Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

На вниманието на съфорумниците от бургас...Преди време се приказваше за по-чести събирания....и май нищо не се реши.аз съм сериозно за да се пробва поне 2 пъти в месеца както беше предложено било то първата седмица от месеца и последната или някоя друга.Предлагам тожа понеже на някои колеги ако им се наложи да отсъстват от сбирка...да не чакат пак един месец до новата среща ....Предложения???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието на съфорумниците от бургас...Преди време се приказваше за по-чести събирания....и май нищо не се реши.аз съм сериозно за да се пробва поне 2 пъти в месеца както беше предложено било то първата седмица от месеца и последната или някоя друга.Предлагам тожа понеже на някои колеги ако им се наложи да отсъстват от сбирка...да не чакат пак един месец до новата среща ....Предложения???

Ако има сагласни аз сам там но като гледам колко се сабираме на месечната незнам направо се чудя колко ще сме на седмична ??Но няма да се разбере докато не се пробва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ! За това става въпрос. При 1 път в месеца ако си зает точно в този ден ще си почакаш пак около месец в най-добрия случай.Който иска ще си ходи пак 1 път в месеца независимо на 1-та или 2-та дата ..... нека имаме повече избор ! И си прав,че трябва да се пробва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми на последната среща трябваше да се коментита това ама само аз и daddy споменахме и никакви отзиви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва може някои ден да се събереме на кафенце да речеме и да решиме нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм един от тримата нови със сивиците.съжалявам че тръгнахме бързо но бяхме на работа,иначе сме четирима колеги със хонди.Когато можем ще идваме. :dry: ХОНДА е велика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм един от тримата нови със сивиците.съжалявам че тръгнахме бързо но бяхме на работа,иначе сме четирима колеги със хонди.Когато можем ще идваме. :dry: ХОНДА е велика.

Ееееееее чудихме са ний ко стана що така изхварчахте на бързо на бързо

 

А Funkmaster само да се разберем нещо и готово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм един от тримата нови със сивиците.съжалявам че тръгнахме бързо но бяхме на работа,иначе сме четирима колеги със хонди.Когато можем ще идваме. :dry: ХОНДА е велика.

Ееееееее чудихме са ний ко стана що така изхварчахте на бързо на бързо

 

А Funkmaster само да се разберем нещо и готово

 

избягахме от работа за малко.много ни се оставаше.направих и снимки тогава,ще ги кача по късно че още не се оправям добре със сайта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в тоя бургас така ли няма една кака фенка е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та да се върнем на темата с срещите!

то хубаво ама само двамата да пишем по тая тема малкоооо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в тоя бургас така ли няма една кака фенка е :)

Шшшш как да няма фенки. Поне три сме и нагоре. :D Предлагам ви в неделя да се реши проблемът със срещите. :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в тоя бургас така ли няма една кака фенка е :beer:

Шшшш как да няма фенки. Поне три сме и нагоре. :D Предлагам ви в неделя да се реши проблемът със срещите. :):P
хамммммммммм аз знам май само 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видя снимки не вярвам аз :( излагаме бургас без фенки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички колеги!Кой каквото празнува ТрИФОН ЗАрЕЗАН или СВЕТИ ВАлЕНТИН

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее Бургас нещо шуну муну тва онова :(:) :)

даите да се съберем тази седмица, ако другата ще се ходи в сливен.То голям кучан вън ама в накоя кръчма ще ни е добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой каквото празнува ТрИФОН ЗАрЕЗАН или СВЕТИ ВАлЕНТИН

Трифон зарезан, щом питаш :) Това е българския празник. За да празнувам другия ще ми трябва зелена карта :):( А на всички които ще ходят до Сливен успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее Бургас нещо шуну муну тва онова :thumbs1::huh::o

даите да се съберем тази седмица, ако другата ще се ходи в сливен.То голям кучан вън ама в накоя кръчма ще ни е добре :D
Никакав Сливен май като гледам няка хора с мерак нестава да отидем 10 килитайче аз сам си на 22.02 в 13.00ч на паркинга на метро :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: Ок и аз съм с теб :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее Бургас нещо шуну муну тва онова :rolleyes::cool::bg:

даите да се съберем тази седмица, ако другата ще се ходи в сливен.То голям кучан вън ама в накоя кръчма ще ни е добре :)
Никакав Сливен май като гледам няка хора с мерак нестава да отидем 10 килитайче аз сам си на 22.02 в 13.00ч на паркинга на метро :)
Днес нямаше никой на Метро,но е и разбираемо, такъв кочан е там днес ... все ще се улучим някой път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе колега ти не четеш ли,нали цитат си използвал..........последната неделя на месеца е 22.02,а не днес(15.02)то затва е нямало никой.........така че другата седмица опитай пак,сигурна съм че ще намериш доста от нашите фенове! :P поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да ви попитам на срещите какво точно се прави? и длъжно ли е да идват хора с коли? Защото съм на 17 и нямам се още кола. Благодаря предварително за отделеното време ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да ви попитам на срещите какво точно се прави? и длъжно ли е да идват хора с коли? Защото съм на 17 и нямам се още кола. Благодаря предварително за отделеното време ;).

Амии сабираме се да се видим приказваме си кой какво направил кой кого бил такива работи после кафенце или капани и това е.А за годинките няма феийс контрол тайче всеки който е фен на марката може да дойде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор ако се навия ще дойда на 22 ;). Ако намеря някой приятелче с кола може да дойда с него. :huh:

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе колега ти не четеш ли,нали цитат си използвал..........последната неделя на месеца е 22.02,а не днес(15.02)то затва е нямало никой.........така че другата седмица опитай пак,сигурна съм че ще намериш доста от нашите фенове! :) поздрави на всички!

Чета,колежке,чета! Ако ти беше видяла какво се е обсъждало последните 20-тина дена освен Сливен,щеше да знаеш какво съм имал впредвид. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее колеги голяма прецаквация...така с надежда чакох да дойде 22-ри и някрая кво.....няма да мога да дойда че ще съм извън града а то и като гледам няма да мога да дойда и другия месец ...май май чак на лято :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:unsure: Здравейте, колеги, искрено се надявам да дойдда на тази среща. Плюс това съм навила още един запалянко да дойде. Надявам се да има какво да снимам, така де, все пак съм папаракът на Бургаската Хонда мафия :D:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako успея да се измъкна от работа този път мисля да доида ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз за първи път ще ходя на месечна в софия..напоследък взе все така да става, че пропускам бургаските,ама няма начин..Ама споко всеки път съм с вас духом :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен daddy !Като чета форума и по-точно темата за Бургас ми става драго!Много фенове,а никой не идва на скромните не сбирчици!Надявам се тази седмица да се получи нещо по-голямо :) :)!Ще се радвам да се запозная с нови ФЕНОВЕ от Бургас :cool::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така daddy вдигни малко духа на бургас

И да видим тази неделя колко ще се саберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще гледам да съм на линияако не хване някоя зима

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще гледам дадойда, дано намеря времечесъм се заел с едниремонти.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде не остана малко студено се очертава може да ни измразнат ....... нослетата ама дано да се саберем повечко нород

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...