Jump to content
bobx3m

Хидравлика Д14А7- англичанка

Recommended Posts

Здравейте, от два месеца карам Хонда Д14А7 99г. и съм страшно доволен, единственото нещо което ме притеснява е,че хидравликата на волана не е толкова лека колкото на преходните ми коли ( Ауди и VW).Карах на един приятел неговата Д14А3- японка, но там хидравликата си беше наред.Дали има проблем при мен или да не обръщам много внимание на това :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подозирам че това си е присъщо за Англичанката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подозирам че това си е присъщо за Англичанката.

не съм съгласен! моят волан е доста лек, даже на моменти ми се искало да е малко по тежък. Провери си хидравличното масло, и ако не му знаеш историята, вземи го смени, аз моето го смених профилактично и въпреки, че изглеждаше перфектно, когато го източвах излезе голям бълбоя накрая! Сега след смяната имам чувството че станал даже по лек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще сменя маслото и ще видя какво ще стане. Във форума някаде бях чел как се сменява :rolleyes:

Редактирано от bobx3m

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще сменя маслото и ще видя какво ще стане. Във форума някаде бях чел как се сменява :)

аз моето не съм го сменял до сега, напиши после някой ред как става точно че да го подменя и моето :o

Ако бяхте ползвали търсачката !!! Щяха да ви излезнат: ТУК 1 и ТУК 2 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mad

Аз сам си смених маслото на моята англичанка,но и моя волан не е чак толкоз лек,колкото на други коли които съм карал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...