Jump to content
alpinab

Запитване за логото на клуба

Recommended Posts

като се поема самоинициатива би трябвало да се стига докраи,а така само празни приказки:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо не качите файла тук в формат всеки да си го разпечатва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 ако ще се правят. И малко офф - някой ако има файла за стикерите на куба и ако не е проблем да ми го прати. Искам да си разпечатам стикери за мен лично или ако има други желаещи ще разпечатам и за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 ако ще се правят. И малко офф - някой ако има файла за стикерите на куба и ако не е проблем да ми го прати. Искам да си разпечатам стикери за мен лично или ако има други желаещи ще разпечатам и за тях.

колега съгласен съм с теб-ако не лайсничка то поне стикерче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хей наистина какво стана с тези лентичкиза мен +2и от край време искам и аз стикерче да сложа на мойта красавица, така че не се стеснявайте а който има файла нека го качи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам, май трябва някой по-сериозен да се заеме с работата че да се свърши. Затова се обадих на Дичев при който печатих предната партида. Цената се е покачила с 60 ст. бройката. Ще поръчам още 100. Увеличих малко червения надпис Fanclub защото на предните беше доста слабо забележим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Karlo_Design

В случай , че изобщо ще се правят тези ленти и аз съм вътре с 2 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:beer:

+ 2 броя

:dj:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+4 броя за мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво:beer: Радвам се нещата се задействаха! Някой ще прави ли списък на желаещите та да вземем да съберем някви парички да му дадем на колегата да не се бърка в неговия джоб за направата им?

Ами... той колегата като гледам не е отговарял в тази тема, не знам защо си мислиш, че нещата вървят... желание има, но трябва някой да се нагърби с изработката и организацията. Да има някой такъв, който да поеме отговорност? Аз не съм от тези, да кажем за протокола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2бр.и х1000 за идеятаИмам следното питане към Устава на форума:ИМАМ ИДЕЯ , на всяка една лентичка да се начислява по 1 лев ДОПЪЛНИТЕЛНО , който да отива в Касичката на Форума , който после да се използва примерно за благотворителност , развитие на клуба и прочие........

Редактирано от Zvero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво:D Радвам се нещата се задействаха! Някой ще прави ли списък на желаещите та да вземем да съберем някви парички да му дадем на колегата да не се бърка в неговия джоб за направата им?

Ами... той колегата като гледам не е отговарял в тази тема, не знам защо си мислиш, че нещата вървят... желание има, но трябва някой да се нагърби с изработката и организацията. Да има някой такъв, който да поеме отговорност? Аз не съм от тези, да кажем за протокола.
Мисля че колегата Кико се е нагърбил с тази задача за поръчката им. Аз просто предлагам да съберем парите и да направим списък, та колегата да не си бъра в джоба заради нас. Просто да го улесним. Довечера ако имам време ще се опитам да изготвя един списък с желаещите.

Така като гледам, май трябва някой по-сериозен да се заеме с работата че да се свърши. Затова се обадих на Дичев при който печатих предната партида. Цената се е покачила с 60 ст. бройката. Ще поръчам още 100. Увеличих малко червения надпис Fanclub защото на предните беше доста слабо забележим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЙ да не ма забравите +2 :D

Редактирано от Honda_Fena

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+4 но ако могат да се пращат по спедитор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като нямаше отговори доста дълго време и файла стигна до мен, прозвънях няколко фирми и днес чакам да ми кажат цена. Ако някой друг се е захванал да ги прави да казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве като станат изкам 5-6 комплекта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам поне 2 комплекта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен с 1 комплект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам комплектче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм чакащ за един комплект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм вътре с 2 комплекта! ПС: А стикерче кой може да ми прати? Към кого да се обърна? ПС2: Бях чел че и за прозорците ( преден и заден ) се мисли голяма лепенка, нещо по въпроса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стане така, че вече да се събират пари, тогава ще говоря... нека някой излезне напред с директни предложения, колегата guni има последния ъпдейт в ръка. Като му отговорят, аз ще го намеря и ще му дам пари. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да си повторя въпроса... има ли възможност да се направи една лайсна за квадратен номер, защото на мен задния регистрационен номер ми е квадратен??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Morridina,Не знам дали има за квадратен номер, но дори да имаше - минималната бройка която може да се поръча е 100. За твоя случай, предполагам ще трябва да се примириш само с лайсна на предния номер, или да намериш някой, който се занимава с реклама и има желание да ти изработи един стикер с подходящ размер, който може да залепиш на предварително изрязано парче от по-дългите лайсни. Мога да ти дам една чисто черна лайсна подходяща за целта. Аз си ги бях купил 2 такива с идеята да си поръчам стикери за тях, но така и не успях да я реализирам тази идея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, значи... какъвто е възможния вариант - една бройка, или един комплект за мен, пък ще мисля специалната лайсна допълнително (трябва да си проверя връзките с РА-тата първо :D )Благодаря много за вниманието :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз съм имал място за такова нещо на номера! 2бр и за мен ако нещо стане изобщо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, нещата ги движа в момента. Единствения ми проблем е че не съм виждал на живо вече направен и залепен стикерВ момента умувам над два варианта на изработка и за това се бавя.Другия вторник мисля да дойда на седмичната и се надявам да видя там стикер на живо и окончателно да се задействат нещата. А ако някой който има този стикер лепнат и има път към хладилника да свирка че да го видя.Това е за сега. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво правиш ти, стикерите ли?Не говориш за лентичките, които са почти готови и ги движи колегата кико

Редактирано от dio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз съм имал място за такова нещо на номера! 2бр и за мен ако нещо стане изобщо :D

и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Какво правиш ти, стикерите ли?Не говориш за лентичките, които са почти готови и ги движи колегата кико

Значи да разбирам, че лентичките са готови ли и към Кико да се обърна за поръчка така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, четете мненията преди Вас... Доколкото разбрах колегата се е нагърбил (похвално е това) и е поръчал 100бр лентички на собствени разноски. Незнам как ще стане оттам нататак, предполагам с нещо като списък и ще се пращат по куриер из страната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можели и аз да се включа с 2 такива табелки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам две! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...