Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

винаги ли сте толкова сериозни? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е на 26 ще дойда, че от първата среща не съм се вясвал - щом и мотори ще има :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги ли сте толкова сериозни? :)

Ти сама ще видиш коли и колко са сериозни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алооооуууууу Бургас, събудете се! Тази неделя сте на месечна среща. :):) Стягайте мадамите. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ест. :huh: ще се постарая да дойда обаче не гарантирам нищо щото ако ходя на планетата много ще съм дроб и едва ли ще мога да дойда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

пи4,твойта кола я видях май днес някъде из меден рудник,с един 4ервен стикер на предното стъкло.възможно ли е?

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм там...Ще ме познаете по селския звук,без катализатора :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес къде и в колко ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в колко и каде бе хора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой, снимчици, коментари, нещо няма ли да пусне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми таз среща забрайх да си взема апарата ... и няма снимки а иначе срещата се получи много добре. Нещо говорихме за питник и трябваше да се пише кога къде нещо ама май ... междо другото на 1-ви и 2-ри август има панаир в с. Индже Войвода то е по пътя за маринка продължавате и след крушевец има един разклон :). ако някой ще ходи да пише едно ЛС може се засечем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A Какво правите на срещите(Никога не сам бил на такава среща)? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми говорим за това дали някой е направил нещо по колата си лафим си много е яко :) ела няма да съжеляваш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възраста не прече важна е волята :D:) ае щяхме да правим питник нещо сичко пак пропадна говорихме там че ще се сабираме работи ла у междо другото неска и утре е панаира в с. Индже Войвода ако някой от клуба е там да се обади на този тел. 0886924802 да се видим пийнем по нещо ла у :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колега, няма да се разберем така. Само и единствено аз съм оторизирана да досаждам за пикник :thumbs1::fun::fun::P Такаааа :thumbs1: Имам предложение за пикник. От Каблешково тръгваме нагоре по един баир и там има много готина горичка, има и разни хижи. :P ай да ходим там. :D:fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в града е трудно да се направи сбирка, а какво остава за излет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A не е вярно и аз мога да досаждам за питник :);) аз съм съгласен за всякъде стига някои да искам да ме закара до там(малко нахално от моя страна ама като още няма книжка така се получава...)

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо така замря темата нали уж за питници работи никой нищо не пише тцтц хич не сме организирани в бургас трябва 1-т да кажем еди си кога еди си в колко чеса и да не се променя и да отидем .... а не да кажем в форума ще се разберем щото никой нищо не пише ...Извинявам се за двата поредни поста но нямам бутон редактирай на горния и затова написах 2-ри ... :S

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо,колеги,как сте бе? :) не съм се вясвала тук отдавна. гледам питници,пикници,ама нищо не е станало-не съм изтървала.аз имам една друга идейка,но незная как ще я възприемете: к'во ще кажете за среща на японските коли? имам аверчета в мазда-клуба,които имат аверчета в митсубиши и така...мисля че ще се получи доста добре,защото и те са свежари,пълни с идеи и се забавляват доста.е,правиме ли го? какво мислите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз съм за това е добра идея не виждам какъф е проблема щото всеки си има собствен вкус и т.н. няма лошо да се съберем но както каже колектива :P че нали знаете има една прикъзка който се цепи от колектива му го набиват колективно :P:D:P:);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз съм за това е добра идея не виждам какъф е проблема щото всеки си има собствен вкус и т.н. няма лошо да се съберем но както каже колектива ;) че нали знаете има една прикъзка който се цепи от колектива му го набиват колективно :D:);):thumbs1::D :D

ааа,не,или го правим що-годе колективно,или хич ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D това нацепване и колектив ми звучи като сценарии от ХХЛ-а :thumbs1:

даже по зле

ааа,не,или го правим що-годе колективно,или хич wink.gif

еми както прецените :D за мен няма проблем каквото каже колектива това ще бъде :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз има голяма вероятнос да съм в слънчев бряг но ако не съм ме бройте :):huh::D :D :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хопааааа и аз да вляза в играта аз съм навит за неделята този път ще оставя мотора и ще си зема старата кукла.Само да се разберем нощо :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя съм свободен 100% :P така че и аз съм там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те и от мен :) Хайде колеги и колешки !Чета,че ще организира те обща среща на Японския клуб ;) това е добре,но нищичо повече непише те?Непише те кога и каде и в колко часа???Ще чака ме повече информация за това ;):D;) ;) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам оточнете кога в неделя и в колко чеса и къде щото трябва и да черпя се пак (rofl) ако не предлагам стандартното време и място (19:00 на паркинга на метро) ако няма праим японска среща поне да си направим нещо като 2-ра месечна :) да ви видя и да ви почерпя с по някой друг бонбон ;) (sun) още сте много малки за алкохол и за това няма нося а и нетрябва да пиете че после като духнете да не светне червената лампичка :)

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте и от мен наи-после,извинявам се за късния отговор :)значи идеята е да се съберем с тях на лукойла на изхода към крайморие в 18 часа и да отидем на един капан в крайморие.там ли сме? :Pа за бонбоните-за мен поне 2,моля :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за по горния пост че не е на кирилица но съм забравил да сменя езика някой да го изтрие!Няма проблем да се надяваме че няма сме повече от 30 човека че да може да има по 2 за всеки :ДП.П. Аз съм съгласен за това с лукойла но има един проблем няма как да дойда до там нямам книжка :) така че май май ще сте без мен ако намеря с кой да дойда или ако имя място в някой няма никъф проблем и до мр мога отида даже само да каже къде но до лукойла пеша не ми се върви от спирката на тролея :Д (рофл)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за по горния пост че не е на кирилица но съм забравил да сменя езика някой да го изтрие!Няма проблем да се надяваме че няма сме повече от 30 човека че да може да има по 2 за всеки :ДП.П. Аз съм съгласен за това с лукойла но има един проблем няма как да дойда до там нямам книжка :) така че май май ще сте без мен ако намеря с кой да дойда или ако имя място в някой няма никъф проблем и до мр мога отида даже само да каже къде но до лукойла пеша не ми се върви от спирката на тролея :Д (рофл)

Koлега честит рожден ден.........да си жив и здрав,много щастие късмет и занапред.....и любов!Наздраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dida81 мерси много :) ти отдавна не си идвала на срещите 2-3 някъде станаха :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dida81 мерси много :) ти отдавна не си идвала на срещите 2-3 някъде станаха :P

Ще дойде,обещавам.........старая се колкото мога!Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за по горния пост че не е на кирилица но съм забравил да сменя езика някой да го изтрие!Няма проблем да се надяваме че няма сме повече от 30 човека че да може да има по 2 за всеки :ДП.П. Аз съм съгласен за това с лукойла но има един проблем няма как да дойда до там нямам книжка :) така че май май ще сте без мен ако намеря с кой да дойда или ако имя място в някой няма никъф проблем и до мр мога отида даже само да каже къде но до лукойла пеша не ми се върви от спирката на тролея :Д (рофл)

еее колега няма ли кой да те вземе бе? сррррам за нашия клуб значи...:Р ами....айде аз ще те натоваря,оставям ти телефон да се уговорим ;)0896 330 641oba4e 6te se razdeli6 s 3 bonbona!!! :D Редактирано от анна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...