Jump to content
Данчо

ДА СИ КУПИМ КСЕНОНИ

Recommended Posts

Guest Stancho

колега нещо ново по темата има ли ?ако не е известна цената за доставка със самолет или ако е скъпа, що не се съберем (ако има желаещи де) и да направим поръчка по корабпоне ще е евтино както беше споменато по-горе :thumbs1:само предлагам, ако има навити - добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отскоро и аз съм "въ клубЪ" с хонда сивик. Също заинтересован от цената .. ще следя темата. Лека и безаварийна :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Следя и аз с интерес какво ще излезе за Прелюдче...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пишете ме и мен ако ще има доставка :P идеята ми хареса...евала!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HI колеги !! и аз бих си купил игли в о4ите/игъл аис/ !! ам от 12-ти до днеска ни6то по конкретно като цена ?? то желае6ти 6те има мн ясно !!следя темата с интерес дали или ..... :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратих и аз запитване до китайците и до 2-3 дни ще ми дадът цени и ще ви кажа , Ако ни стават ще си поръчаме лошото е ,че искат да им се плати предварително а аз лично им нямам доверие :( да нени цакат жълтите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратих и аз запитване до китайците и до 2-3 дни ще ми дадът цени и ще ви кажа , Ако ни стават ще си поръчаме лошото е ,че искат да им се плати предварително а аз лично им нямам доверие :( да нени цакат жълтите

а, така.Тва е основната причина и аз да се бавя.Имам агенти в Китай, които чакам да проверят достоверността на фабриката.Щото и да порачаш една мостра и тя пристигне това е нулева гаранция за това дали фабриката е ОК.Щом съм пуснал тази тема мисля че показвам желанието и мерака си да си оборудваме колите.А тези, които са супер нетърпеливи нямам против да ми кажат фабриката, от която искат а аз ще им издействам малко бройки и ще организирам всичко до БГ включително и освобождаването на стоката.Аз лично не се наемам да ви взема парите на всички и да ме запалят онея жълтите и аз да поема цялата отговорност.За това се старая всичко да стане както трябва.Това е положението.А и още веднъж напомням че си работя с Китай с регулярни поръчки и не мога да ангажирам хората с ксеноните в определен ден и час.Просто степенунувам нещата.Имам по-приоритетни.Очаквам до края на тази седмица да имам всичката информация.Това е от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е супер значи скоро ще разберем всички цени и т.н. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм в играта за ксенон :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммм да и аз сам навит :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги значи на мене до вратата ми искат 75 долара за транспорт което прави общо 110 долара което за мене лично е скапо щот и от тука мога да си зема за близо 150 лева така че чакам другите колеги да обяват цени.другото което е китаиците са мн точни,копувал сам доста неща от тях и то доста големи количества до са не са ме паржили пак незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ето и цените

Dear Mr Kiril Lilov,I appreciate your attention to promote the sale of our HID products in your country!I am the manufacturer of HID products in China(Mainland).We Have many types of HID conversion kits such as H1,H3,H7,H8,H9,H11,H13,9004,9005,9006,9007 and H4 series.and the color tempreture are 4300K,5000K,6000K,8000K,12000K etc.If you want buy samples for testing,you should tell me the quantity, the detailed type and color temperature of the samples.Then i will check the shipping cost for you.After you transfer the amount of the samples and the shipping cost,i will send the samples to you.The payment of T/T in advance and Western Union are available here! FOB Shanghai.Delivery time is within 3 days after receiving the transfered money. We are one of the main manufactures and the exporters of HID products in China(Mainland) and wish to establish direct business relations with you!My Messenger is tianxinsunnylvmin@hotmail.com hope you can add me! And we will talk more by MSN,thanks!So we hereby send you some details and photos of our products for your reference please find!Waiting for your first order and look forward hearing from you soon!Best regards!Yours sincerely,Sunny (Sales Manager)

Цените на тези в .doc

how are you? thank you very much for your inquiry.you can see the price list in the attachment.now I will answer the questions for you:1. How much cost the xenon system ?you can see the price list in the attachment.2.is it compatible with Honda Civic or Prelude ?we sure that we have the models fit for Honda Civic and Prelude ,3.What is the price to Bulgaria if i buy about 20-30 xenon systems ? for the first order,to show our sincere ,we can give you 39.5USD/kit(single beam),and the price of telescopic lamp(such as H4 Hi/Lo) is 57USD/kit.

