Jump to content
Naz

92-95 Civic Eg Jdm Look

Recommended Posts

Отварям тази тема като галерия за всички почитатели на изчистения JDM стил на EG-тата. Без ангелски очи, без претруфени брони, без кристални стопове. Изчистени и красиви, каквито са. И моля ви ограничавайте се с коментарите, нека преобладават снимките :

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

И два много хубави надписа, особено обърнете внимание на втория, който с пълна сила важи и в БГ. За всички които от голф се качиха на хонда без да подозират каква машина имат и ни развалят "репутацията" така да се изразя:

 

 

Публикувано изображение

 

Поздрави.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Оффф,JDM,няма такава болест,нека и аз да дам моя принос със моя любим модел:http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2/455_854.JPG[/img]http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2/458_925.JPG[/img]http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2/475_996.JPG[/img]http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2/493_116.JPG[/img]http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2/494_167.JPG[/img]http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2/495_220.JPG[/img]http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2/496_271.JPG[/img]http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2/497_329.JPG[/img]п.с.Колега надявам се не се сърдиш,че включих и дел сол ама той все пак също е EG.Надявам се чрез тази тема да се види колко маняци на JDM има в тоя клуб и да си обменяме инфо след това. :rolleyes:

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, стила кефи, НО ... можеше да пускаш изображенията като тъмбнейли, ся докато ми зареди тая страница (с до тука 10-тина поста) и ще пусна брада ... много спъва по тоя начин, моля ви натам ги пускайте като линкове (както Пламони), или през тъмбнейли. (img.data.bg ; postimage.org ; imageshack.us - всички те поддържат)п.п. Ми някой няма ли да покаже и някое ED, JDM Style ? :rolleyes: Аз имам тука "няколко", но сега ме помръзва - ще ги посъбера и след ден-два ще пусна някоя. (ако може във тази тема, за да не става много воднист раздела с още една тема..)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно да си кажа , нямам си и дея какво тоно значи JDM style , но всичките коли са убийствено яки....и аз се кефеш на натрупаните коли преди,но след като ги видях тези и се влюбих.....невероятни са.....изчистен дизайн,без претрупани спойлери и т.н

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JDM-Japan Domestic Market,по принцип JDM са коли(части)произведени само за японския пазар,но най-общо казано JDM е абсолютно изчистения(заводски)вид на колата със възможно най-много японски части по нея.п.с. Какво излиза,няма нужда от претрупан тунинг,нашите коли са си красиви и когато са абсолютно сток:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те че всичките са барнати,макар и мъничко.......просто са барнати така че въобще да не е претрупано с спойлери,и да е СТИЛНО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Точно там е тръпката, да я барнеш леко и с финес. Hем да е къстъм, хем да е изчистена. Аз сега си чакам >>амбер мигачите<<, тази >>базучка<< за отзад /ако пристигне/. Търся лип от купе или такъв:

Публикувано изображение

незнам от какво е и какъв модел, но многo кефи, някакви по-JDM джанти като по снимките, но там е по-сложно... И искам да си намеря duckbill spoiler този който се вижда щръкналия нагоре /еректиралия/, но май пак от САЩ ще трябва да е, че тук няма. После едни калобрани мисля да и сложа и да заспи. :D

 

H.E.A.R.T. и от мен за всички фенове

 

П.С. и аз се радвам че има фенове на този стил тунинг, че с масовоста на ангелските очи и т.н. леко се бях отчаял. :rolleyes:

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер са =)Особено ег-тата са си един от най-красивите хечове и един такъв тунинг седи като добър грим на хубава жена - само подчертава красотата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам скоро се надявам и моята да придобие такъв вид :rolleyes: само че съм си харесал мигачи на VISION по тъмни /амбер/ са..пак оранжеви разбира се :DИначе даже в един американски форум /не помня точно кой/ имаше тема и само за JDM джанти :PAnimal, мога да ти посоча веднага един модел джанти, който за мен мн се доближават по стил... надявам се скоро аз да карам с такива :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко са я раздули отзад и отпред са поорязали бронята :unsure:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е дори да се барат колите - липове , прагове , спойлери ... то да се ползват примерно такива които са от typeR или mugen версиите . Но това е за външния вид ... в перформанса изрудиите са пълни и няма забранени неща :unsure: Според мен няма нищо лошо и в по-натруфения тунинг ... вкусовете са различни , за всеки влак си има пътници . Просто тези снимки са едно доказателство , че колата може да изглежда много добре и просто с една хубава боя , джанти и снижаване към земята .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко са я раздули отзад и отпред са поорязали бронята :unsure:

