Jump to content
Mr.OFF

СЗ-Хонда-Среща/Парти

Recommended Posts

Ето и списъка до момента:...

А предния пост не го ли видя? :) Заявих си двойна стая за 2 нощувки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето и списъка/за спане в хотела/ до момента:bate_em4o Емил Унарев 31.07 - 03.08 двойнаMorridina Станислава Антонова 02.08 единичнаJimmy Георги Пешев 02.08 единичнаBigblondewolf Огнян Манчев 01.06 - 03.08 двойнаOlmy Орлин Моллов 01.08 - 03.08 двойнаiasho 01.08 - 03.08 двойнаМайната Антон Петков 01.08 - 03.08 двойнаIceman Руслан Пашов 01.08 и 02.08 двойнаDidko - DiDo Dimov 01.08 - 03.08 двойнаroadracer - Иво Иванов .... - 03.08 двойнаDraik - Антон Денев ... - 03.08 двойна Мatheo ...... 01.08 - 03.08 двойнаKrelion - Калоян 01.08 - 03.08 двойна... който не се вижда ... значи не е потвърдил на лични на Draik или на мен с имена ! Ванката за периода на престой ...НикиФокс и Пламен за спането + Кучето :lol:

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойна стая за периода 2.08-3.08

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една двойна и за мен и пламен ники чорбаджиевпламен иванов май беше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за двете вечери 1 и 2 .08 сори за офа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги гости от Видин нали приемате :lol: двойна стая за 1-2.08. Митко и Деси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше остане Янчо ... да разбирам ли че участваш ... ;)

Мда, участвам! Пък че "ше остане" - изобщо не беше ясно за мен от твоя пост... ама добре, че колегата със следващия пост се жертва и това бетонира нещата.

 

Гледам тройни стаи не предлагате, значи един партамен за нас, щот не мойм са събра в двойна...

 

Поздрави на всички!

 

 

P.S.

Аве, Рейсъре, аз ли нещо не прочетоф темата помежду редовете... или... В заглавието пише "Част 1"? Част 2 на среща/парти-ту се планира още отсега или просто таз тема е първата част от организацията и ше има ощи? Просветли ни, молим те!

P.P.S. :lol:

Виц на деня:

Питали един модератор - "Каква е разликата между задаващия-неудобни-въпроси потребител и батута?". Модераторът, обаче, се сетил, че го гъбаркат... и отговорил - "Да, да - точно това е разликата, както си и помислихте... преди да почна да скачам на батут си свалям кубинките!".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее .. кво е тва недоверие в мен ! Ше остане ве ! :ph34r: Има 3-4 тройки на цени от 50 кинта ! Сори .. мой пропуск ! И последно Част 1 ..означава ,че ако сме накефени на 04.08 "сабалян" ....... следва Част 2 в близките месеци ! Така процедираме тука ! Ето и малко ъпдейт :bate_em4o/Емил Унарев 31.07 - 03.08 двойнаMorridina/Станислава Антонова 02.08 единичнаJimmy/Георги Пешев 02.08 единичнаBig blonde wolf/Огнян Манчев 01.08 - 03.08 двойнаOlmy/Орлин Моллов 01.08 - 03.08 двойнаiasho 01.08 - 03.08 двойнаМайната/Антон Петков 01.08 - 03.08 двойнаIceman/Руслан Пашов 01.08 и 03.08 двойнаDidko/Дидо Димов 01.08 - 03.08 двойнаroadracer/Иво Иванов .... - 03.08 двойнаDraik/Антон Денев ... - 03.08 двойнаМatheo /01.08 - 03.08 двойнаKrelion/Калоян & Oblaka 01.08 - 03.08 двойнаdida81/Диляна Димова 01.08 - 03.08 двойна nikolai_fox/Ники Чорбаджиев & Plamen_lm/Пламен Иванов 01.08 - 03.08 двойна taratorrra/Димитър и Десислава Димитрови 01.08 - 03.08 двойна ian/Янчо Димитров 01.08 - 03.08 тройна :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DIDO_

ще сметна как съм с почивките, че стая работа през събота и неделя, ако почивам ще дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

До края на Юни ше оставим темата отворена за записване ! И ако има мераклии .. броиме и прайме резервето ! Знам че е малко рано ...

но летния сезон настъпва и трее навреме да се преброим за да можем да сме спокойни че ше има места !

