Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

аз съм на 90% сиг. че ще дойда. стига да не изкочи нещо важно може ли само да кажете след като се чакаме на паркинга на метро после от там на някой определено кафе ли отиваме или на което ни падне :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на 90% сиг. че ще дойда. стига да не изкочи нещо важно може ли само да кажете след като се чакаме на паркинга на метро после от там на някой определено кафе ли отиваме или на което ни падне :?

Обикновенно ходим на капана до лятната вселена кадето беше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах фенки ште има ли или няма да има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАк е банда? Аве Стефан_Бс нещо се губи от фронта, писах му ЛС, ама той не влиза...Сещате ли се един път лятото, че черпи на капаните всички, които бяхме, шот ще му се ражда дете ;) И аз му казах,само да роди жената и на изписването ще се съберем няколко хондички да видим бебока...Ама то бая време мина и или е родила или е съвсем скоро...КОй знай кога ще пише във форума...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска мега якото ;) много радват погледа като се наредиха 10 хондички една след друга ;) много мания ;) нямам търпение да дойде края на другия месец се съберем пак ;) тоз път и на капаните ще дойда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма да е края на другия месец...за сега сме намислили на 08.03 да се събереме пак...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да видим де.... няма ли поне един, който да се сети да направи някоя друга снимка да се полюбуваме и ние малко на гледката ;)  Много рядко някои се сеща да направи и качи снимки да се види как протича една Бургаска среща  ;) Нека поне един ентусиаст се заеме с тази задача да може хора които не са имали възможност да дойдат на ваша среща поне да видят как е минала тя ;) Поздрави от снежно Търново ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще се заема ;) споко ;) точно това си мислих днеска защо не си зех апарата да снимаме малко хонди им се нарадвам ;) еми ако ще се сабираме на 8 съм съгласен ама според вас не е ли много далече метро :? няма ли да е по добре някъде по централно ;) смисл някъде малко към центъра или някъде другаде ако има съгласни да пишат ако не си остава на метро ;) и там си беше яко ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблим да е на друго място НО ;)Трябва да е паркинг на който можем да се събираме всички и винагида има свободно място,а по-хубаво място от МЕТРО аз не знам ;)Приемам предложения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

паркинга на нафтекс ;) отпред смисл не вътре бариерата ми преди това аз утре ще го снимам с цифровия и ще ви пратя снимки ;) само при мачове няма да има възможност сиг. но иначе ще има ще го снимам и ще пратя снимки ;) ако сте сагласни ;) опсъдете си а ако не както прецените намен ми е все тая мястото просто метро е много далече според мен. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека аз да изразя мнение по въпроса….Паркинга на “Метро” според мен си е идеалното място и не виждам какъв е смисъла да го променяме…. Намира се в началото на града, евентуално, ако някои реши да ни гостува ще ни намери много лесно, неделя по малко хора пазаруват в “Метро” и паркинга е винаги празен….Смятам, че мястото си е перфектно ;) Пък и хората вече си го научиха, че Бургазлии се събираме там ;) Това е от мен поздрави ;)

Редактирано от daddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сам на сащото мнение като daddy метро място бол може да се паркира както си искаме може някой да по варти малко гуми да апане някоя рачна кой кото му е кеф Метро се знае от всички не че паркинга на нафтекс не се знае и аз сам си го мислил това място но метро е по удобно за всичко

И пак да се спомене настоящата збирка е на 8-ми март :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даже и колкото да се събереме неможе да напълним паркинга :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата на 8и твърдо ли ще се състои? Очертава се да съм си в Бургас. Ако е по ранко срещата и аз ще дойда. Дано да е хубаво времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ви попитам в колко чеса ще се състой срещата на 8 ако има де? :) за да знам да не се оговарям :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее още един G-tech вече в бургас ще пада меренеА за срещата да на 8-ми ще е но не сме се оточнили в колко ч. ще е защото имаше оферти да ходим на дамското рали за което аз малко сам против щот ще е пално с народ и няма да има каде да спрем но да си изкажат мнение другите колеги по вапроса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И пак да се спомене настоящата збирка е на 8-ми март :):D

