.OFF

СЗ-Хонда-Среща/Парти

Recommended Posts

М дааа ... в противовес на караниците из форума напоследък ... ние решихме да възтановим баланса и да сплотим колектива !
След две серий на Ягодите ... решихме малко да сменим полодовата култура , поради някои неудобства на китния комплекс ...
завишени цени .. ранно приключване на реста и т.н. ! Пообиколихме с Конова и М-р Дрейк и решихме да заложим на СЗ мин. Бани ... и комплекса на Марица-Изток !
Атрактивни цени за нощувка ... добри цени в ресторанта/увериха ни че ше работят докато искаме/ и голям басейн с барче отвън !
Също така на 500м има огромна поляна с рекичка за съботно барбекю , естествено ако има мераклий ! Става и за палатки !
До края на Юни ше оставим темата отворена за записване ! И ако има мераклии .. броиме и прайме резервето ! Знам че е малко рано ...
но летния сезон настъпва и трее навреме да се преброим за да можем да сме спокойни че ше има места !
Така , че хора ... заповядайте !

Единична стая 30 лв.
Двойна стая 33 лв.
Апартамент 81 лв.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Сайт : http://hotels.marica-iztok.com/bg_custom_hotel1.html

:thumbs1:




Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че е време и аз да дойда веднъш...бройте ме :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойййй ти изби рибата бре....гледай,гледай Рая...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

казвайте кога и да идваме

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датите са написани :thumbs1: 1-3.08.2008Моля ви казвайте колко човека т.е. каква стая искате и за кога За две нощувки 1,2,3 или само за една 2,3 за да мога да направя списък и да е по лесна резервацията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даам в този хотел е приятно, басейна е минерален, а през центъра на баните минава една рекица - много риба съм виждал в нея ама дали кълве..... :thumbs1: ако не ми е много претрупана програмата мисля че ще се запиша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мой и аз съм там иска ли питане - ама може би на палатковия лагер ако има мераклии :thumbs1::thumbs1::thumbs1: време беше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами и господа , работата е ясна. Ще има събиране. Аз не бих пропуснал. Пишете ме в списъка с палатките. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми хареса,малко е рано да кажа твърдо,но наи вероятно ще доида.(само,че този път съм в хотела) :rolleyes: Има ли краен срок за запазване на стаи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брой ме, на палатка или в хотела, няма значние, там съм!Все пак ако има място за палатки съм на палатка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път може и аз да дойда :-) двойна стая, 2 нощувки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,Облака и Фонич най вероятно сме на палатка пак!Барбекю има ли или да си носим?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единична стая за 02.08.2008 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ... да поясня малко за мераклиите за палатки ... има една голяма поляна с рекичка и дръвчета ... без никви екстри ... демек .. нема ток ..вода ... кенефи и прочее .. така че се замислете дали си струва при цени от 33 леа за двама да се ковете на поляната ! Нашта идея по скоро е да си напрайм едно барбекю там + следобеден бърнаут ! И все пак вие си решавате ! :drunk: Записването е до края на Юни ... мерси и се радваме че проявявате интерес ... поздрави ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рацере, не е въпроса за евтиното преспиване, палатката си е палатка. Ама така поставен въпроса, с тея басейни и п*тки майни, ще взема да се поглезя...Пиши една единична стая за мен на първо време! Двата дни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това ми хареса,малко е рано да кажа твърдо,но наи вероятно ще доида.(само,че този път съм в хотела) :rolleyes: Има ли краен срок за запазване на стаи?

Чакаи,чакаи! Сега като погледнах календара,видях,че идеално съвпада със връщането ми от Балкана.направо ме пишете:Емил Унарев-3 нощувки,двоина стая(нали може още от четвъртък 31.07.)Даваите там сметка ли,адрес ли да пращаме денги. :drunk: Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двойна стая за мен и Krelion за две нощувки ммоля да запазите. кога трябва да се плати и на кой?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: ............ ,закъде без мене уееее,нали треа да те гушна че да спим спокойно...на тия с палатките няма ко да им поясняваш,те са пекани,знаят кво ги чака.Аз може би ще съм с тях да го ева.Че нещо ми липсва романтиката напоследък... :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е далече още това време и дано не ми мине черна котка път! Но засега за мен една двойна стая, две нощувки за 01 и 02.08.2008г. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iasho

Рацер , ако съм те разбрал правилно , значи 33лв е двойната стая - по 16,50 на човек , ако е така значи ми пиши една двойка , за две нощувки. Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

