Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Преди 28-ми ще се събираме ли? Никой не пише. Тази вечер се разминахме със сребрист Прелюд 4-та, при което се чу сериозно форсиране от негова страна. Не знам, поздрав ли беше, или намек за "дръпка"? Приемам такава инициатива, но на безопасно място. Ако колегата чете, нека заповяда на някоя среща :( Иначе моето предложение да се съберем е: 14-ти, Неделя - 12:00 - Хотел Парк :D

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм съгласен със това предложение за 14-ти само че може да не дойда точно на време щото на 13 ми се очертава да ходя на хижа и може малко да закъснея но със сиг. ще дойда ;) П.С. На 14 правя 1 година от когато съм в клуба ;) ;) ;)

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 14-ти предполагам,че ще дойда ама все пак може би ще ми е трудно защото съм и аз на хижа и незнам дали ще съм в състояние да дойда толкова рано.Имам някой друг номер и ако закъснея малко ще звънна да някои да ви разбера каде сте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за някои от вас сигурно 12:00 е твърде рано :) Разбираемо е. Пък и Неделята си е ден за почивка, и не всеки го устройва толкова рано. Но предлагайте и вие:D Въпросът със срещите още не е улегнал, но и не може да се уточни само от няколко човека, които пишат в темата...

Окей, сменям предложения час на 13:00 (като на "Метро") ;)

Докато се съберем минава средно половин час, после средно един час откарваме в заведението, и може би ще успеем да си вземем колите преди 15:00, когато е и сбирката на колегите от BMW. Но идеята е не да се съберем, и да смятаме в колко ще си тръгнем, за да на си пречим с други почитатели на марки, а да останем колкото ни се иска...

 

Давайте предложенията.

Публикувано изображение Публикувано изображение

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се съберем в 13:00h на паркинга който е до капана до бившата дискотека "ВСЕЛЕНА" :DА после вече като седнем ще решим какво да правим :D:lol: ????? :confused: НАДЯВАМ СЕ ДА ДОЙДЕТЕ ПОВЕЧЕ ХОРА ЗА ДА НЯМА НЕРАЗБРАЛИ :bounce::drunk::stretcher::)

Редактирано от daddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в неделя го дават да вали, но няма занчение, аз се надявам да съм на линия.Окей, в 13:00ч. май е най-добре и мисля, че предложението на Дидо е най-удачно поне за тази среща - на паркинга на капаните, където всеки път ходим. Нали правилно съм разбрала мястото? :confused::stretcher:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то от три месеца се вали по наще срещи :stretcher:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок аз съм на линия 100% ама може да позакъснея малко щото вместо хижа на диско ще се ходи пък партито е до 7-8 сутринта ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак го дават дъжд нека да не познавам този път :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, точно това ми се въртеше във празната глава. Това е за сега предложението и за мен. Там сме.А последно се каза, че в неделя се очаква да вали чак вечерта, но и да вали поне ще прекосим един паркинг докато се озовем на сухо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вали не вали всички там :D:) Кръчмата е на 5-метра така че ..... :P:):P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно в 13.00ч ли?Ше гледам да дойда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След запитване от наша страна на присъстващите, и настоятелна молба от автора на тема "Бургас" - daddy , Ви съобщавам, че идната среща ( 28.02. 2010 ) ще се състои на старото, и добре познато ви място - паркинг "Метро", 13:00

:P

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път неможах да дойда но обещавам следващата сбирка да съм там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ви напомням за тази неделя :P:P И малко да повдигна темата ,де :plane::D И да се изфукам с червените си ботички в тон с колата :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии, на снимката бронята ми още по - увиснала изглежда :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.02 2010 на МЕТРО

Айде неостана :D

 

видео: http://www.vbox7.com/play:f688ff95

Като за първо видео бива  :P Ела си батко ти да те научи как се правят клипчета ;)  :afro::D:P

 

Национална Хонда среща 2010 видео Цк...Тук  :D

 

 

:):P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D има ли живи ? след днес :P:ph34r:колегите от поморие се загубиха защо ?! Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е от сбирката днес 28.02.2010 Видео 1 :http://www.vbox7.com/play:6389e1b4Видео 2 :http://www.vbox7.com/play:04785d84 :):):blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да няма живи бе ;) Какво толкова сме правили или аз съм пропуснала нещо интересно? ;) Разбрахте ли се нещо за следващия път? На 14.03 ли ще е ? От 15:00 ч. ли ? :););) П.п Искам лепенка на клуба, ако някой има за подаряванееееее! :):blink:;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е непосредствено след срещата. Буквално след час са направени снимките...

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Познатия ви участък Бургас - М. Търново, но повече от това, което видяхте по новините...

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво деца  ;);) daddy ставаш все по добтр в направата на клипчета браво  :) Поздеави от В.Търново  ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:);) Въххх Пламка кой открадна пътя то там вече и с колело май не може да се минава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много хубави снимки сори че не дойдох, подлъгаха ме с картинг, но другият път...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готино искарахме на срещата аз лично сам много доволен :dry::D;):eat::dry::D;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Супер са клиповете :D ! Сори, че избягах като тръгнахме към капаните, ама бях на хижа предната вечер и едвам гледах ;) . :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. На 06.03. ще има рали за жени "8-ми март" на паркинга на Практикер. Приканвам ви да дойдете и да се забавлявате с женската част от шофьорите и , разбира се, да стискате палци. :confused::confused::confused::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колежката участва за да викаме за някой, може да дойдем! :dry::) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете къде са били тези срутвания?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Писал съм. Това е първокласния път до Малко Търново :dry:

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...