Jump to content
wwwolfish

Системата за вентилация на резервоара

Recommended Posts

Здравейте,Някой има ли информация относно тази система при двигателите Д серия?Какво представлява? Клапан ли има заедно с някъв карбонов филтар?Има ли тази система отношение към оборотите на празен ход?Ако нещо се запушва как се чисти и къде точно?Благодаря Ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Мммм, твоя канистър точно за това отиде в колата на друг фен !!! Пука се мембранката на клапана дето го отваря :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооооо, извинете моля явно съм назаднал с материала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето предположение в момента за проблема ми с канистара е че през отдушника му излизат бензинови пари които се засмукват от въздушния филтър понеже ми ги няма тръбите преди филтъра. А това става защото не са се засмуквали парите от двигателя достатъчно добре защото нещо е било запушено или точно обратното. Ще пробвам няколко дена как е сега след чистенето и уплътняването с силикон около клапата(по скоро около пластмасовата и капачка) за да не губи вакум от там и да не отваря клапата добре. До вчера когато беше изолиран канистара като се опитам да запаля колата на газ(когато съм я изгасил за малко) едвам палеше оборотите бяха ниски и след няколко секунди се оправяше а като отворя капака смърдеше ужасно много на бензин. преди ми смърдеше около областта на канистара на газ въпреки че не изтича газ от никъде май вече не смърди на газ след основно почистване на моното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...