Значи мислех след 1 седмица да пусна тоя пост но тъй като има доста желаещи ще ви помоля:Който със сигурност ще идва ще помоля да ми пише на лични за кои дни ше идва и каква стая ще иска, за да мога да направя списъкаБлагодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( ............ ,закъде без мене уееее,нали треа да те гушна че да спим спокойно...на тия с палатките няма ко да им поясняваш,те са пекани,знаят кво ги чака.Аз може би ще съм с тях да го ева.Че нещо ми липсва романтиката напоследък... :(

Бахурее .. аз ш ти създам роматика ве ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( ............ ,закъде без мене уееее,нали треа да те гушна че да спим спокойно...на тия с палатките няма ко да им поясняваш,те са пекани,знаят кво ги чака.Аз може би ще съм с тях да го ева.Че нещо ми липсва романтиката напоследък... :(

Бахурее .. аз ш ти създам роматика ве ! :(
Не му вярвай на тоа....НЯМА да дойде :( Или ако тръгне - най-много до 7-мия да стигне ...Така че пази романтиката за мен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брее ша става втора национална осещам аз :( Голяма романтика лъха в форума от към сз клуба :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Road®aceR две нощувки и за мен само че ще ти пратя на лично за да тй кажа точно в кои дни ще дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старозагорци нещо масово са станали федершайби май.Опасно ли е, да не ни викате да ниии.......Абе пишете ме и мен, човек от всичко трябва да опита :( Знаете ли колко места има в хотела? Питам защото по принцип съм къмпьор, но сега съм раздвоен.Тия 500м до поляната ме приресняватВидя се, че на два фронта работата е крива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една единичка и за мен - на 02.08.08г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старозагорци нещо масово са станали федершайби май.Опасно ли е, да не ни викате да ниии.......Абе пишете ме и мен, човек от всичко трябва да опита :) Знаете ли колко места има в хотела? Питам защото по принцип съм къмпьор, но сега съм раздвоен.Тия 500м до поляната ме приресняватВидя се, че на два фронта работата е крива

.... Хммм ... ако те пресърбява .. ш та почешем ве .. нема се притесняяш !Не се раздвоявай ... палатките и бербекютата са твойта стихия ! А пък за фронтовете ... ко да ти каа ... нал си чувал ... лафа за "калпавата ракета" ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хотела разполага с над 200 места, но като се има в предвид сезона, се очаква да е пълен. Затова ще правим резервациите по-рано. А за къмпинга: идеята беше евентуално в събота да се направи барбекю там и след това вечерта да се продължи в ресторанта. Другата седмица ще снимаме менюто за да го видите, но цените са доста народни.

Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТО СЕ ОЧЕРТАВА ВТОРА НАЦИОНАЛНА ЗА ЕДНА ГОДИНА. КЕЕЕЕЕЕЕЕЕФ И АЗ САМ С ВАС ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък за фронтовете ... ко да ти каа ... нал си чувал ... лафа за "калпавата ракета" ! ;)

Шшш, Рейсъре... фнимафай с тънките намеци, молятса... все пак таз тема тряа остане жива, ве ей!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше остане Янчо ... да разбирам ли че участваш ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я ми пишете едно стайче за двама за 1.08 и 2.08 (2 нощувки), та белким се смилят модераторите да не заключат темата, само дано завърша ремонта на къщата до тогава........Антон Петков ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи мислех след 1 седмица да пусна тоя пост но тъй като има доста желаещи ще ви помоля:Който със сигурност ще идва ще помоля да ми пише на лични за кои дни ше идва и каква стая ще иска, за да мога да направя списъкаБлагодаря предварително

Само ще помоля също да си пишете имената за да става по-лесно А иначе май наистина нещо като национална ще се заформи, като гледам колко вече изявиха желание ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Купил съм ти 2бр. гуми за това мероприятие ;)Пиши ме и мен - и без това на 31.07 съм рожденник и ще трябва да почерпя ;)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига сте наливали офтопици, ми да вземе някой да пренапише начисто темата, че стана една каша........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига сте наливали офтопици, ми да вземе някой да пренапише начисто темата, че стана една каша........

Я едно списъче. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 нощувки, двойна стая! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и списъка до момента:bate_em4o Емил Унарев 31.07 - 03.08 двойнаMorridina Станислава Антонова 02.08 единичнаJimmy Георги Пешев 02.08 единичнаBigblondewolf Огнян Манчев 01.06 - 03.08 двойнаOlmy Орлин Моллов 01.08 - 03.08 двойнаiasho 01.08 - 03.08 двойнаМайната Антон Петков 01.08 - 03.08 двойна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз заявявам участие!Iceman Руслан Пашов 01.08 и 02.08 двойна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...