Jump to content
Olmy

Сервизна кампания на Бултрако-Пловдив

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Хайде колеги от Пловдив и региона, стягайте се за поредната приятна пролетна изненада от Бултрако-Пловдив !!!:P На 26.05.2008г. (понеделник) от 14.00 часа стартира безплатна сервизна кампания. Телефона за предварително записване е 032/908-170. Дейностите, които ще се извършват по време на сервизната кампания, са същите както и при предишните такива (безплатна диагностика на ходовата част, безплатна смяна на свещи, безплатна смяна на въздушен филтър и филтър климатик и др.). Само цените за отсъпките на консумативите и резервните части не се знаят все още, но и те ще са ясни до няколко дни от София. Информацията е от днес и е от Бултрако-Пловдив. Началото е дадено от мен, сега и Вие сте на ред. :rolleyes:

 

П.С. Възможно е кампанията да не стартира само в Пловдив, а и в София, Варна и Бургас едновременно, но за това пропуснах да попитам. Затова нека колегите от тези градове, които имат възможност да проверят и информират своевременно тук останалите ни колеги от посочените градове и региони.

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последна информация !!! Прегледа на ходовата част нямало да е безплатен, а на 50% от стандартната цена т.е. на цена 9,60лв. Безплатни ще са: зареждане с лятна течност за чистачки (течността е бонус от тях), смяната на свещи, смяната на въздушен филтър и поленов филтър на климатик ако са закупени от Бултрако. Всички консумативи ще имат 25% отстъпка, а резервните части ще се ползват с 20% отстъпка от обявената цена. Всички посетили сервизната кампания ще могат да ползват посочените отстъпки на консумативи и резервни части до 30.06.2008г. Варна и Бургас също щели да имат такива кампании, но нека колегите от там да проверят на вече посочените в горният пост телефони и да пишат, като разберат. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest foz

Аз лично ще се възползвам от това :) имам едни прагове и лайсни от Type R дето ме чакат да ги поръчам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от бургас наистина ако могат да проверят,ще добре,че аз съм в софия в момента.Но щом е фрии май ще отида да бургас да погледнат мойта хондарка и после я взимам в софия готова за национална.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

урааааа, вече съм със записан час при Д-р Хаус :rolleyes:

Редактирано от Involver

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знаели дали за софия ще има такава програма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве хора звъня на този номер за бургас на Апостолов,но е изключен и не мога да се всържа,пък искам да се запиша.Специално за това ще си отида до бургас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Значи всичко е с предварително записване но като знам в Бутрако-София колко бързо пипат значи не повече от 6-7 коли на ден не знам дали в Пловдив ще е по-спокойно да ида до там че на мен ми е еднакво далече София или Пловдив. Мисля че трябва поне на новите коли закупени от тях да предлагат нещо подобно докато са в гаранция Не казвам да ми плащат маслото но поне с въздушен и климатик филтър можеше да не изчеткатКупувал съм и други коли пак японски и там нещата са по друг начин поне колата е оборудвана - не че не съм доволен от Бълтрако това е мое лично мнение и предложение :rolleyes: :rolleyes: !!!

Редактирано от REX_TAXI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А телефона за София този ли е 9555222?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето актуални адреси и телефони на сервизите в четирите града:

 

Бултрако АД 1618 София бул. Братя Бъкстон 40

Продажби:

тел. +359 (02) 8181981; 9555222, e-mail: cars_sales@honda-bg.com

Сервиз:

тел. +359 (02) 8181950; 9555222, e-mail: service@honda-bg.com

Резервни части:

тел. +359 (02) 8181960; 9555222, e-mail: parts@honda-bg.com

 

Бултрако Пловдив ЕООД бул. Пазарджишко шосе 82Б

Продажби и Сервиз:

тел. +359 (032) 908 170, e-mail: office-plovdiv@honda-bg.com

 

Юби-Ко ЕООД София - 1738, кв. Горубляне, бул. "Самоковско шосе" 2В,

тел./факс: (+359 2) 974 48 77,

моб. тел.: (+359 88) 86 34 616,

e-mail: office@ubico-honda.com

e-mail: ubi.co@abv.bg

Работно време:

понеделник - петък: 09.00 - 19.00 ч.

събота: 10.00 - 14.30 ч.

неделя: почивен ден.

 

Карада ООД Варна, ул. Дружба 24,

тел.: (+359 52) 320 355,

тел.: (+359 2) 490 0055,

факс: (+359 52) 320 155,

e-mail: office@honda-varna.com

Работно време:

понеделник - петък: 09.00 - 19.00 ч.

събота: 10.00 - 14.30 ч.

неделя: почивен ден.

 

Автосервиз Апостолов гр. Бургас, Панорамно шосе

Тел./факс: 056 / 84 90 30

Моб. тел.: 089 / 79 78 112

E-mail: office@honda-apostolov.com

 

Ето и официалните им страници:

 

Бултрако АД гр.София

 

Юби-Ко ЕООД гр. София

 

Карада ООД гр. Варна

 

Автосервиз Апостолов гр. Бургас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес се обаждах в Бултрако и се писах за преглед на ходова част ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като представител на Хонда-Апостолов гр.Бургас ще кажа, че и при нас ще има кампания, само трябва да се обадите предварително. Колегата Olmy вече пусна сайтовете и телефоните :D П.п. А ако някой е благосклонен към мен :D може да ми каже кога ще идва в сервиза да се запознаем. Ще се радвам наистина защото е срамота от моя страна - никой не познавам от Бургас. Простете за офффф-а :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

днес си минах по реда в бултрако - Пловдив, както винаги съм доволен от момчетата и отношението им към работата отново едно благодаря!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен! Сашо и екипът за пореден път показаха професионално отношение, което собствениците на Хонди заслужават!Традицията трябва да продължава. През ноември чакам есенната кампания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ogi_Stoev

Аз имах неблагоразумието да попитам за смяна на ремъци и останах приятно изненадан от центата за труд, но пък тя бе компенсирана от неприемливите цени на консумативите (над 2 пъти по скъпи от Гейтс и СКФ)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...