Осми март?! Само дамите да не кажат, че ги пренебрегваме :D . Аз ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще доида ама ако някои ме вземе. Блъснаха ми колата и сега сабирам части. :)

Редактирано от gitobg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще доида ама ако някои ме вземе. Блъснаха ми колата и сега сабирам части. :)

Аййййй стига ве тц тц тц лоша работа с мен си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре. Като оточните чеса пишете да знам да дойда :).Искам да попитам има ли някой от Лазур или Зорница който идва на збирките ? Къде ще е това дамското рали и в колко ще се състой ?

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу абе карамм си аз ония ден към бачкане и гледам една хондичка много позната ама предния капак огънат чак...и си помислих че ни си ти....ама на касмет....и по бързо да я оправяш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу абе карамм си аз ония ден към бачкане и гледам една хондичка много позната ама предния капак огънат чак...и си помислих че ни си ти....ама на касмет....и по бързо да я оправяш.

За съжалени съм аз, преди два дена някои спря в предния капак и избяга :) .Вече намерих нов капак и днес го сложихме самоче нещо фугите не идват и има още работа а след това остава и боядисване( то почти не останаха неща които да нямат нужда да се правят). Редактирано от gitobg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дамското състезание ще бъде на 08.03.2009г. на паркинга на Практикер от 11:00 ч.Ако има дами, които искат да се запишат, записванията са от 9:00 ч. на място. :D :D П.п. И моля, моля, скъпи мъже, престанете да убивате куража на жените, като им казвате, че не могат да карат! Вярно, че има и такива, които не могат, но има и жени, които карат перфектно. Не слагайте всички под общ знаменател. Айде със здраве :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще дойда да гледам само да не искочи някаква работа. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за 8 ще докарам един CRX да се покефите малко ето няколко снимки :cool: ако някои иска може да се пуснем Visit My Website

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за 8 ще докарам един CRX да се покефите малко ето няколко снимки ;) ако някои иска може да се пуснем Visit My Website

Дааа.... видях във mobile.bg това Дел Сол-че ;)  най много да ти смъкна предната броня ;) МуХахХахХХахха.....базикам се  :huh::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с2000 кит има не е никак зле с кои мотор е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с2000 кит има не е никак зле с кои мотор е ?

Ти нали не влизаше в този раздел да четеш :angry::(;) . Хаиде идваи на 8-ми че да видим и бързите хонди на Бургас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за 8 ще докарам един CRX да се покефите малко ето няколко снимки :D ако някои иска може да се пуснем Visit My Website

Дааа.... видях във mobile.bg това Дел Сол-че ;)  най много да ти смъкна предната броня :) МуХахХахХХахха.....базикам се  :D:):P
Колега наблюдателен си бил штом си я видял в мобилето :D пък за предната броня винаги може да се измисли нешто ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ти оправи ли колата???

Днес влезна при боиаджията и я подготвят за боядисване.До края на седмицата може и да е готоава.После следва наи неприатното,ПЛАЩАНЕТО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше няколко предложения да се сабираме на дамското рали??? Не сме се уточнили какво ще праймНо ако сме там да ли ще си намерим места за сичките щот ще има доста хора или пък ще сме си на метро както трябва Казвайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми като гледам претенции нямате значи 8-ми март в 13:00 на паркинга на МЕТРО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз ще съм закована на дамското рали. Може преди или след Мерто да заповядате да позяпате малко :) Само си представям Хонда гледката :) Поздрави!Ако някой реши да дойде по-рано, ралито започва в 11:00 ч.

Редактирано от Sanchesss

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи срещата си остава на МЕТРО в 13:00часа,а после ще решаваме какво ще се прави :D Аз ще съм там 100% :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...