Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Съжелявам че не успях да дойда но имах работа извън Бургас. Да се надяваме че на 20-ти ще успея да дойда. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май май аз ще продължавам си стягам маратонките и да идвам пеша :cool: че много гадна работа тука само простотии :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами стараем се да ги стягаме тия "стари кошове" дето ни даряват с толкова радост дори в трудните времена :cool: Живот и здраве- where are there :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте агенти... Аз вчера се сдобих с е дно страхотно бижу Honda Prelude 4-th generation. Аз съм от Габрово, но цяло лято съм в Слънчев Бряг. Много ми се иска да се запозная с Хондаджиите в Бургас, за да си правим густото. Карам и мотор Honda fireblade така че очаквам свръзка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честита ти придобивка първо! На 20-ти декември сме на паркинга на "Метро" от 13:00 часа, така че заповядай ;)

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честита ти придобивка първо! На 20-ти декември сме на паркинга на "Метро" от 13:00 часа, така че заповядай ;)

Щеше да е хубаво, но мисля че на пролет ще присъствам, защото в момента съм си в Габрово. Но благодаря все пак...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, колеги, не остана. :yes: Последната среща за 2009 година :P Да не забравите да дойдете! Поздрави! :P:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще има среща в 13 часа нали !?!?!: ))))))) ? или заради студовете няма да има ? :)(дано пак да не сме 3-4-5 коли а доста повече както трябва да е !№маи го дават да вали ?!

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро, сега ще вземеш да откажеш хората с тия прогнози:) Вали или не нека се съберем подобаващо на последната среща за 2009-та.Малко ще :) и толкова :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:D:D Уникални сме просто! Нямам думи, Киро дойде и спря да вали, после дойде Памо и донесе дъжда. :D:D За какво изобщо говорим. Много весела среща. Весели празници на всички! До 10.01.2010 (съдбоносна дата :P )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати и скапаното време.... Прибрах се и спря да вали

Ти ли беше с червения "X" 2-ра ген. спрял до черното купе? Аз взех да се чувствам виновен по едно време, че май никой не ти каза за къде тръгваме.....Да, получи се, (можело значи) ама трябваше да завали здраво, иначе пак 3 коли ;) Весели пълнопразници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса срещичката. Струваше си мръзненето.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата се получи много добре :unsure: Весело прекарване на празниците и ви пожелавам да посрещнете новата година със мноог смях и купони :):P и да идва по бързо 10-ти че ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колега аз бях с рекса....не се притеснявай, и без това бях с един авер който ме чакаше в колата и трябваше да се прибира по спешност и....малко се разминахме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години и Честита да ви е Новата година :D:P:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година и на колегите от Бургас  :):tooth::):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова година на всички фенове! Аз съм новак във сайта и ми е интересно за какво се говори тук и за какво става дума! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D За много години на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години и от мен на всички ви :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и честита ви нова година колеги и колежки! Успешна година във всяко отношение да си пожелаем! По-малко средства за поддръжка, и повече за подобрения по маслобъркачките!И да не забравяте 10-ти януари :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година колеги.Нека 2010 да ви донесе повече радости за хондите :fun:да се надявам че на следващата среща ще се съберем всички да си стистнем ръцете.Последно на 10 остава нали ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година на всички пожелавам ви много щастие късмет любов много купоно и най-вече хондичките да ви радват се така много ;) Чакам с нетърпение да се видим на 10 в 13:00 на Метро ;) и междо другото си взех листовките (sun)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едно предложение!Тъй като всеки път се чудим и маем на тва Метро: "А сега на къде?" Предлагам да обсъдим някакво по приемливо място за срещите на клуба. Моето предложение е за паркинга на хотел Парк в морската градина. Обосновката ми е че не е отлкова отдалечен като метро, обикновенно не е зает или поне има място за наще 10ина коли, както и че заведението в което се разполагаме в последствие (поне в повечето от случайте) е много близо - единия от капаните на "паркинга на капаните" до чалга дискотеката на плажа. Като бонус мога да добавя че и други автомобилни клубове си правят сбирките там, което е предпоставка да си прекараме интересно. ;)Моля, предложението ми да се изкоментира и обсъди свободно за да намерим оптималния вариант!П.С. Като алтернатива през зимния сезон можем да се събираме и директно на паркинга на капаните, тъй като не е толкова натоварен, но пък в дни с хубаво време много хора излизат в морската и дори зимата този паркинг не винаги е свободен (изключение е последния път когато ни пра якия дъжд ;) )

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не ти е зле идеята даже. Може да се проучи кои други сбирки се провеждат там и кога, за да не си пречим взаимно. До колкото знам само почитатели на BMW имат някаква що годе численост, и си правят именно там сбирките. Само евентуални гости от друг град сигурно по-трудно ще ни откриват. Но най-добре ще се обсъди на някоя маса или още "на крак" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам и опелджиите си правят там срещата..Иначе като идея не е зле... Макар че скоро няма да идвам на срещите... поради технически проблеми....счупих биела и...което засега ме прави сакат хондаджия :)

Редактирано от xxx84

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставаме двама сакати.Моита е с блокирал имобилайзер. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна работа :D:D Ако някой от вас двамата остане без возило за срещата и все пак му се идва мога да го взема. Винаги съм сам в колата и не ми е грам проблем. 0885 328 836 и готово :) ZaRRicK, знам че разполагаш с "PASSAT" за подобни случай, само предлагам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда добре ще е на паркинка до дискотеките и капаните там сам ходил на среща на японките има6е мазди,тоьоти,митцубишита,хонди и беше доста интересно. Ако се съберем на 10 може да го обсъдим :)

Редактирано от z1atko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ставаме 3-ма аз съм в бокса за смяна на главина и тампон на носача но ще намеря с какво да дойда :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също ще дойда :angry: така че ставаме май повечко хора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре последно къде и кога?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре в 13:00 ч. на Метро. Там вече ще обсъждаме вариантите. Ако съм разбрала правилно, е така. :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...