Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Вече сме на зимно време така че срещата която предстои ще е в 13:00 пак на обичайното място паркинга на МЕТРО

Редактирано от M.R.Tuning

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последната неделя от месеца попринцип но може и да измислим нещо към средата на месеца ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой съгласен да се съберем на 15.11.09 :? пада се неделя ей така нещо като седмична среща да напрайм ;) че вече почнахте да ми липсватe ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен че не съм идвал вече 2 месеца а и така стават работите,че и в карая на този месец няма да мога да доида ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ест. даже ако станат работите може се похваля със нещо ;) ;) ама най вероятно не сега ми по нататъка за другата среща сиг. ще е готово ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че за къде сме без теб? ;) Пък аз ако забравя да засегна една тема на срещата, поне да си го напиша. Просто призовавам когато има инициатори за място, където да се отсяда след срещите някакси да се изчакват останалите. Не винаги всички разбират къде точно се отива. Друг е въпроса, че понякога имаме и гости от други градове, на които не върви да кажем - Ние сме на кръчмата "При Бай Колю", и да разчитаме, че ще дойдат. Пък и ще е някак по-естетично колоната да е от Хонда, без немски и разни други примеси;) Хайде до Неделя 15-ти :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ако се сещате предния път кафенцето където ви закарах може да им казваме да спират на паркинга на нафтекс (стадион лазур) и като са там примерно да звъннат на някой и да отидем да ги земем за кафенцето смисл щото то нали е между блоковете и няма да се оправят а и на нафтекс има достатъчно място да се направи редичка от хонда и да си личи че там се събираме ако не ви стига мястото ще зема едно спрейче и ще го напишем даже :) (rofl)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 1-н часа ли ? е срещата поселдно или ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29-ти в 13:00 пак :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;);) Днес бях в нервна криза, че не можах да дойда. Следващия път няма да ви обещавам, за да мога да дойда. :D Между другото онзи ден се разминах с един Прелюд и помахах, но не ме отразиха, а днес помахах на колегата с червената 6-та генерация, с готините джанти на колелото на Метро, но пак нищо. Какъв карък съм само. ;););););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещите пак са доста слаби по 4-5 коли... ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а днес помахах на колегата с червената 6-та генерация, с готините джанти на колелото на Метро, но пак нищо. Какъв карък съм само. ;):D;););)

Колегата с "готините" джанти ще да съм бил аз! ;) Видях те че махаш и също махнах, но явно не си видяла. Сигурно съм закъснял с махането, за което се извинявам. Другия път, ако се сетя, ше светкам с фаровете. ;) Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29-ти в 13:00 пак :angry:

и благодаря за днеска. ps - ште се пише със Щ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще приемете ли един Хонда фен без кола на следващата среща? :lol:

Заповядай! Няма какво да питаш. Всеки почитател на марката е добре дошъл ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой ще ме вземе ли от ВХТИ, че съм без транспорт и не знам къде е срещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ние се събираме на Паркинга на метро нз аз също съм без транспорт и няма да мога да дойда да те зема... :S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой ще ме вземе ли от ВХТИ, че съм без транспорт и не знам къде е срещата?

Нямаш грижи само да се разберем нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а е то аз никога не съм бил активен тука ама ако приемате новодошли мога да мина за 1 час(след това имам ангажименти за съжаление).Та го разбирам в неделя(29-и) от 13 ч. на паркинга на Метро?Жалко че Рекса е в бокса от доста време ам ще дойда с Акорда :D

Редактирано от ilkahilka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да казвам, че ще дойда, заради късмета си. :D Само ще ви уведомя, че много искам да ви видя, понеже се затъжих вече. :D Айде до неделя :P:P пс. Тази вечер сънувах, че се засичам с повеето от вас по улиците (което в действителност съвсем не е така), но може би е някакъв знак :wacko::D:lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца мигрирах в Бургас и все така се случва, че когато има среща съм извън града... както ще е и сага. Надявам се следващия път, най-накрая, да мога да се запозная с вас.Приятно прекарване!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшш Алоу Бургас, къде сте бря? Аз тъкмо преди няколко часа пристигнах и гледам ааа ма то утре последната неделя,вика, идеално, тъкмо навреме си идвам. Само чаек умулатора е паднал и незнам как ще запаля утре. В 13:00 на метро - там съм...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е най-сетне от доста време и аз да мога да дойда на среща че се позабравихме ....Приказвах и с един колега от Търново така,че може и той да дойде ....айде бургас до 13:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща се получи. :o Нали разбрахте, пушачите, ще ви счупим пепелниците, ако продължавате да ни тровите! ;);) А на теб, Венци, ще ти пишем отсъствие (неизвинено)! :lol:;):lol::lol:

 

п.с. Уведомявам тези, които пропуснаха да дойдат, че ще се съберем на 20.12.2009 13:00ч. на паркинга на Метро

 

п.с. Мисля, че имаше и снимки. Може ли да ги споделите, моля. :lol: И клипчето очакваме! Ние махахме най-дейно. :lol: :lol: :lol:

 

 

Поздрави! До скоро! :lol:;)

Редактирано от Sanchesss

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постнете снимките де! Такова хубаво време беше!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помо мерси за снимки те !Чудесни са!Само да ги беше заснел и отпред :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...