Jump to content
bossplayer

малко въпросче :):):)

Recommended Posts

Здравейте, на всички колеги парво искам да ви пожелая хубаво искарване на националната(на тези които ще ходят) а после ще премина и кам това което ме интересува и за което ще искам от вас малко информация,ако има и лични наблиуденя и тем подобни.... Та мои приател има Хонда Сивик d15.Мисля че вече я е продал ако не то това ще стане утре и му продават пак ХОНДА СИВИК но с двигател B16Z2....... и то за 3000лв :huh: та ако някои може да помогне сас савет,опит или нещо такова......благодаря ви предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

изясни се първо със себе си кое точно искаш да разбереш............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bossplayer

става вапрос за колата с мотор d16z2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

и какво за нея уточни се кво искаш да разбереш бе брато!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе човек,ами нали сам ти написал какво искам да знам някаква информация за мотора като цяло.целия автомобил с този мотор d16z2 я дават за 3000лв как ти се струва.не е ли малко евтина опасчвам се че има нещо нередно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър
Отговорено (Редактирано)

става вапрос за колата с мотор d16z2

...еми този мотор е 112 коня и е на по старичките Хонди слаган 4 ген. да не е Шатъл колата?Има важна тема за покупка на автомобил Хонда втора ръка прочети я,ако колата е доста запазена може и да си струва 3000,що ти се вижда евтина кажи коя година еhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=10728 Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bossplayer

не брат колата е 5 ген. хечбег дават му я за малия ви-тек представи ли си била канадска зглобка (така му казал продавача)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bossplayer

няма ли някои които да каже още нещо.....................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...интересно гледам,че буквичката Z я имат всички Втек ДВГ-та ...те за Канада бях чел,че правят по различни ДВГ в смисъл по маломощни с по малко екстри,нищо чудно малкия Втек да е този гледай двигателя да е добър, май ще се окаже по рядък модел,ако можеш качи снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman

Цената си е напълно нормална.Колата не е ВТЕК,не виждам от какво се притеснявате?Аз лично за пръв път чувам този мотор да се монтира на Сивик 5г. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори колеги приятелят ми не довижда двигателя не е B16Z2 a e D16Z6 но нали знаете от ухо на ухо така става тои ми предава 1 аз на вас и може да се окаже че е нещо савсем др.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Канадската 5г се продава само с три двигателя D15B7 - 100 магарета, D15Z1 - 90 и D16Z6 - 125. Това е за хечбека канадско производство 92-95 година. Сега видях че си писал за Д16 ами 125 магарета ама 3000 много малко ми се вижда добре я огледайте и задължително я покарайте

Редактирано от Wyvern

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нещо друго !!! !Сега си дойдохме на думата.Мотора е 125к.с. едновалов ВТЕК-добра машина :P Цената наистина е ниска,но все пак не забравяй и това ,че цените падат с всеки изминал ден та.....Огледайте я,закарайте я на някой,който е в час с Хондите и така.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цената наистина малко ниска,ама доста си падат цените.Според мен ще трябват към 1000 лв за да я стегне,ако я вземе.Ремъци масла,тампони може би,аз сменях главините отзад,но ако е запазенка - супер.и аз май искам такъв двигател

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...