Jump to content
SVE_1986

Защо постоянно ме спират

Recommended Posts

Не мога да ги разбера полицаите.В който град да отида постоянно ме спират,заради колата ли е,заради лепенките ли е,ве4е незнам какво става-ПОСТОЯННО МЕ СПИРАТ ЗА ПРОВЕРКА.Когато копувах колата преди6ния собственик ми каза 4е 4есто 6те ме спират и не му повярвах,но сега се обедих в това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поличба на колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поличба на колата :)

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти почерпи ли роднини,приятели и съфорумци за колата?Оттука виждам, че не си :) :) :) .Е за т'ва катаджийте те спират :P .Да почерпиш тях :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видят хубава кола я спират. Това си е нормално. Имаме едно служебно червено БМВ. Където и да ме видят да го карам, веднага ме спират. Съдба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карък, като мен!с малката разлика, че не ме спират полицаи, а разни:млади водачи, прекалено наплашени девойки, или пенсионери пред инфаркт /аман!/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе мен постоянно ме спират, и то без значение в каква кола съм ... явно има нещо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И мен така, ама ми мина :rolleyes: ... За два месеца ми бяха друснали три акта, това е преди две години, от тогава скатавам... е и карам по-нормално :) ! Може и това да е проблема при теб :bow: !

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest l9th

_в рамките на шегата_колега, замени колата за ден.набави си колело, ако и тогава те спрат... ясно!продай колата, а книжката сложи в рамка... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batemisho

Явно е от марката, а като допълня и физиономията ми - как няма да ме спират.Утре отивам да си платя акта. Да видим кога ще е другият...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Миналата ве4ер се прибирам след 50км каране ,и на влизане в града ме спират 4енгетата.4асът е 23,и е леко тъмно мястото където спрях колата.Пуснах си аварийните и си занесох документите до патрулката/така ми наредиха/.По едно време най възрастния полицай се върти покрай колата ми,разглежда я и цъка с език.Поглеждам го у4уден,а той -''Много ги гоните тези бега4ки бе:)" Аз -""Моля? Защо решихте 4е съм я гонил много?!" А той-"Ами виж как и пука двигателя"-/изстива след изгасянето/.Аз-"Ами при тая жега и 50км пробег е нормално да загреят тръбите на ауспуха." А тои-"Да бееее-аз не те видях 4е излезе от съседната улица-50км-ДААА -ДААА!" :):wub::wub::wub: Аре бегай и по-полека... :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа във вторник кокво видях:прибирам се от работа и както си карам ме изпреварва един сивик 6-та ген(незнам дали е от форума за6тото бе6е с транзитни номера)ама явно доста бърза6е И ПО НЕГО СИНЬОТО ТАКСИ(ПАТРУЛКАТА) :) и след около 400-500м хондата отби.Като ги подминах видях 4е не6то се разправяха :) и след това незнам какво е станало.Мисля 4е на6ите полицаи толко са се филмирали 4е се имат за РЕЙНДЖАРИ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колеа как няма да те спират та цялата кола е само лепенки замисли се малко :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе по скоро е до физиономия аз карам винаги с фарове ,колан и понеже сам киорав сам и с о4ила от как сам си купил колата полиция не ме е спирала явно зубарския ми вид не предразполага кам нарушения и подкупи :cool::D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе мисля 4е като изглежда малко по спортни4ка колицата ниска бръм4и повечко....мене от 100 коли с пръст ме сочи и ме спира..и се почва багажници жабки джобчета..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе по скоро е до физиономия аз карам винаги с фарове ,колан и понеже сам киорав сам и с о4ила от как сам си купил колата полиция не ме е спирала явно зубарския ми вид не предразполага кам нарушения и подкупи :(:) :)

И аз съм така :D Даже имам и ДВА случая, в които - спират ме: Полицая: - Добър вечер.Аз: - Добър вечер.Полицая: - Лека вечер.Аз: - :):):):):):) Оня се врътна и си замина, аз си дигнах прозорчето и си изпърпорих :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен вчера ме спряха заради светнаги халогени :) ама кво да направя като ги забравям :(. Управданието е ,че халогените заслепяват камерите на светофарите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея хонди си казват тежката дума , много са красиви и полицаите ги спират за да им се полюбува, че те с техните опели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така :D Даже имам и ДВА случая, в които - спират ме: Полицая: - Добър вечер.Аз: - Добър вечер.Полицая: - Лека вечер.Аз: - :):):):):):) Оня се врътна и си замина, аз си дигнах прозорчето и си изпърпорих :D:D:D

Паднах да се хиля .. за мой късмет само 1 път са ме спирали за проверка към 24 часа, а честно да си кажа.. не карам много много спокойно.. та даже и ме питаха :Полицая: С колко кара?Аз: Вие ще кажете.Полицая: Аз искам ти да ми кажеш.Аз: Ми.. не повече от 50 :D Полицая: Вземи си разчисти документите, че имаш много излишни хартийки заедно с тях, лека вечер.Аз: Лека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dacata

Принципно с ксенон спират доста :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен сьщо е заради лепенките махни ги тва е при4ината :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз когато карам през деня скатавам, поне работя в нощен клуб и в седмичните дни като сряда и четвъртак ходя с колата на работа, и на отиване, и на връщане не ме спират щото ги няма обикновенно ;) Но аз карам към 20:30 и 04-05 сутринта и тогава няма жива душа по улиците ;) И когато ме спират обикновенно завършва с акт ;) наредил съм ги 3 от които 1 за 10 км превишена скорост, 2ри за неправилна маневра и 3 за неправилно паркиране в 7 сутринта ;)

Редактирано от JoePass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един приятел много често го спират. Кара Мазда 323С. 1.4 75 коня май беше тази модификация. С много яки джанти, спойлер отзаде и ВР регистрация. А самият шофьор е стандартният балкански субект - леко тъмничък и със сенки под очите. Та катаджиите все го спират и го питат "Абе вие проблеми с полицията имате ли?". И той им казва - "Да! Постоянно ме спирате без причина" :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...