Jump to content

Recommended Posts

линка си работи аз си изтеглих снимките ама не мога да ги ка4а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи Ванко мушморок такъф прати снимките и на мен :) Туку виж съм успял да ги кача,че ас като отворя линка ми излизат някви символи странни :hug:

Редактирано от Street_Live

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде,Шумен,събудете се!Не е задължително да обсъждаме само срещите.Нека всеки да пише какво го вълнува и да дискутираме и решаваме проблемите. Абе общо взето да съживим малко Хонда духът в Шумен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По жив от това на каде ? !!! !!! :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! А какво става с бързия рекс !!! тва ни е Шуменсската гордост :yes:

Редактирано от Street_Live

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! оп да дигнем темата !!! как са шуменските хондаджии през новата година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дигащия с вълци !!! Къв бин ми даде бре нищо неще да го отваря !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дигащия с вълци ;) Къв бин ми даде бре нищо неще да го отваря :D

абе тряа да го отвори пак 6те ти го пратя ;) някав копнат на MUGEN за pm7 obd0 :o:o другото тряа ти да го кажи6 ко е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонди мн станаха в града, скоро се надявам да изкарам и мойта, да разгледа шумен и шумен нея.Надявам се да я направя готина и да се харесва. След тининга ще трябва да помогнете с чипосването и да се запозная с още хондаджии. СРЕЩА В ВАРНА - по подробно http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=9577

Редактирано от ilkocivic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тая тема я има и в нашия форум :shy: ,но на 25 ще сме на руго място, ако искаш може да се присъединиш и ти ... 25.01.2009 Сливен-Кошии, би трябвало да има мнго хора :shy: Ще идем и ще видим ко имааа :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли нужда от отговор :) Щом си фенка си добре дошла (пък и да не си ....) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марти, и тебе те няма никакъв...трети денще има глоби !!! общо взето - Шумен е в зимен сън майП.П. Струва ми се, че ГеФи е най - активния тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той си е фенче как нема да е активен :lol:Но не ми каза онзи ден , че имало и фенки в клуба иначе току виж бих останал за някоя и друаг вечер !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той си е фенче как нема да е активен :lol:Но не ми каза онзи ден , че имало и фенки в клуба иначе току виж бих останал за някоя и друаг вечер !!!

Не съм ти казал щото и мъжа и на момата е фен .... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ми аре намерете ми една мома , че да се задомявам в Шумен :lol:Заради фенове като вас ще се прижаля !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе моми доста само , че свестна от де не знам !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах си и представа, че сте толкова добре информирани за мен... (семейно положение, къде се храня, как изглеждам) :P много добре момчета...Но не знаете най - новото... че семейното ми положение се промени ..., което не трябва да ви говори нищо, защото може би съм по-голяма от всички ви... ;) така, че... дайте по същество...1. има ли някоя друга жена от Шумен във форума2. кой иска да си разменим джантите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това вече е полезна информация :lol:В отговор на въпросите ти: 1.Аз поне не знам за друга2.Аз не желая да си разменим .... джантите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за жените и джантите, но нямам нищо против да спретнем една месечна и да се опознаем :punk: и без това края на месеца наближава, какво мислите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ако е кофти времето ще се ходи ли във сливен и ако не къде ще се събирате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25-ти ще стана по-рано и ще се информирам как е времето в Сливен.След 07.30 часа ще мога да там точна информация на всеки,който желае да покара на пистата.ГСМ:0894412175

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което аз успях да видя е, че за 25-ти времето ще е сравнително добро без валежи, но не се ангажирам с крайните резултати :) Аз лично съм за Сливен, а ако времето се окаже лошо, и без това 25-ти е последната неделя от месеца - да си направим една месечна горе на Паметника или на някое барче (ако вали)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което аз успях да видя е, че за 25-ти времето ще е сравнително добро без валежи, но не се ангажирам с крайните резултати :) Аз лично съм за Сливен, а ако времето се окаже лошо, и без това 25-ти е последната неделя от месеца - да си направим една месечна горе на Паметника или на някое барче (ако вали)

Ако ще има сбирка на паметника,почти сигурно съм там.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ас съм ще съм горе,ако има месечнa,че отдавна е нямало... ;)

Редактирано от didosh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този месец няма да има месечна..... :) !

Аз мисля да направя една врътка утре към 14.00,ако има някой има.като нема здраве да е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои иска ли просто еи туи тази неделя да се ка4им на паметника в 13:00 или да се съберем на ОМВ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои иска ли просто еи туи тази неделя да се ка4им на паметника в 13:00 или да се съберем на ОМВ

Аз съм за,стига да има още навити...:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път нямаше месечна среща ... хахах може да ни стане навик :D :D Падна снежец ... Умната към паметника хах :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ми се идва на срещата, но за жалост пак съм на работа. Голям късмет имам и на Сливен не можах да ида.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да пуснем анкета-"Колко заспали са шуменските хондаджии?!" :lol: Аре ве,пишете нещо,кво ви става:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

марто е прав тая 6уменската тема много замряла :lol: Аиде пи6ете по не6то някои теми4ка да разцъкаме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

марто е прав тая 6уменската тема много замряла :( Аиде пи6ете по не6то някои теми4ка да разцъкаме :)

Ела ми запълниш дупките по стените на къщата докат разцъкваш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...