Jump to content
Mr.OFF

СЗ-Хонда-Среща/Парти

Recommended Posts

Ще има 400 метра маса и ще правим надбягване с чаши по нея. Ний д ане сме рейсари да се надбягваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki4a

Ами за такова надбягване питам аз на маса с пържоли хаха..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Шъ има,шъ има.Бой с мечка,стрелба по бягащ циганин,бейзбол с ръчни гранати и др.Цяла програма е,идвай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суперрррррррр, верно не остана, айде на купоняяяяя :D:):D:):DКако Дидке, най-после, срам не срам, ще се запознаем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaka ли чух.............аз съм лелка вече и днес го доказах,одъртех :D дано само се не подминем пак от срам и да са прайм ,че всичко е в реда на нещата :D:D:D Зарекла съм се срама у нас си оставям ,че и с весито тряя се запознаем :D въобще не ми е лесна задачата........уф да идва тоя петък ,мирише на кебапи,мръви и бира отдалеч се не трае! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен нали ми променихте от 7 за 8-10.Да не стане някой фалш.Айде и аз нямам търпение, само дето още не съм си вземал книжката обратно..Ама ще измисля нещо.Щом и времето ще е с нас,просто перфектно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марти ... нещо сбърка май темата .. ма няма нищо ... :D Хора .. да фметна че ако има мераклий за палатки .. да заповядат .. поляната е голяма .. пък и трее някой да пази алко-лагера ! За сега има мераклий за пазачи на пиенето само от СЗ !Друго нещо ... днес мистър Дрейк е направил опит да разпредели стаите поименно/както споменахме/ за да е по лесно за всички , но "любимия ми" управител/нема такова тъпо говедо/... е казал че немало как ... шото не знаел кога коя стая щяла да се освободи и който идвал да се настанява директно ... така или иначе стаите като бройка се пазели ... тука аз казвам за пореден път едно ГОЛЯМО ОФФФФФФ ! :D Дано да няма проблеми .. Та така ... ние в петък около 17-18 най-късно сме там и почваме да опъваме масите .. а може и на 07 да скоча да пия една биричка с Бате Емчо .. :D Оставям тел:0899 461 961 Аре газ .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се домъкна за няколко бири и пържоли с "VTEC байка"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен нали ми променихте от 7 за 8-10.Да не стане някой фалш.Айде и аз нямам търпение, само дето още не съм си вземал книжката обратно..Ама ще измисля нещо.Щом и времето ще е с нас,просто перфектно.

Променил съм ти резервацията, само Бате Емчо е от 07.08 горе. Тва 17-18 много късно ми се вижда нещо, аз мисля по-рано да паркирам на поляната ( стига нещо да не ми се случи до тогава,че в каквато черна серия съм нищо не се знае )Айде не остана ;) Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли навитаци за по от раничко ? :)или май голяма жега ще е тогава..аз предлагам да изберем един час и да се изсипем накуп, пък който неможе навреме - да позакъснееняма да му се сърдим :)п.п. аз имам едно запитване :lol: няма ли на тая поляна нещо дървени масички пейки...ние сме група от 6 човека и нямам идея как да домъкнем маса и столова :o ако някой има предложения ще черпим с бира и прижоли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз петък към 2-3 ше цъфна кат папуняк на поляната и са почвам с бирата и мръфката, мебелите за къра ако ги открия ша зема, кюмбето също идва с мене, пък квот е.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Глупаво ли ще е, да попитам как се стига до там ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мара,бе хора.Сега се връщам от Беглика.В четвъртък тръгвам към 10-11ч. към Зарата,ако има друг от Пловдив,да си каже,та да тръгнем заедно.

