Jump to content
civic 1.5 cx

Civic 6 Gen. Aerodeck Vtec-e

Recommended Posts

привет колеги, карам англичанка но си мечтаех оня ден дали би могло да има по-добра кола. единственото което ми идва на акъла е комби с двиг. vtec-e. та въпроса ми има ли такова животно и колко горе долу струва. ако някой има такава ще се радвам да сподели впечатления, а пък ако някой знае да се продава...още по добре. не съм се затичал да купувам, но трябва да се мисли за бъдещето.благодаря ви предварително :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1Ето ти я бе колега ;). Само че като бонус тук получаваш 114 к.с, а не 90 както е твоята сега (предполагам) и подобна икономия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет колеги, карам англичанка но си мечтаех оня ден дали би могло да има по-добра кола. единственото което ми идва на акъла е комби с двиг. vtec-e. та въпроса ми има ли такова животно и колко горе долу струва. ако някой има такава ще се радвам да сподели впечатления, а пък ако някой знае да се продава...още по добре. не съм се затичал да купувам, но трябва да се мисли за бъдещето.благодаря ви предварително ;)

Kолега аз карам 98г. аеродек с двигател 1.8vti-170к.с. и искам да ти кажа че това е изтинската кола за мен.Комби, място за много багаж има, много върви,а бе изобщо супер кола.Цената и е малко по висока но си заслужава към 9000-10000лв.АЗ съм много доволен.Разхода и е градско 10-12л.Ако имаш възможност вземи си няма да съжаляваш. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах в началото на годината английски витиай 1.8 комби, сребърен в една автокъща, но вероятно отдавна е продадена. Иначе - намират се, макар и трудно, по-скоро на чист късмет или по поръчка от чужбинско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kokche

Гледах в началото на годината английски витиай 1.8 комби, сребърен в една автокъща, но вероятно отдавна е продадена. Иначе - намират се, макар и трудно, по-скоро на чист късмет или по поръчка от чужбинско

Точно този VTI съвсем случайно си купих аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега в Пловдив има като този обаче 1.8 вти 169 коня ако не ме лъже паметта :zen: ако решиш мога да ти я снимам колата е в на познат салона

Редактирано от Fozio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря ви много за отзивчивостта. до сега в моето търсене откривах само такива екземпляри със по над 150 кс., което на мен ми се струва много. със сегашните ми 90 и константна скорост от 120 км/ч по магистрала правя разход от 5.1-5.3 на 100 км. предполагам че с по-мощните втеци ще се вдигне разхода. именно за това попитах за VTEC-E. тези който виждам тук май на са економик ?!?!??????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emod

Карам Хонда Сивик Аеродек 1.5 Втек-Е (икономика) 114 к.с.Моето лично мнение е че автомобила е великолепен - пъргав (както на ниски така и на високи обороти) и икономичен (около 6л/100 при спокойно каране).Мога да изкажа само и единствено суперлативи за този клас на Хонда (комби).Но знаеш - всичко е субективно :zen: ... но въпреки това съм на мнение, че много колеги се заблуждават относно качествата на Втек-Е 114к.с. и го подценяват незаслужено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

суупер. ето това е Колата. живот и здраве знам какво да търся като му доиде времето. преди колко време си я купувал? интересувам се за ориентировъчната и стойност сега. а версия със същия двигател 1.5 VTEC-E но 90 к.с има ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих я преди малко повече от година и половина - крайна цена 8500лв. (всичко платено); година на производство 1998г., внос от Италия, но изключително запазена (гледана кола). В момента не зная каква им е цената (не съм се интересувал). Можеш да провериш в мобиле.де за ориентация.До колкото съм запознат няма Сивик Аеродек с мотор 1.5 Втек-Е 90к.с. (такъв мотор има, но в друг модел, не комби).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...