Цени в .xls

Thanks for your inquiry HID xenon kits. Our company is ShineLight Technology Co., Ltd China, professional manufacturer of HID xenon kits. Our products are qualified with Emark certification by European Ministry of Transport and Communication. We have hid kits that fit cars, motorcycle and trucks. Normal ballast, slim ballast and 55w ballasts are available too. We promise the products are of good quality and offer 1 year warranty. In the attachment are the price lists and introduction of our hid kits. If you are interested in our products. Please feel free to contact me,and we would be glad to talk in details through MSN: maggie_shinehid@hotmail.com or any way you like. Thanks!

30usd HID Xenon Car Kit.xls 40 usd FOB Price of SuperSlim HID Xenon Kit.xls

Company:Haiyan Chaohong Electronic Technology Co., Ltd.Name: Ivy GanMSN: yunqingan@hotmail.comTEL: 86-573-86119609FAX: 86-573-86119609M.P.: 86-13616835206

Цени Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам цените варират при всички китайци около 30-40 $ , така ,че е без значение от кой ще се поръчат , стига да изясним фирмата производител от която ще решим да си купим дали е така да се каже "в бранша" , дали няма ни цакат с парите и кога , къде и как ще стане доставката от тяхна страна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ganchev

A за ангелски очички някой питал ли е? И един биксенон за англичанка, да свети добре, колко ще струва че не съм на ясно какъв ми требе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам цените варират при всички китайци около 30-40 $ , така ,че е без значение от кой ще се поръчат , стига да изясним фирмата производител от която ще решим да си купим дали е така да се каже "в бранша" , дали няма ни цакат с парите и кога , къде и как ще стане доставката от тяхна страна :ph34r:

Еми давайте да организираме нещо колеги аз съм за ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е много прилична,но как ще стане поръчката и събирането на парите ,а и да не стане някой фал да им дадем пари ,а после да не получим ксенона.А транспорта колко ще струва.А от коя фабрика може би няма голямо значение,не вярвам ,че някой ще направи проблем за 5-10 USD отгоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

броите и мене седин комплект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

нека първо си изберем от кой ще е ? след това някой по напреднал английско говорящ от мен , да се свърже с търговеца им и да пита за крайна цена , доставка , как ще се преведат парите и кога , дали ще станат на хондите и след това може някой да събере парите и да ги поръчаме

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми предполагам, че има добре владеещи английския в форума дано стане нямам търпение да си взема енжелайс или ксенон :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих искал да знам как ще стоят нещата с освобождаването на стоката от митницата? Защото фактурата ще е на стойност ПОНЕ 500-600$, а това си е десетки пъти над минимума за необлагаемост. И минаваме под ударите на ДДС и акциз! Тогава вече се получава истинската цена, на която можеш да си вземеш и от тук. Това ме интересува, а колкото до пърженето.. аз лично съм спокоен, Китайците живеят на гърба на бизнеса с такива като нас - няма да ни изпържат, защото после няма какво да пръжнат в оризовия тиган. :ph34r:Та така, цената ме устройва, за сега, да видим доставката. Само искам да знам как ще се отнесат колегите-организатори с митницата. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

то май доставката може да се окаже по скупа отколкото самите продукти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм купувал от Китай - перфектни са, за разлика от долните шваби например, половината от които са по-големи измамници и от нас!!! В Китай едно от най-честите наказания за злоупотреби и измами е СМЪРТ, така че морала там е на ниво, за разлика отпознатата ни тук картинка......Относно цената на предлаганите артикули - това в сайтовете им са цени за единични бройки. Китайците са много добри и почтени търговци и за 50-100 или нагоре бройки дават големи отстъпки, а това зависи от количеството, което ще заявиме и най-вече от преговарящия от наша страна!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте момчета в вас ни е надеждата :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе, с Китайския език (особенно с над 300 от близо 1000-дата им наречия) съм значително по-напреднал, отколкото с английския, така че мога да осъществя директен контакт, но имам нужда от сателитен видеомост, понеже го владея основно с ръцете, докато английския слабо и то само с левият крак :ph34r: Вноса, който ми се наложи да направя беше през Германия, понеже плащането извърших оттам, а се оказа че от където е платено, само там изпращат стоката, за да не стават измами с банкови преводи и откраднати кредитни карти и беше дълга и широка..... Така че да влезе следващия по-подходящ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest reddek