 

 

АААААИИИИИИИДДДДДДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ:lol:

 

п.с. Приготвил съм наградата за Конкурса!(какъвто и да е) :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва 17-18 много късно ми се вижда нещо, аз мисля по-рано да паркирам на поляната

Еми аз съм на раота .. така че ти ше посрещаш гостите ! :lol:п.п... малко съм сбъркал акаунта :o Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупаво ли ще е, да попитам как се стига до там ... :lol:

като стигнеш входа на ст. загора от пловдив - първата пресечка след първия светофар в лево и газ към баните :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни разяснения:Запазили сме окончателно местата, но както каза рейсара всеки на място ще си взима стаята. Двете вечери ще сме на поляната, на която няма абсолютно нищо. Това ще рече че който може и има приспособления за запой да ги носи. Както и всеки за първата вечер да носи продукти за консумиране ( пиене и ядене ) Музиката за сега май ще е от колите, защото няма налични 220В. Това ще рече че и осветлението ще е кът. Общо казано условията ще са като на къра, но нали на това се съгласихте след като отпадна възможноста да се ползва ресторантаЗатова който каквото има и може да вземе да го взима, като за условия на полетоСпането иначе е в много добър хотел който има и плаж но се плаща.Казвам всичко това за хората които не са разбрали до сега за какво иде реч.Ние ще гледаме към 3 да сме на поляната вече и да посрещаме идващите, както и да осигурим минималните условия за събитието.Карта не мога да дам ( защото нещо не откривам ) но който не може да се ориентира да звънка0886813216 Антон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно ако искаме да се плацикаме в басейна тряа си плАтим?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете вечери ще сме на поляната, на която няма абсолютно нищо.

.... Има дървета със сенки ве мой ! :lol:

Последно ако искаме да се плацикаме в басейна тряа си плАтим?

.... 5 леа ве ... Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве тея верно са зле. не стига че им се изсипваме сумА народ в хотела, не стига че ни резнаха за ресторанта и въпреки това им наемаме хотела ами и по 5лв искат. Бамааму българска... Аре точете скарите, аз ше цъфна сигурно късно в петък, че като знам какво представлява изнизването от СФ петък вечер...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз ше прииждвам в събота по план, но ако успея ще гледам още в петък да цъфна (и вържа)... Вярвам, че нема да ме върнат от хотела, въпреки че имам резервация за събота само...

 

Иначе - доколкото разбирам последно няма да има тоци на поляндрата, така че да не помъквам озвучителните анджаклами... Красене?

 

Ще нося въздушни пушка и пихтолет... с муниции, мишени и обекти за отстрел... Ако има фенове - можем да си спретнем едни стрелби... Та - който е фен и има оружие, може да го земне също...

 

И последно - на такива полянки в тъмна доба мноооого хубаво се получават всякакви видове фойерверки, зари и подобни... Навити ли сте да си направим една заря в събота? Инвестицията никак не е голяма... особено като сме повече хора... Пък и 4-5 човека да сме, дет са фенове - пак можем да го направим... Аз така или иначе ще донеса нещо, но ако сте "за" - като се прави пазаруването за събота вечер (доколкото разбирам ще има такова в събота от Стара Загора...), можем да закупим джепане... сигурен съм, че ще повиши настроението, винаги така става :lol:...

 

Поздрави на всички и до скоро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако много внимаваме с фойерверките и не ги палим на пияна глава - съгласен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе - доколкото разбирам последно няма да има тоци на поляндрата, така че да не помъквам озвучителните анджаклами... Красене?

Тоз човек замлъкна тотално .. ;) Янчо ... бате да не са наложи с тия фойрверки да ни вади некой от ареста ! :D Иначе ше е яко .. кат завършек на рок-концерт да го ева ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Момчета при мен положението е тегаво. За сега за съжаление не мога да кажа дали ще успея да дойда :lol: Че инвеститора на обекта нещо хич не бърза да плаща, а както се очертава въобще няма и да плаща. Та при мен положението е такова, че за сега отпадам :D . Ако някой има желание да вземе генератора можем да се разберем на лични за това. Но на този етап аз отпадам от конкурса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И последно - на такива полянки в тъмна доба мноооого хубаво се получават всякакви видове фойерверки, зари и подобни... Навити ли сте да си направим една заря в събота? Инвестицията никак не е голяма... особено като сме повече хора... Пък и 4-5 човека да сме, дет са фенове - пак можем да го направим... Аз така или иначе ще донеса нещо, но ако сте "за" - като се прави пазаруването за събота вечер (доколкото разбирам ще има такова в събота от Стара Загора...), можем да закупим джепане... сигурен съм, че ще повиши настроението, винаги така става :lol:...Поздрави на всички и до скоро! [/color]

