Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

за много години ;):) :) :P :P и честита 2009 година ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за много години :) за много хонди и за много коне :) ПП: ай много Ви здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години банда:lol:нека новата година да ви донесе повече здраве , щастие и касмет и нека хондите да изглеждат и да вървят повече:)кога 6те има среща че нещо не разбрах:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айе Бургазлии радвайте се на хубавяия и обилен сняг.Май най посещаваното място ще е Битака в М. Р. който разбира тук се спира дрифтове на снягсамо по лекичко че едно БМВ преди малко имаше инцидент

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахсххахаххаха там ли дрифтвате? ние пък бяхме на лудницата и да си кажа наистина стана лудница :) дори като дрифтвах някой спомена че все едно бил в субару импреза :) яд ме е че никой ненаправи клип всичи са качиха да са возят :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от нова година не съм мръднал от нас,само спа по цял ден,гледам ТВ, ям,цъкам на компа,пак ям и пълен лешпер.Исках да разцъкам хондата преди да замина,ама тоя сняг не спря уе,пък съм и с летни гуми и баща ми вика одеве, че е занасял с бмв-то с летните гуми докат са прибере...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде за много години живи здрави прави и корави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години и от мен!Надявам се да се видим и през яноари на една сбирчица ;) Дано дойдат повече хора,а но само по сериозните ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години! Желая ви най-вече здраве, защото то е най важно! И понеже бензинът вода не става - всичко най-Хонденско, много усмивки и положителни моменти! ;)

Редактирано от Sanchesss

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя месец кога ше правите среща че май ще съм в бургас към края на месеца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е на 25 следобеда, може би и аз ще узпея да се впиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната неделя се пада 25-ти предполагам пак в 1ч на обед

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се надява ме,че ще дойдете повеяе хора :hondarulez: !А пък ше видим какво ще стане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи ще се се ходи на сливен на сбирката там поне аз мисля така да направя ако е хубаво времето. :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи ще се се ходи на сливен на сбирката там поне аз мисля така да направя ако е хубаво времето. :) :)

Този месец или другия става вапрос??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,мисля,че тази сбирка ЕДИН път на месец е повече от рядко.Ако липсва организация за седмични сбирки, ще е добре ако ги увеличим на 2-ти месечно.Моето предложение е срещите да са всяка 1-ва и 3-та неделя от месеца, като първата неделя е основната среща, а след 2 седмици ( на 3-та нед.) пак всеки ще има възможност да се срещне с кръвната си група :D .По този начин мисля, че ще преминем плавно към ежеседмичните сбирки. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,мисля,че тази сбирка ЕДИН път на месец е повече от рядко.Ако липсва организация за седмични сбирки, ще е добре ако ги увеличим на 2-ти месечно.Моето предложение е срещите да са всяка 1-ва и 3-та неделя от месеца, като първата неделя е основната среща, а след 2 седмици ( на 3-та нед.) пак всеки ще има възможност да се срещне с кръвната си група :D .По този начин мисля, че ще преминем плавно към ежеседмичните сбирки. Поздрави!

Колега аз сащо искам да се сабираме кокото може повече но като гледам че на месечната среща сме около 5 коли какво остава ако е всяка седмица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 25-ти да този месец ак ое хубаво времетъо на писта сливен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на 25-ти збирката може да я направим и в Сливен на пистата сас другите :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,мисля,че тази сбирка ЕДИН път на месец е повече от рядко.Ако липсва организация за седмични сбирки, ще е добре ако ги увеличим на 2-ти месечно.Моето предложение е срещите да са всяка 1-ва и 3-та неделя от месеца, като първата неделя е основната среща, а след 2 седмици ( на 3-та нед.) пак всеки ще има възможност да се срещне с кръвната си група :cool: .По този начин мисля, че ще преминем плавно към ежеседмичните сбирки. Поздрави!

Съгласна съм с тази идея. Искам по-често да ви виждам. Макар че последните няколко срещи не се вяснах, но ми беше много студено, аз обичам топлотоооо ;) . Поздрави на всички! П.п. Не си спомням дали съм ви пожелала За много години! Здраве, щастие, късмет, любов и мнооого усмивки. Но дори да се повтарям, голяма работа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен колеги ;)

Смятам, че идеята не е добра и ще кажа защо......

Гледайки как протичат другите срещи във форума си правия заключение, че на седмични срещи се събират малко хора 3-4-5 коли независимо в кой град са те, по този начин срещайки се толкова често тръпката не е същата ;)

Когато е един път в месеца всеки се старае да се освободи от всякакви задължения и да присъства понеже следващата е чак след месец и тръпката така е по голяма.......

Ако е на седмична, както се предлага, повечето хора няма да имат възможност да идват всяка седмица понеже всеки си има някакви ангажименти свързани било то с работа или нещо друго и на седмичните ще се събират малко хора и така всичко ще се разпръсне и на месечна ефекта от много хора на среща ще се изпари ;)

Смятам, че все още не му е времето на седмичните срещи в Бургас (още повече зимата) :)

 

п.с: Лично мнение не искам никои да се съгласява с него. Тази неделя на месечната ще говорим по тази тема за седмичните срещи ;)

Хайде колеги наближи 25.01.2009 (неделя) паркинга на “Метро” :cool:

Редактирано от daddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги наближи 25.01.2009 (неделя) паркинга на “Метро” :D

:D !!! :D !!! там сме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Идвам, мерака за Сливен набързо ми мина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Идвам, мерака за Сливен набързо ми мина.

За Сливен другия месец ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ако е хубаво времето ! Може и да се организираме и да отидем всички от Бургас в конвой (другия месец) :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да ми стане колата изкорубил съм я до ламарина правя си цялостна изолация на купето лея вратите за да мога да сложа по 2 говорителя и не знам дали ще свърша до тогава ако мога ще дойде без кори така ще видите как става:punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25и от колко часа ще е сбирката че съм си в Бургас и мисля да доида ако е по-рано през деня. Е няма да съм с Хонда, ама квот има :punk:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25и от колко часа ще е сбирката че съм си в Бургас и мисля да доида ако е по-рано през деня. Е няма да съм с Хонда, ама квот има ;).

13:00 На паркинга на Метро ;):)

А z1atko ела ела да видим ко си направил :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ко стана май много вали ама да не се уплашите сега а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм по работа в Бургас но ако мога ще мина през Метро да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да се саберем и да няма оплашени от дъжда!Той не хапе само е мокар :) !Но хората са измислили заведения за това :) Там сме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде малко ще си поизцапаме количките ама аз сам там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че днеска имаше колеги от Бургас във Варна и дариха своите парички за децата лишени от родителски грижи няма да бъдете забравени!!БЛАГОДАРЯ ВИ:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за всички които не доидоха на писта сливен ще кажа че беше много ЯКО :P! :cool::P:hondarulez::cool::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за всички които не доидоха на писта сливен ще кажа че беше много ЯКО :rolleyes:! :P :P :P :P :P

Бахти:rolleyes::hondarulez:!! ши видим другия месец :devil: :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колеги но днеска бях на работа и нямаше как да дойда,имаше ли хора:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колеги но днеска бях на работа и нямаше как да дойда,имаше ли хора:)

Доло горе бяхме си обичайните само имаше 3 сивика дето дойтоха за парви пат и изчезнаха нещо но пак мина подобаващо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...