Така относно взимането от митница работя в счетоводната сфера и фирмата която осчетоводявам има доста често внос от китай! Така по на горе беше споменато за такси като за голяма достава и сте прави! При пристигане напродукта той е обмитява с мито и след това се слага и ДДС! Ако някой разполага с фирма може през него да минем тамън ще спетим ДДС-то ако не трябва да се плати! Така разгледах митническите деклараций на нашата фирма митото е до 7% след кето върху получената сума се начислява ДДС! Познавам се лично с шефа на Видинската митница и човека каза че нямам никакъв проблем да се вземе от физическо лице т.е. да не е фирма! Плащат се необходимите неща и няма проблем! Та един комплект който струва 70 долара слагате примерно максимума 7% той зависи от продукта не мога да кажа колко е митото за ксенона оскъпяването с митото е 4.9 след котето слагаме и ДДС и се получава комплекта да струва 89.88 долара тази цена е без доставката! За нея зависи как се договорите с транспортната фирма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е както казва колегата с поста преди мен, аз отпадам, защото има фирми тук в България, които дават комплект с гаранция за монтаж ръчно за 120-130лв. И то си го взимам утре, пишат ми гаранцията и си пея. А тук имаме 90$ /115-120лв/ БЕЗ доставката. :rolleyes:Някой да иска да се сети как може да оправим тук нещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest reddek
Отговорено (Редактирано)

Това дето съм смятал е за Н4 би-ксенон той е по скъпичък! Иначе другия който струва 30 долара ще излезе доста по малко :lol:- 30 Долара- Мито и ДДС- общо 38,52 долараП.С. Ако случайно говориш за Н4 би-ксенон давай кординати на фирмата да си взимам :rolleyes:

Редактирано от reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Това е нещо съвсем различно. Не, не говоря за биксенон, а за обикновен. Но тук говорим за ралика от 40$. Така по-може. Мисля, че с така изглеждащите цени, 50$ за комплект до тук в БГ е доста добре, ако е осъществимо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Като гледам май ще си останем в пръст в устата нещата варвят уж за по евтино а то излиза по скъпо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е както казва колегата с поста преди мен, аз отпадам, защото има фирми тук в България, които дават комплект с гаранция за монтаж ръчно за 120-130лв. И то си го взимам утре, пишат ми гаранцията и си пея.

Кажи къде е тая фирма?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Модераторите са изтрили темата... не знам защо, но я няма вече. Преди по-малко от два дни, ако не и вчера я гледах в някой от подфорумите... сега така излиза, че лъжа. Ех, лоши модове. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Давайте предложения колеги за фабрика някоя човека чака :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Вижте този сайт:http://www.made-in-china.com Това е специално за стоки произведени в Китай. ПОказани са заводите, фабриките и т.н. Някои са сертифицирани с одит. Аз разглеждах и за Lambo doors, но никаде не видях цени. Мисля, че е само за ориентация и след това човек трябва да се свъзрже директно със завода. Дано помогнеПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

Вижте този сайт:http://www.made-in-china.com Това е специално за стоки произведени в Китай. ПОказани са заводите, фабриките и т.н. Някои са сертифицирани с одит. Аз разглеждах и за Lambo doors, но никаде не видях цени. Мисля, че е само за ориентация и след това човек трябва да се свъзрже директно със завода. Дано помогнеПоздрави

колеги, само да ви кажа умната със тези сайтове, много хора останаха доволни ама и много хора се опариха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам какво стана ще имали покупка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и така след 1 месец чакане не видях цена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

и така след 1 месец чакане не видях цена?

Да е колега прав си и аз така не узнах нищо по въпроса явнио нищо няма да стане за съжаление :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

И аз искам ксеннончета за малко парички, бройте ме и мене ,H4 .. а ако има и някакви лупи за прелюд ,отговарям :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някои няма търпение за ксенон то мога да му предложа комплекти Н1, Н2, Н3, Н4, Н7, 8, Н9, Н11, Н13, 9005, 9006, 9007 на цени от 155лв. с 1 година гаранция.

Резервна лампа 32лв.

Резервен баласт 85лв.

0898 668 247

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...