Така , че хора ... заповядайте !

;)

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чеки да фкарам интрига малко ... по-същото време се очертава да има рокерски събор на същата полянка за която писахме ! Тъй че кеф ти мотори ... кеф ти хонди . .. кеф ти кебапи ... кеф ти басейни .......... и накрая яли-пили и са веселили !! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

Брой ме и мен. Двойна стая ( спалня ако има че много падам от единичните легла ;) ) за 2 (два ) дни, а именно 01.08 - 03.08. П.С. Ракия продават ли в тоя рИсторант бре ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една Двойна стаичка за мене за двата дни ще се намери ли :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Ракия продават ли в тоя рИсторант бре ? :lol:

Споко, пазя твоята от последната Национална, но с люти чушки вътре по специалната рецепта на Стамен (аз се чудех що така му се набира рекса - нашия явно дозира от същата ракия с чушлета в бензина, аз също ударих прекъсвача с нея) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аммм я вземи ме пиши и мене там двойна стая за два дена. Да няма хър-мър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сине синееее ... нищо не става от теб :))))))))

.... стаа стаа .... ила и шъ видиш колку тъ убичъм !! ;)

Леко списъчето :

 

 

bate_em4o/Емил Унарев 31.07 - 03.08 двойна

Morridina/Станислава Антонова 02.08 единична

Jimmy/Георги Пешев 02.08 единична

Big blonde wolf/Огнян Манчев 01.08 - 03.08 двойна

Olmy/Орлин Моллов 01.08 - 03.08 двойна

iasho 01.08 - 03.08 двойна

Майната/Антон Петков 01.08 - 03.08 двойна

Iceman/Руслан Пашов 01.08 и 03.08 двойна

Didko/Дидо Димов 01.08 - 03.08 двойна

roadracer/Иво Иванов .... - 03.08 двойна

Draik/Антон Денев ... - 03.08 двойна

Мatheo /01.08 - 03.08 двойна

Krelion/Калоян & Oblaka 01.08 - 03.08 двойна

dida81/Диляна Димова 01.08 - 03.08 тройна

nikolai_fox/Ники Чорбаджиев & Plamen_lm/Пламен Иванов 01.08 - 03.08 двойна

taratorrra/Димитър и Десислава Димитрови 01.08 - 03.08 двойна

ian/Янчо Димитров 01.08 - 03.08 тройна

The_fastest / Иван 01.08 - 03.08. двойна

Miho .... 01.08 - 03.08. двойна

gkb / Тати .... кога идваш вееее :lol:!

Al_Capone / Красен Филипов 01.08 - 03.08. двойна

 

п.п.. двойките не са спални "Бързи човече" ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опа привет и от менза първи път ще идвам на такава среща и нещо май нямам търпение :lol:3 двойни стаички за нощувка на 01.08

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

За нас една двойна за събота вечер.А това със събора си има негативите.Едното е че в района ще има постоянна опастност от появата на фиркани пешеходци и мотоциклетисти.А другото е че ако наистина става въпрос за едно и също време и едно и също място с мотосъбора,очаквайте да ви се таксува вход.Тяхното мероприятие сигурно е обявено от края на миналата година(не съм го следил щото последните 3-4 години не посещавам събори) а и е съгласувано със всички съответни инстанции,така че ...за разлика от нашето неофициално парти.Предупреждавам,да няма после изненадани и сърдити.Ако искате да сменим датата или мястото още има време.Освен всичко друго си отваряйте очите на 164,щото много моторджии отиват там да се натряскат,но на някои това не им пречи и да карат!!Толкова от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нас една двойна за събота вечер.

 

 

Същата работа, бройте Иво и Ива с една нощувка събота вечер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Офф ... временно спираме записването ... до 2-3 дена инфо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

Защо бре ? Какво стана ? Да не би рокерите да са заели цялата станция ( хотел ) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъъ,такова,кво става? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще стане ясно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво стана ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана тва , че смениха ръководството на хотела и новия управител е неоткриваем ! Ма ше го барнеме копе....то ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана тва , че смениха ръководството на хотела и новия управител е неоткриваем ! Ма ше го барнеме копе....то ! :D

