Jump to content
Naz

92-95 Civic Eg Jdm Look

Recommended Posts

Никой ли няма нищо от Лилавата.Или поне някое линкче към нейна тема. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Интересува ме ако някой знае как точно се води цвета нека напише :o

Редактирано от doping

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

И два много хубави надписа, особено обърнете внимание на втория, който с пълна сила важи и в БГ. За всички които от голф се качиха на хонда без да подозират каква машина имат и ни развалят "репутацията" така да се изразя:

 

 

Публикувано изображение

 

Поздрави.

е тука сам наистина съгласен с колегата за хубавите приказки !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги оригиналния ''Japanese Domestic Market (JDM)'' не е ли с десен волан като този сивик

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от ivomugen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбирасе че е :o JDM стила по който негърчетата в щатите са така запалени са екстри и рядки части който са се слагали само на тези сивици за този пазар :worthy: както и много афтър маркет части които са се сляли с цялостната визия разбира се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе незнам какво толкова ти харесва в тоя цвят седи доста неестествено и ге бая гърли :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има вкус колега ,на мен ми допада на теб не знаеш как е :huh: Чопли ме яко да го разбера , "Purple" е но къв точно. Дано не дразня никой по този начин.п.п. Поздравления за хубавите постове и добрата оптика !

Редактирано от doping

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами със сигурност не е от оригиналните на ег-тотакаче в кодовете няма да го намеришмисля че бях мяркал тема за тази кола в един форум ако я изрова ще ти пратя линк направо да си питаш там :huh: или просто ако си решил да си боядисваш така колата можеш да го направиш в подобен цвят не точно този

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави теми като тази потъват бързо в многото офтопик в офтопик раздела :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

хубави джанти :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеПубликувано изображение Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ето я и от пред: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1524/20...We4OPKIZk4s.JPG

Ето го и мотора: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2403/75...CClJtVeU5xw.JPG

Ето още една само че червена : http://www.japanesesportcars.com/photos/d/...civic-3dr-5.JPG

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изровя една забравена тема :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че качвам 6ген., но забелязах, че и преди мен е качвано, а и си заслужава :blink:Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се че ще нацапам хубавата тема, но искам да помоля някой, ако може да ми изпрати снимка в близък план или ако има мащаб 1:1 на "теглича" (не съм сигурен за името и за това ползвам теглич) който слагат на JDM-ите, искам да си сваля размерите му и да си го изрежа на плазма. Ако стане добре може някой колега ако иска да му изрежа и на него. Или поне някой от вас да ме насочи къде да гледам.Благодаря предварително и отново се извинявам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега, благодаря много почвам да чертая малко, и после да видя плазмата кога ще е свободна и да изрежа един да видя как ще изглежда.Благодаря и на колегата писал ми на ЛС.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя форум съвсем се е сгромолясал. Тръгнах да си редактирам мнението да го допълня ама нещо се срина, добре че си копнах поста като видях че зацикли! :blink: Ето го:За това ли става въпрос? http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=jdm+civic...6.c0.m270.l1313Гледам има няколко модела (по-правите са май за отпред, а по-закривените са за отзад). Ето и малко снимки как ги закрепят (лично на мен малко нестабилно ми се струва, особено има някои дето ги хващат само за броните, което е само за красота): http://www.honda-tech.com/showthread.php?t...hlight=tow+hook http://www.clubxb.com/forums/f29/password-...hook-36853.html http://www.clubxb.com/forums/f69/jdm-style...hook-34186.html С намирането на чертеж обаче никакъв резултат. Но си мисля че няма някаква точна спецификация. Правиш си един чертеж докато го докараш да ти хареса Тея два поста могат да се отделят като отделна тема. Мисля че ще има заинтересовани!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина може да се отделят в отделна тема, а като направя и чертежа може да го добавя. За съжаление днес няма да успея, че имам доста друга работа. Според мен повечето такива са само за визия, поне така си мисля. Ще го мъча уикенда да видя какво ще стане. Ако може някой администратор или модератор да ни отдели мненията ще му бъда много благодарен.

 

Дано колегата писал ми на ЛС няма нищо против че ще копна снимките тук.

Преден:

Публикувано изображение

Заден:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че нямам нищо против, дори, ако стане чертежа, бих искал да си резна и аз едни такива шукарийки, тук в Русе има доста качествено плазмено рязане :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно мнение за местене!

 

Според мен ще е добре да се измисли някаква планка като тази черната, за да има някаква стабилност все пак:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Планката ще я измислим и нея, макар че за отзад не мисля че ще трябва, не за друго ами на нашите коли отзад нали е оригиналния теглич, доколкото виждам и съм виждал на снимки този да го наречем тунинг теглич се закрепя именно за оригиналния, докато планката е ако нямаш такъв или искаш да го сложиш в страни, като на снимката на Scion-а. Поне аз така мисля. Ако искате сега ще направя нова тема, че бая разводнихме сегашната, а и да не тормозим модераторите или администраторите :dry:

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и от мен :censored:Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Tino
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Tino
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...