Jump to content
IvoSi

Горките американци...

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)
http://automobiles.honda.com/tools/build-price/models.aspx?Просто като видях цените и онемях, тааа реших да споделя с вас и както се казва в една култова реплика:"Къде сме ние....къде са те".П.С. Пък и като са им дигнали бензина на 1.2лв, малиии как ли оцеляват, ццццц!? Редактирано от IvoSi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама забравяш горките хорица колко им е заплатата...я стигне за храна, я не:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тез си праят т*шак с живота....... то една Хонда колкото една Датчия Логан бре....:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като сметнах, че тука един нов сивик по техни цени трябва да струва към 18 000лв(базов модел), а един акорд трябва да е около 25000лв.....е те са пак толкова като цифра само дето е ЕВРО!!!А за техните заплати да колко са 5-6000 долара средна заплата, сигурно гладуват :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааа....затова всяко 4-ри членно семейство там има по една кола за всеки + кола за планина и за далечен път + някой American Muscle в гаража, който се изкарва само по изложения :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-6000

със заплатките малко прекали де
Възможно е да съм прекалил, първия ми братовчет е в Америка, със зелена карта. От него знам, че той за по-малко от 12 долара на час, като винаги работния му ден е около 10 часа, не се хваща. Та той си докарва заплата около 3 000, предполагам, че американеца взима доста повече от един емигрант. Но всъщност това не е толкова важно, по важното е защо у нас хондарките не са не тия цени :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо у нас хондарките не са не тия цени :rolleyes:

Аз щи кажа - щото американците завладяха Ирак (и много други) а не българите ...или които й да е други

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но всъщност това не е толкова важно, по важното е защо у нас хондарките не са не тия цени :rolleyes:

по същата причина заради която там бензина е 2х по-евтин - данъци, акцизи ... + колите се произвеждат в Северна Америка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A дали и лакомията на нашите търговци не ни е в повече!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...