Jump to content
Mr.OFF

Rock-концерти -> коментари

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Matheo, и аз съм там!Ето линк за карта на стадиона: http://www.facebook.com/photo.php?pid=6235...id=376100306205, сектор А вход 25 е през КПП1, леко в ляво от централния вход.Ето линк за Баба Яга: http://www.bgmaps.com/services/links/links...b0c9d0156d78c2f

Редактирано от kicko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще пия пак с вас - ще се радвам да видя много Матю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме,сектор А ложа 7.За биричката ще се разберем допалнително :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Нема да ни смачкат,бре

Ша напрайме боен Хонда-Хеви квадрат :)

Па и админа е там да ни варди ;):P

Може, само ако ми произведете тениска Honda Heavy Metal Team! :P:D:P:D:P

 

P.S. А да и за бирата казах че не отказвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там с колегата,вход 8,а на билета пише standing.....спечелих 2 билета за двудневния София рокс от водка Савой-да са живи и здрави и да и намалят цената :D:P:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нема да ни смачкат,бре

Ша напрайме боен Хонда-Хеви квадрат :lol:

Па и админа е там да ни варди ;):(

Може, само ако ми произведете тениска Honda Heavy Metal Team! :P;):(:P;)

 

P.S. А да и за бирата казах че не отказвам.

 

Аз си стигнах до билета :)

Оказва се че съм Сектор А блок 11

Обаче с това Хонада Хеви метал тим си е идея.

Имаме 1 седмица и може да се направи.

Ще взема утре да попитам за цени и т.н.т

Ако е изпълнимо ще го напраиме :D:cool:

 

П.С. Ина бирата , ще ги раздадем "блуzоните", щото преди това мнооо сложна организация ;)

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това може да е готово навреме.

Цена около 15 лв, ако се съберем поне 10

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен , тоя номер с фанелите би бил атрактивно ефикасен , ако бяхме синца на едно място "гледачи" ,кат група ! Ся и да си нахлузим таквиз одежди ...у тълпата нема да има кой знае къФ ефект ! Инак идеята за блузоня е гуд ! Аз обаче ше се въздържа ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Баткоооооооооо, много се радвам, че ще идватееееееееееееее ! Доколкото помня как беше на Миталицата преди 2 гОдин - Като влезнеш един път няма лево десно, няма пейки мейки, къдет искаш, там сядаш. Аз съм на тревата иначе..С вас съм в кюпа за кръчмичката, ако не закърмя с бира с вас преди концерту, няма да ми върви бре :lol: Айде, не остана :lol: П.С. А иначе аз тениска си купиФ, така че и аз съм пас :lol:

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Марто идеята за Heavy-то беше с много дебела задна мисъл зарад мойна фина снага от има нема сто и дватриесе кила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

OK Значи отпадаааЩе си носим тематичните фланели .И аз си купих вече :lol:П.С. Лелееееее къф съм тъп ...Ама така е то не всеки му е дадено да схване админския хумор :lol:

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ми като нещо админа се затри от сбирките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като нещо админа се затри от сбирките :)

:) :) :):):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах гоу ... кунчертуту почва у 15:30 бря .... ей гоv на кфо прочетуФ е са :

 

Големите пък ще ви чакат на 22 и 23 юни на Национален стадион Васил Левски:) В първия фестивален ден, 22 юни (вторник) първи на сцената ще се качат BASTARDOLOMEY (България). Нуфри и компания ще забият в 15:30 часа, за да подгреят за първите от Голямата четворка – Anthrax, които ще видим в 16:45 часа. След тях, от 18.00 часа феновете на националния стадион ще аплодират Дейw Мъстейн и бандата му MEGADETH. Могъщите SLAYER са трети в Четворката, забиват от 19:15 часа. В 21:00 часа шоуто се поема от METALLICA, които ще направят 2-часов сет за българската публика, както и за всички фенове по целия свят, които ще наблюдават историческия лайв в над 800 кино салона по целия свят.

 

В сряда, 23 юни, вторият фестивален ден ще бъде открит отново от българска банда – SKRE4 се качват първи в 15:30 часа. Веднага след тях забиват Кори Тейлър и STONE SOUR. От 18.00 часа са гръндж легендите ALICE IN CHAINS. Следват MANOWAR, а после шоуто ескалира в огън и шум за RAMMSTEIN. Ще видим за първи път в България немската банда точно в 21.15 часа. Вратите на Националния стадион Васил Левски и в двата дни на феста отварят в 14.00 часа:)

 

Начи мое да дръпнем още малко часа на срещата при "баба Яга" за биросмучение ! Ко ш каете железни мъжаги и моми ??! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ми аз не виждам проблем да пием едни шубрашки кафета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ми аз не виждам проблем да пием едни шубрашки кафета.