Не просто са срязали централния отвор и са сложили някъв лип отпред никакво раздуване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rust,да не се обиди,ако е така се извинявам,не съм искал никой да обиждам,просто изказах мнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз ли да съм се обидил ? :) .... няма такова нещоучудих се , чак прегледах пак мненията назад ,ама така и не намерих за какво може да се обидя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Още един фен тук... аз лично целя като вид, някой ден като забогатея достатъчно... ето тази красавица:http://i17.photobucket.com/albums/b74/DJWoohoo/eg01.jpgТази снимка боготворя, тези фарчета харесвам - нямат ангели или дяволи по тях. Много семпли и нетипични както всички други с BMW стайл. Стоповете... виж стоповете не знам, моите не ми харесват, но нямам избор - нямам време и пари да купувам нови и да ги заменям. За сега колата има да й се прави много друго преди да се стигне до "тунинг". :P

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Мен ако питаш бартеросай товйте за сток стопове, шефе. А тия фарове са като на палеца новите 1:1. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Не беше точно JDM но като за BG Значи тази е в стил BDM Bulgarien domestic market ;) има немски,италянски,холандски дори и руски части - абе бомба самоделка :P

Пък и що трябва да копираме нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много уважения Алекс за усилията които полагаш и хъса с който работиш и се състезаваш. но от външния вид на твойта кола само джантите ми харесват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Много уважения Алекс за усилията които полагаш и хъса с който работиш и се състезаваш. но от външния вид на твойта кола само джантите ми харесват.

...и гумите ... и номера... :lol:Според мен пък си е много готино и с вкус барната колицата, но май е малко далечко от JDM Style ... :ph34r: Той си го е казал колегата - BDM ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус, но наистина не за тази тема ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal
Отговорено (Редактирано)

Леле, в САЩ даже имат комикс i manga филмче за JDM стил EG-та, ето да загатна за какво иде реч, някой ако го намери да го постне и аз търся:

Публикувано изображение

 

>>INFO<<!

 

Значи подведох ви, не е само за ЕГ-та а за рейсинг като цяло, КОнкуренция на INITIAL D за който е запознат. Ето и скичи на комикса: ЦЪК

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E Няма проблеми момчета не претендирам че съм много запознат със стиловете на оптичния тунинг ся и без това колата я няма и ще правя нещо по семпло едиствено с рейсингов характер което ще се доближи до Jdm look.само с ейнджъл айса не мога да се разделя пък и сда по леки от обикновените.. е мен ме кефи максимално изчистената линия и леко смъкнатото купе е имаше една снимка на която ясно виждах обратния наклон на заднита носачи т.е. края захванат към купето беше по нисък от тоя към колелото :ph34r: единствено мое да резна капака за олекотяване и по добра вентилация на коша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно клипче, някой коли се повтарят със снимките, но според мен си заслужава -

Колите са страшни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала колега супер е колицата продължавай все така;)а що хубавата тема замря нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, тези красавици бе... верно трябва да я подържаме темата.А колегата EGocentric - евала супер JDM-ка.А за феновете давам линк с УНИКАЛЕН билд на 5-та генерация.В темата има над 1000 снимки и ще видите какво се прави с много време, желание и пари! Отне ми няколко часа да я прочета но могат да се видят мноооооооооого интересни работи! Енджой - http://www.honda-tech.com/showthread.php?t=1852527

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че ти си шампион ако си я прочел за един ден ;) ненормален е пича, дано и някой в БГ направи нещо подобно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте с най якия стил JDM и аз съм се хванал с него и скоро ще има снимки на маника. С нетърпение чакам да си сложа окачването и ще снимам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала машините са много добри, аз карам 4та генерация по която съм болен но тези коли които ги видях тук наистина ми зарадваха окото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора зарибявайте се по тоя стил ! хаха дайте да направим поне5-6 ег-та срамота е в щатите няма сивик който да не изглежда така хаха а тук за момента се сещам само за моя и на Кало от Сливен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат, мисля, че на Стамен (BOSS_HOGG) рекса е чудесен пример също :wub: Колата ти става уникално, ама и двамата трябва да ги свалим малко.Аз скоро що правя 13"-ки ламаринени JDM за зимата ама ще видите :cool: Някой друг няма ли да сложи други снимки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

о да рекса също е доста JDM както и този на колегата таз ако се не лъжа с амбърите белия на Емо 1нет еф-то е доста jdm също

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...