Jump to content
BlooD_ReD

Хонда Сивик 5 генл или Тойота селика

Recommended Posts

Колега в никакъв случай не съм най-големия специалист във форума, но преди време бях луднал да си купувам Селика, и то доста по новичка-2001 година. Поразпитах далеч по разбиращи от мен хора и почти всички ми казаха просто да бягам от Селиката, и че това е най-слабото изпълнение на Тойота. вярвам че колегите от форума ще ти дадат по подробни мнения,но от това което аз съм чувал, а и усещал, по-добре изчакай все не що ще изкочи :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел аз както и много други колеги тук предполагам са за Хонда.Аз бих изчакал след като няма нищо за сега което да ти хареса и се надявам скоро да се похвалиш с новата Хондичка :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Селиката не трябва ли по скоро да се сравнява с Прелюда като коли от един клас. Сивика по скоро с Королката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш не за "дърпачка", но като те минат 1-2 д15ки, още няколко д14ки и някоя друга д13ка :huh: ще запееш друга песен. Според мен Селиката не е лоша, аз съм им голям фен попринцип, но един определен модел и той е 4wd. А този двигател е прекалено слаб за това купе, а повярвай ми с визията на селика секи ще иска да се дърпа с теб, а като падаш това си влияе на самочуствието. По-добре изчакай някой по-приличен Сивик. Лично мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все пак това е хонда форум и тука сме маниаците на марката,очакваш ли някои да ти каже вземи целиката?само мога да кажа следното -аз моита колица я чаках 4 месеца,имах парите,просто чаках!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми изпадне селика 4WD Turbo няма да се замисля да си взимам хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

знам че форума е на Хонда но една читава няма ....в Пловдив и областа .....а ми се предлага запазена Селика ..и ако може някой да ми каже има ли наблюдения колко гори това чудо градско/извънградско...

Редактирано от spark

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам че форума е на Хонда но една читава няма ....в Пловдив и областа .....а ми се предлага запазена Селика ..и ако може някой да ми каже има ли наблюдения колко гори това чудо градско/извънградско...

Взимай Селиката,като гледам ти е на сърцето.Само да ти подскажа Vti 1.6l,16v,160hp. Celica 2.0l GT 175hp.Изводите са си твои,да не забравяме,че на Хондата пише 220км/ч, а на Селиката 280км/ч. :rolleyes: Хонда под 10 000 не можеш да намериш,а Селики бол за 7 000лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Според мен по-правилно би било да срявняваш Селика с Прелюд.Но ако все пак това са колите на които си се спрял...то аз давам гласа си за Селиката.Здравина равна на Сивика,но дале4 по-комфортна и удобна....разхода ве4е е друга бира.В крайна сметка ти ще караш новата си кола,вземи тази която на теб ти харесва пове4е. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батe, вземи си един Accord coupe и не се занмавай с глупости!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато най-малко очаквах и бях се отказал я намерих Хонда сивик 1.3 75 кончета 95 год.:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси 1.5 д15б2, 1.3 може да ти дойде леко бавно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха ха късно е вече Хондата е моя от вчера :unsure::) :) :) доволен съм много страхотно запазена 13годишна германска мома :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита, много хубаво че си намерил Хондичка навреме, със здраве да си я караш :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито тогава, да си я караш безаварийно. Дай снимки да я видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В КАРАИНА СМЕТКА ХОНДАТА ПОБЕЖДАВА!!!СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ Я КАРАш КОЛЕГА МНОГО БЕЗАВАРИИНИ КИЛОМЕТРИ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZaRRicK

Честото тогава, коментарите са излишни. Искаме снимки на момата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 2pac

айде Нака със здраве бате и много безаварийни :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Благодаря на всички:D!

 

Ето го червения ми звяр :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...