Jump to content
Guest пламен1

Газова за Сивик'99 1.4is

Recommended Posts

Guest пламен1

Колата е 90 коня,може ли да се постави обикновена газова или задължително трябва газов инжекцион?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може, стига да е поставен от професионалист

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ме извинява колегата че и аз питам в неговата тема ама мисля че и на него ще му е полезно.та да питам и аз :трябва ли да се слага система за смазване на клапаните , че четох някаде че когато се монтирало АГУ на хонда трябва да се монтира това устройство,и може ли на обикновенно АГУ да се монтира това устройство защото там където го четох това пишеше за монтаж на газов инжекцион.предварително благодаря на отзовалите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам каква е таа система но освен емулатор за инжекторите не съм чувал друго да се слага. Може и да съм в грешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам каква е таа система но освен емулатор за инжекторите не съм чувал друго да се слага. Може и да съм в грешка

четох го в форума на Фобос за газов инжекцион.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок ! Каде да ида да си регулирам клапаните! Всички говорят за този пусти регулаж, но никой незнае и всеки вдига рамене! До колкото знам всеки модел двигател има различен регулаж и то в зависимост дали е студен или загрял двигателя! Ще ни е много полезно на всички като мен ако някой даде отговор ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен при Омбре ми правиха реглаж - на студен двигател.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ме извинява колегата че и аз питам в неговата тема ама мисля че и на него ще му е полезно.та да питам и аз :трябва ли да се слага система за смазване на клапаните , че четох някаде че когато се монтирало АГУ на хонда трябва да се монтира това устройство,и може ли на обикновенно АГУ да се монтира това устройство защото там където го четох това пишеше за монтаж на газов инжекцион.предварително благодаря на отзовалите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок ! Каде да ида да си регулирам клапаните! Всички говорят за този пусти регулаж, но никой незнае и всеки вдига рамене! До колкото знам всеки модел двигател има различен регулаж и то в зависимост дали е студен или загрял двигателя! Ще ни е много полезно на всички като мен ако някой даде отговор ?

А колко струва да ти регулират клапаните?И относно клапаните какво мислите за ДЖЕТСПАРК или аванс процесора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sebulba

Регулиране на клапани се прави на студен двигател, не съм запознат някъде някой да прави реглаж при загрял....Аванс процесор на Хонда мотор не ти трябва, аз нямам и съм с класическа АГУ. Не бих казал, че има разлика при работа на газ или бензин. С 10лв. пропан-бутан минавам 100км. и съм доволен.... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регулиране на клапани се прави на студен двигател, не съм запознат някъде някой да прави реглаж при загрял....Аванс процесор на Хонда мотор не ти трябва, аз нямам и съм с класическа АГУ. Не бих казал, че има разлика при работа на газ или бензин. С 10лв. пропан-бутан минавам 100км. и съм доволен.... :P

аз съм със седан и Д15Б2, обикновена Ловато, разлика във вървежа има - най се усеща при опит за ускорение, когато колата не е в обороти -  примерно на 4-а от 60 до 100 на газ е много по-мудна колата,то може и до настройка да е разбира се... но ТАП-а на практика не подобри еластичността 60-100. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...