Некакво развитие по въпроса ??? Ако трябва да го дирим тоя, свиркайте идваме една сериозна група от майна-таун, обаче барнем ли го, че се крие ......, ще му дръпнем едно ;) да се научи как ще се крие другия път и ще трябва освен да ни посреща без пари ами и да ни плати за всичко на изпроводяк :lol::D:DП.С. Давайте момци, че да знаем как да планираме времето, ако няма да се ходи там или да се търси друго подходящо място, че да не пропада идеята, която е супер :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм че Иво и Антон са се заели сериозно с инициативата, така че нека имаме търпение :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден !
Време е да споделя с вас лошата новина .... СЗ-Хонда-Среща/Парти пропада ! :lol:
Причините са , че при първоначалния разговор с управата на хотела никой от тях не спомена , че на 02 , а в последствие се оказа и 01
ресторанта е резервиран за сватби и не можем да го ползваме ! До последно се опитвахме да водим преговори с новия управител да ползваме терасата
на ресторанта , която е доста голяма и събира около 80 човека .... но уви отговора е : " Не може , нямам персонал да ви обслужва " ;)
За пореден път се убеждавам че повечето хора в тоя бизнес са пълни аматъори ! ;)
До последно/вчера/ , обикалях околните бази за резервен вариант , но капацитета им е много малък около 45 места навсякъде ... а до момента сме над 50 !

Искам да се извиня на всички колеги , които имаха желание да дойдат , ако сме им объркали плановете за отпуска по някъв начин ! Сори !

Имахме огромното желание ... след 2 партита на Ягодите да направим нещо по мащабно ... ! ;)
Апропо ... тъй като сме големи инати .. и не се отказваме лесно ... Ягодите 3 е в проект .... ;)

................... to be continued

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Абе Иво, що са косиш? Награбваме от вашата Билла 150кг мръвки, който има ще донесе по едно барбекю и кюмюр, 20 каси бира+ 20 каси кола ......... и се паркирваме на някоя поляна за манджите. Кафа ми стана с тия ресторанти, лято е ще се справиме, а през деня на басейна можем и на сладолед само да изкараме.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

Майна по принцип и аз съм навит точно за такова мероприятие. За сега хотела има капацитет, но няма да можем да ползваме и 2-те вечери ресторанта включително и през деня. Това е положението, просто много лошо ни прецакаха че не ни съобщиха първия път за тези резервации със свадбите. Това между другото може да се пусне като оферта, ако са съгласни другите няма проблеми, можем да резервираме хотела за спане ( ако не излезе и нещо друго но за сега няма такова )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само, че датите трябва да са други, поради Мотосъбора

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми по принцип би било добре да не сме по едно и също време с тях там, но има много поляни на баните не е само тази където се събират рокерите. Но е добре и другите кандидати да си кажат мнението, а ние ще оправим останалите неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Така и така за тези дати щом няма да е свободен ресторанта, а и ще има и мото-събор по-добре да сменим малко датите. За мен е без значение дали преди тези или след тези дати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy

Ми по принцип би било добре да не сме по едно и също време с тях там, ............. а ние ще оправим останалите неща.

Ами давайте да мислим за варианта с една седмица преди и една седмица след първоначално предложената дата 01-03.08, тоест 25 - 27.07 и 08 - 10.08 :P Хайде колеги бъдете креативни и давайте предложения за дати, че времето си лети, а на колегите от Стара Загора, заели се с организацията ще им трябва време за реакция, а идеята за мероприятието и мястото не трябва да умира ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е не трябва да оставаме плана да пропадне.На мен най-много ми хареса басейна... ;) бих изкарал в него 2 дена под ръка с алкохол..Та най-добре май по - добре само датите да се сменят както каза колегата по горе и да сме в тоз як хотел с тия атрактивни цени.. ;):P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз евентуално мога на следващия уикенд-08-09 авгъз, понеже целия юли съм в ремонт на къщата (топло и хидроизолации, покрив, вътрешен...... :P;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи положението е такова: ресторанта за цяло лято е резервиран петък и събота. смяната на датите се отнася за това да не се случваме с рокерите по едно и също време и да можем да ползваме голямата поляна на кято те отсядат. Евентуално ако сте съгласни на този вариант, да ползваме хотела без ресторант може да организираме нещо за 24,25,26 Юли или 7,8,9 Август ( падат се петък събота и неделя )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О'К :P Нека сега и другите колеги, които се бяха записали да дадат своето мнение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...