т'ва шубрашко кафе какво е ?Голема ракия, Бира и 1 зрънце кафе за дъфканье ли е ?:redx: Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Само дето зрънцето кафе е в повече :afro:П.С. За неосведомените шубрашко кафе е водка във водна чаша с връх и судена бира за два пъти. :redx: П.П.С. Всички прилики с лица и събития са абсолютно целенасочени!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В блок 6 ще съм, който ме мерне, да се обажда. Инак и аз си мислих за тениска, ама немога да стигна до читав дизайн ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам към 11.30 да сме се збрали и почнали. Дей тая баба Яга...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и аз съм с билет за "фронта".. :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашто бифор-парти ше е при Баба Яга ... /в градинката срещу централниЮ вход на стадиото/ , само не са уточнииме за начален час ! Аз викам след 13:30 да са изсипваме от всички посоки и направления , че да мое да жулнем по 2-3 бирляги до към 15:00 и да са натикваме по секторите !! :shock: Не остана ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно не остана. А адреналина почва да се покачва :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арееееееееееееееееееееееееееееееееееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Металика умопомрачителна сет листа. Слеър също. Брутален концерт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E аз съм Front of Stage left.Само може ли да ми обясните как е процеса със влизането,че нещо се обърках-вход сектор В терен(не го знам къде е това).Па и некви гривни има.Абе ако обясните всичко точно-евалата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволно, доволно, добре се представиха... Ще видим и утре как ще бъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволно, доволно, добре се представиха... Ще видим и утре как ще бъде

дъжд хахахаСлеър ми бяха мноооооооооооооооооооооооооооооооооооого малко даже ревнах - мойта песен не изпяха, а четох в сайта им, че за мен идват :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия ден на концерта - уникален!Металика пак сипаха с големия черпак на всички (за 3-ти път) :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E аз съм Front of Stage left.Само може ли да ми обясните как е процеса със влизането,че нещо се обърках-вход сектор В терен(не го знам къде е това).Па и некви гривни има.Абе ако обясните всичко точно-евалата.

Значи първо отиваш на някой от пунковете, където проверяват дали билета ти не е менте, ако всичко е наред ти слагат гривна и продължаваш :plane: Аз имам същият билет, влиза се от гърба на стадиона (не централния вход, а срещуположната страна) от големия коридор, който излиза направо на терена.

Първия ден на концерта - уникален!Металика пак сипаха с големия черпак на всички (за 3-ти път) :worthy:

Да, доста добро шоу направиха, много се изкефих. И Slayer бяха доста тежички. Мегадет хич не ги слушах щото дейв едвам се чуваше, а и като ме наваля дъжда и съм по тениска :worthy: За днес - ДЪЖДОБРАНИ:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето Rammstein как загряват преди концерта.. :hondarulez:тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тъкмо да го пусна и ме изпреварихте...Жалко, че нямало кой да ги ориентира за "отсреща", там е по-яко... :hondarulez:

Редактирано от p0rnStar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вчера афтър парти немаше :plane:Сам съ борифф..............Да не забрайте днеска бифор-аОт към 13 на гости у БабаЯга :hondarulez:

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Металика ... какъв сетлист, просто няма такова разцепване!Напълниха ми душата тия пичове и няма да го забравя тоя концерт. Fade to Black специално си я бях поръчал тук, във форума, а Джеймс очевидно е хондаджия и чете :hondarulez:Днес пак сме там. Даже след малко паля гумите, че нали сме от провинцията, ще ни трябва време да стигнем, да паркираме ... да вземем бири.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да, Слеър много малко свириха, дет съ вика можеше да свирят цяла нощ и пак да не ми омръзнат. Защо обаче, за Металика имаше страхотен саунд, а за другите бяха го направили като за, колкото да има нещо. Както и да е, аз днес ще влезна към 8,30 на стадиона - просто Меновар или там както се казват, ми са втръснати. Другите също нещо не ми се нравят. Тъй, че ако има други дето ще влизат по-късно, да седнем и да разпиваме някъде.п.ц. Защо, само Слеър не излязоха накрая да свирят? Сторими се, че Ломбардо беше там, но дали не се бъркам?

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матю и аз си мисля, че го видях и дали не се бъркам - нека Дидко каже нали бил на равнис от тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 16 на метрото, от там зареждане някъде, презареждане и към 18 примерно, зависи може и да влезнем! Ако искате звънкайте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rammstein са ненормални, онемях :D:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе хора.не разбрахте ли, че светът е боядисан в кръв :dry::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти беше,че посъкратиха незнайно защо програмата на Manowar.И също защо Рамщайн не изпълниха Енгел и Америка например.Абе общо взето съм доволен:dry: Rock ON !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...