Jump to content
alpinab

Запитване за логото на клуба

Recommended Posts

Guest Wish

И аз плащам мойте заявени във Вторник,ама и днес мисля да видя що за чудо е "Месечната среща на Хонда Фен клуб" :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kicko за 3-мата (doctor, hondю, xzibi7 =6 броя) от Габрово. Прати ги по куриер на адрес :гр.Габрово, ул. "Никола Войновски" 10 за Венцеслав Николов Величков -там работя от 8.00 до 17.00 (понеделник-петък)мисля че повечето куриери работят и: до поискване -може и така да ги пратиш но и в двата случая ми пиши когато ги пратиш по кои начин и с кои куриер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stefan Lalev да не се притеснява, и него ще го включим в пратката до DjSprite, в първия момент го бях пропуснал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, супер, не мога да повярвам че има краен резултат:bye: Колега, благодаря много, във вторник на Екото и аз ще съм на линия за получаване :drool::yawn: Евала за нервите и постоянството и пак благодаря :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на колегата :yawn: , и аз ще дойда за първи път на еко-то. и май ще има почерпки:drool:.хайде до утре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пуснах 8 пратки. !!! 1. към Варна, DjSprite - за него, dio, civic_1994, daka, White`DeviL, Malano4e, Stefan Lalev2. към Варна, Dragi43. към Русе, elmo (LENO)4. към Добрич, pit - за него и ganchev5. към Смолян, todorov6. към В. Търново, nuddy7. към Козлодуй, Plevelcho8. към Габрово, doctor - за него, xzibi7, hondюВсички са до поискване, от офиса на куриера - Еконт за всички без Dragi4, неговите - с неговия нов любим куриер...Ще пиша и лични на всеки получател, в случай че не следи темата ;)на typeR_girl от Ст. Загора не изпратих, защото не ми е дал телефон, ще се разберем допълнително...Вчера, в Пловдив, дадох на:- Stefan Milev - за него и rulemaker- Honda_Fena- don4o_tsarev- Olmy - за него, dida81 и ecs- hEka - za nego и Iceman- bate_em4o - оставих ги на баща ми сутринта днес, така че от утре може да ги търсиш при негоОстана София.Рапорт даден!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deicide

Колега златен си ....... направо нямам думи ....... както каза Morridina "Евала за нервите и постоянството" ....... просто супер...... колеги ако ме приемате ще мина набързо да забърша 2 броя на екото във вторник след работа ..... пък и да се запознаем ...... !!! ;) ;) :P;) ;) ;) ;) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

kicko, ако има за стара загора мога да ги поема аз утре, а на ст-партито ще им ги предам срещу скромно възнаграждение от някои личности !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще може към Русе да дойдат още 4ри бройки?Мерси предварително :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли фрее бройки, че мен ме няма в списъка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли още лентички?Ако да как мога да получа един комплект в София?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

@NIO не бе, ша дойда без тях !!! @sun4o, @kalosмай не останаха необещани бройки, ще видим дали всички които са поискали ще си ги вземат, ако не - тогава ще ви имам предвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега обещаните 6 броики ще ги има ли за шумен до поискване.Аде да ги пуснеш ако не си ме забравил. петьп петров се казвам.Телефон за врьзка 0895777798 ако искаш пусни ми сигнал да се разберем.Мерси предварително. Очаквам отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Marcus

Ако има излишни аз ще взема, правя подарък на всеки познат който си купи хонда :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@harabijtaЩе има, само че не мога всеки ден да отсъствам от работа по 1-2 часа да ходя до Еконт. Утре мисля да ида, ако имам възможност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е късно и малко вероятно, но ако случайно остане една бройка ще я отнеса веднага. Може и на цената за две :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest guni

И аз си взех моите.Много, много благодаря на Кико.Перфектна работа :)

Редактирано от guni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже нещо немога да изпращам лични съобщения ще пиша тук :lol:Благодарности на kicko :tease:моите лайсни пристигнаха и стоят много добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pagko

