Jump to content

Recommended Posts

В тоя Шумен, никой нищо неразбирал :D, Не! просто нейскат да помогнат на колеги, за да не им вървят колите повече от техните! Колкото до срещата съжелявам колеги че неприсъствах бях в болницата.

:P:lol::lol: Е Това е нещо ново вече , браво , разконспирира ни :thumbs::cool::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехееее ко стана тука бе мноо нови хондаджии в тоя град, че и зарибени.Аде организираите се че да ви додем на срещата,че от олдскула никои не ебава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехееее ко стана тука бе мноо нови хондаджии в тоя град, че и зарибени.Аде организираите се че да ви додем на срещата,че от олдскула никои не ебава.

Организирайте се вие :D при нас не се получава :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехееее ко стана тука бе мноо нови хондаджии в тоя град, че и зарибени.Аде организираите се че да ви додем на срещата,че от олдскула никои не ебава.

Организирайте се вие ;) при нас не се получава ;)
Е, че то имали хонди в Шумен :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехееее ко стана тука бе мноо нови хондаджии в тоя град, че и зарибени.Аде организираите се че да ви додем на срещата,че от олдскула никои не ебава.

Организирайте се вие :lol: при нас не се получава :lol:
Е, че то имали хонди в Шумен :lol:
А :lol: кой се появил тук :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги на някой да ми се намира шайба за хидравличната помпа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година на всички хондаджии :rolleyes:!;)!! ;):) :) :):D:):D;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм Не бях посещавал тоя форум от доста дълго време и реших да погледна нашата скромна тема до къде е .... хаха ама нищо не съм изтървал като гледам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много заспала работа сме ,верно времето не е подходящо,но и когато беше работата си беше плачевна 5-6 човека и 3-4 коли горе...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора като се стопли да се напражи нещо горе на паметника.Лятото сте се събирали ама аз сбирах парите за колата :).Аз предлагам март когато се освежават магаретата да се съберем.Чакам мнения :) алл фор Хондикус Праим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То, ако нямам ангажименти и аз ще се засиля. Ама казвайте по-точна дата и координати, че ще идвам от Търговище. Тук нещо не можем да се организираме, или пък сме малко, така че може да ви се натресем на вас. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да не мислиш че тука сме много.... я се качат горе 5 коли и 10 човека. Скръб пълна поне сега има нови хондаджии и може да се качват горе. Но дай боже да се сабираме повечко хора иначе датата е последната неделя от месеца принципно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тя тая тема се раздвижила ве :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата добре се раздвижила ама дайте и ние да се раздвижим и да се саберем при добри ословия,че издаваме фронта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови хондаджии да и стари дето вече не са :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сещам само за 1 дето напусна сектата кои са другите ? :D

Редактирано от Ivaylo Yovchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тъй де за него става дума :Dмина в редиците на Мицубиши ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като нов предлагам да бъде на 20 или 21 март. Горе на паметника колегите от Търговище и те да идват да е весело.Там олд ли сте скоол ли сте стягайте се ;).И кометирайте по жииво ако стане това ще е 1то ми събиране :Dатака към паметника ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

28ми че е края на месеца за да не объркаме тез дето случаино се качват последната неделя.Само да е убево времето и да вари бабичката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нп 28 28 само колегите и те да кажат как е що еиначе съм съгласен колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, 28-ми. А час? И къде по-точно, че аз съм се качвал само веднъж пеша преди години и до колкото помня има доста място (места). Ако някой пусне карта :lol: ще избие рибата. п.п. И на мен ще ми е за първи път и се надъхвам да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 28 предлагам в 12 на обяд там има един голям паркинг преди да стигнеш до паметника там да атакуваме.Аве тея от олдскуул мнение няма ли май са заети хората :lol: пишете да се суберем повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе съм... стига времето да позволи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други колеги няма ли да се намесят за 28 викате че темата не се раздвижва но така и ше остане ако не се намесите сериозно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ако искате още един от Търговище мога да доида и аз :dry: на работа сам ама мога да се сменя.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите само като отидем там няма да отваряш Ламбо вратите,че горе на паметника духа силно и ще вземе да те отвее.А сега по темата на 28-ми най вероятно ще запаля Голфа и ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само хонди ... кви са тея голфове :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да ви кажа съботата бяхме 4 коли на паметника: аз, един червен Рекс (черен капак :dry: какъв отличителен белег само изтъкнах), една 4-та генерация Сивик седан и един делсол:D Дано на тая среща повече се съберат :D Като имате предвид, че седана го караше еди мъж на около 50 години, а с хората от Рекса и делсола не се познаваме голямо събиране беше :D Т.е. нямаше такова, но все пак 4 коли са доста, като чета на колегите във Варна хем организирано го правят и по 3 коли ходят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем значи можем ги победим щом се събират по три коли :Д. Колегите от търговище мисля че няма какво да ги спре да дойдат. Марто весело сте се събрали ама хората нз дали са забелязали че има хонди.ТРябват табелки - От форума сме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом трябва и табелки като таксита ще слагаме да разберат хората че сме от форума :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите само като отидем там няма да отваряш Ламбо вратите,че горе на паметника духа силно и ще вземе да те отвее.А сега по темата на 28-ми най вероятно ще запаля Голфа и ще дойда.

Пано ти за моите врати не се тревожи , и недей да идваш с тоз дарак зада не разваляш фацата на красивите коли....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мом4ета штеимали сре6та 4е сам на работа и трябва да се сменя; 4е не6то пак несам разбрал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда почти на 100%, но нека поне тоя път се съберем повечко коли и хора. Нека и колегите от Търговище заповядат. на 28 , 13 часа съм горе !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда почти на 100%, но нека поне тоя път се съберем повечко коли и хора. Нека и колегите от Търговище заповядат. на 28 , 13 часа съм горе !

Според мен няма да има много хора, защото тази неделя има тайм атак във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...