ееееееееей предаде на :D с бат ти Емчо крояхме заверата да е изненада, ама на.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

....и като отида утре в мин. бан.,кои хотел да търся,бе хора?Тва ли му е името "ПС "Марица изток" или нещо друго? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, бат Капоне нИдей така е...Кажи му на тоз инвеститори как стоят нещата,че 50 човека сте се организирали там,ала-бала нещо..незнам..Никъв ли шанс няма да дойдеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и като отида утре в мин. бан.,кои хотел да търся,бе хора?Тва ли му е името "ПС "Марица изток" или нещо друго? ;)

Баш тва му е името ... ако имаш затруднения .. кол ми ! Аз вечерта може да мина да кажа здрасти ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като идва тоя уикенд и вече минавам на първосигнална система,в тиквата ми само две неща - иедини,пиини,иедини,пиини и така....

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и като отида утре в мин. бан.,кои хотел да търся,бе хора?Тва ли му е името "ПС "Марица изток" или нещо друго? ;)

Баш тва му е името ... ако имаш затруднения .. кол ми ! Аз вечерта може да мина да кажа здрасти ! ;)
Там съм! ;)търси ме в кръчмааата.Питаи на рецепцията! ;) Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роуди, кви арести, кви шес леа, ве брат ;) ?? Аз говора за фоейрверки... нема да прайм откоси с калашници във въздуха :D ... нема за какво да ни се карат органите...

 

 

 

Генератора аз ще го взема, измислете нещо за музиката и осветлението. Само не ме карайте да вземам решения, мързи ме :P

Супяр, Оги, аз тогава ше натваря музиките и ше ги донеса (събота, щот тогаз пристигвам)...

 

Edit: А, кат стана дума за осветление - и една лумпенисцентна ламба имам, дет се включва с шнур в 220V... и нея ще я земна...

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Емчо вече е на линия ! Днес ми звънна от хотеля ! Да предупредя пак .. стайте са запазени като бройка за Хонда на моето име/Ивайло Иванов/ а не поименно ! Тая вечер ше се опитам да им оставя един списък поне с имената на всички , да им е по лесно ... дано възприемат кфо им хортувам ..че са мноо зле ф тая база да ги ева ! Извинявам се предварително , ако има некфи проблеми по настаняването ! Скъсаха ми нервите ! Аре утре ше се скиваме .... :D Евала на Янчо и Оги за .. електрификация + музичка = рокпарти !

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз както навсякъде ше си нося лаптопа тъй че носете дискове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

И да ми направите много снимки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре сабахлян(живот и здраве) ще отлепим и ние кум купона на баните,да чакаме заедно с бате Емчо и други мераклии :) Айдеееееееее бандааа!П.С.Мръви ще нося и въглища ,столове и маса също но нямам барбекю надявам се да ми услужи някоя добра душа да си изпека пържуляците,няма да остана длъжна обещавам! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....П.С.Мръви ще нося и въглища ,столове и маса също но нямам барбекю надявам се да ми услужи някоя добра душа да си изпека пържуляците,няма да остана длъжна обещавам! ;)

:D С Майната тръгваме утре по-обед и най късно до към три часа, живи и здрави ще сме там, така че с bate_em4о да ни посрещнете, както подобава ей :) Майната ще вземе барбекю и ако са ти големи, хубави и вкусни мръвките, няма начин да не ти услужим от сърце :):D:bounce::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Майната ще вземе барбекю...........

.....специално купено днес за поляната! Който почерпи с най-яката ракия го получава подарък в неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...