дали са останали още лайснички, че и аз искам да си взема :tease: 2бр за героя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harpi

Аиде земете утре на екото повече щот и аз мисля да заприходя един чифт...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина лентичките са супер едно голямо ЕВАЛА kico супер си :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има излишни аз ще взема, правя подарък на всеки познат който си купи хонда :lol:

:tease: И аз така направих с последните приятели които зарибих да си купят Хонди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си взех само за мен, за да дразня 1-2 приятелчета с Хонди, който не са членове на форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има останали лентички .... 2 бр за балчик да отпатуват :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че казах, но пак да повторя - няма останали вече. Или по-точно имам запазени за bobchu, typeR_girl, CIVICwarrior, tazzz, tiankata, kokodaf, enigma.За enigma имам всички данни, ще ги изпратя утре може би, от typeR_girl още чакам телефонен номер за да мога да ги изпратя, на CIVICwarrior имам телефона и ще се разберем, tazzz ще дойде до работата ми да си ги вземе, tiankata ще ми се обади като е в Пловдив... само bobchu никакъв не се обажда, писах му ЛС ма нищо...Хората, за които не останаха: sun4o, kalos, JoroHondata, Мария Илиева (момчето с нея на Еко-то), veronika_HONDA, Marcus, Dzmeia, svetlio, Mariya, Майната, Pagko, harpi, DuMo - много съжалявам че не поръчак 200 бр. за да стигнат за всички :lol: Може би ако се съберете още малко желаещи ще се наеме някой измежду вас да направи нова поръчка.Модераторите ако преценят за необходимо, може да затворят тази тема за да няма безкрайни запитвания дали има останали бройки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички средства събрани от въпросните лентички(450 лв)бяха преведени по сметка на "Хонда Клуб България" с благотворителна цел.Всички средства събрани в сметката (1278 лв) ще бъдат разпределени за различни цели след официално гласуване във форума.Гордея се ,че познавам лично хора като тези:):rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако са свършили и аз искам така че , дай данни ( файл и координати на фирмата и аз ще се заема)Ако е ок ще отворим нова тема и т.нОсвен това някой да кайе от каде да си набавя поне стикер, че в понеделник взимам куршума

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marto_1.8

Здравейте, поръчал съм още 100 бр. лентички за табелката за номерата с логото на клуба.Същия дизайн като предишните. Човека обеща за другата седмица, но ако съдим по предишния опит сигурно ще са готови до 2-3 седмици.Който иска на лични .Цената е като последниа път 2 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме брой за две. И ако искате може цената да е по 3 лв. като миналия път, и остатъка пак да те отиде по сметката на:

Всички средства събрани от въпросните лентички(450 лв)бяха преведени по сметка на "Хонда Клуб България" с благотворителна цел.Всички средства събрани в сметката (1278 лв) ще бъдат разпределени за различни цели след официално гласуване във форума.Гордея се ,че познавам лично хора като тези:) :) :):D:) :) :D:) :) :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме брой за две. И ако искате може цената да е по 3 лв. като миналия път, и остатъка пак да те отиде по сметката на:

Всички средства събрани от въпросните лентички(450 лв)бяха преведени по сметка на "Хонда Клуб България" с благотворителна цел.Всички средства събрани в сметката (1278 лв) ще бъдат разпределени за различни цели след официално гласуване във форума.Гордея се ,че познавам лично хора като тези:) :) :):D:) :) :D:) :) :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

Става , значи цената ще е 3 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marto_1.8

Здранейте, колеги,Значи човека се обади и плочките с логото готови са и ще ги взема в сряда.Утре или в неделя , ще направя списък с желаещите до момента и ще го кача тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pavkata

Ако не е прекалено късно и аз искам два броя. Мога да си ги взема от някой варненски колега или както е удобно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здранейте, колеги,Значи човека се обади и плочките с логото готови са и ще ги взема в сряда.Утре или в неделя , ще направя списък с желаещите до момента и ще го кача тук

Съжелявам за правописа ама бързах ,ЗДРАВЕЙТЕ :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...