Jump to content
VersaceGirl

Нищо не разбирам от коли,но съм влюбена в Хонда

Recommended Posts

Здр.на всички.... :) ..Като жена нищо не разбирам от коли( двигатели,тунинги и.),но знам,че обичам марката...Купих си Honda CRX del Sol..кажете ми,че не сбърках,че мойте приатели ме изядоха с парцалите за това... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.на всички.... :) ..Като жена нищо не разбирам от коли( двигатели,тунинги и.),но знам,че обичам марката...Купих си Honda CRX del Sol..кажете ми,че не сбърках,че мойте приатели ме изядоха с парцалите за това... :)

Здрасти , въобще не си сбъркала. Направила си много добър избор , ХОНДА особено CRX е по - добрият избор като красива и спортна кола. Да ти е честита и много безаварийни километри . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно твойте приятели разбират дори по-малко от теб :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла при дел солите :) ,твоите приятели да не ти завиждат случайно?п.с.Пусни снимки да се порадваме ако имаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви момчета..просто я видях и се влюбих...но ми писнаха коментари от рода на"няма да излизаш от салоните за ремонти'...все пак веднъж се вживее..а на мен ми е мерак тая японка от доста време..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно твойте приятели разбират дори по-малко от теб :) :)

да,те повечето карат голфове...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колата и мноооого безаварийни!!!Попълни си профила да се вижда откъде си. Видях че си писала в темата за пловдивските срещи и предполагам ще дойдеш на следващата да се похвалиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла при дел солите :) ,твоите приятели да не ти завиждат случайно?п.с.Пусни снимки да се порадваме ако имаш.

Ааа и ти караш дел сол...Красиви са,нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави ги разбирачите да си карат другите кошници :) Добре дошла в клуба на неразбиращите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колата и мноооого безаварийни!!!Попълни си профила да се вижда откъде си. Видях че си писала в темата за пловдивските срещи и предполагам ще дойдеш на следващата да се похвалиш :)

ок,там съм....дано да е интересно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest enigma

Честито за колицата и повярваи ,че завиждат. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KU4E_DUX

Дати е честита сладката :) и нея настъпваи много докато неи свикнеш :) ,че са малко нервни и красиви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колицата и повярваи ,че завиждат. :)

Благодарско,сигурно завиждат ..с тяхните "ужасни" немски коли..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само така сложи си ги тия "прятели" на оная работа!добре дошла прекрасно е че все повече почитателки от нежния пол се присъединяват към нас!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Браво ;)  добър избор ;)  още по драго ми става,когато към клуба се пресъдени девойка :) Добре дошла в клуба ;) Да ти е честита и със здраве да си я караш ;) Ако имаш някакви проблеми с Дел Сол-а казваи ще помагаме с квото можем ;) п.с: Приателите определено завиждат :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ;)  добър избор ;)  още по драго ми става,когато към клуба се пресъдени девойка :) Добре дошла в клуба ;) Да ти е честита и със здраве да си я караш ;) Ако имаш някакви проблеми с Дел Сол-а казваи ще помагаме с квото можем ;) п.с: Приателите определено завиждат :):)

Аз,предполагам,че ще имам доста тъпи въпроси,но като жена се надявам да ми простите и да не ме убиете с камъни.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се за добрия ти избор колежке. Приятелите ти просто ти завиждат и не искат да признаят пред себе си, че това малко бижу което си си купила в пъти превъзхожда техните кошници по всички параграфи. Да ти е честита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооооо! Нали знаеш! Хонда е преди жената :) Батко много си я бичка ;):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VersaceGirl

странно,но чак сега ви разбирам...прав си колега,Хондата преди мъжлето все пак... :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka
Отговорено (Редактирано)

поздрави и добре дошла от софийския Honda Girls Team :) Честита красавица и много безаварийни км! Колеги закъсвате го...ще вземем да станем мнозинство скоро :)

Редактирано от honda_huliganka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави и добре дошла от софийския Honda Girls Team :) Честита красавица и много безаварийни км! Колеги закъсвате го...ще вземем да станем мнозинство скоро :)

еее,Благодарско,..най-накрая една Хондаджийка... :) ...радвам се,че има и жени тук....крайно време е да им отнемем малко мъжкото пространсво...все пак,писна ми "да ни возят".....и ние обичаме да натискаме педалите..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супееер,честито колежке със здраве да си я караж.Както казах в една друга тема "няма нищо по хубаво от това да видиш красива жена в красива кола" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е колата!И да не ти пука какво ти говорят другите, важното е на теб да ти харесва и с кеф да си я караш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и за съм с дел сол вече от една година и се влюбвам все повече в тая кола :) !Хайде не ни карай да чакаме,пусни някоя снимка(на колата). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vasko91

Честито колежке много безаварийни и само приятни мигове :) Наистина мн добър избор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) да,аз толкова се двоумях между нея и сивик 1,4.....ама дел сола си беше просто любов от пръв поглед :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно твойте приятели разбират дори по-малко от теб :) :)

да,те повечето карат голфове...
Това за мен е отговор , достоен за пост на годината !!!:);) ;) хахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Колеги закъсвате го...ще вземем да станем мнозинство скоро :)

Е а дано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колежке, много безаварийни и незабравими мигове с новата любов ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ogi_Stoev

Честито и само да те радва колицата!Само така, повече жени в хонда-клуб, приятел "опелист" вече ни завижда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dida81

Сега видях темата ............4естито и от мен,само весели емоции и приятни изживявания с любимата Хонда! ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата како ;) добре дошла в Дел сол - клуб..то няма още такъв ма мое си направиме ;) и аз съм с дел сол мн добър избор...невероятна кола ;) със здраве безавариини и да дойде6 на месе4ната ;) да я видиме ...туковиж сме се събрали 3-4 дел сола ;):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха - честито мацка - добре дошла! Ще видиш, че все повече ще те кефи хондата ;) а и има шанс малко по малко да понаучиш разни неща за нея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bebs``

Хайде честито и от мен :) В избора никак не си сбъркала това е колата да знаеш, аз вече карам 2-ра Японка и нито една от 2те не ме е предавала ;) Да и се радваш много!ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха дамите се увеличават още с една супер :) честито колежке за колицата със здраве да си я караш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за добрия избор - поздрави и от Honda CRX Girls Team ;) Пожелавам ти много приятни и безавариини километри.Ако имаш възможност и желание може да се позаинтересуваш повече за колата си и това какво се случва генерално с нея, за да може някога (дано никога), ако ти се случи да закъсаш да отстраниш сама проблема, а не да седиш безпомощно до нея. "Жена" не винаги значи "неразбираща" ...Успех! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,в този форум сте големи сладури всички...Благодаря Ви за пожеланията и се надявам всички рано или късно да карате последен модел Хондела :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...малееееееее една жена да пише ,че ще си взема Хонда и веднага 100 човека писаха ако бях аз да задам такава тема едва ли щеше да има повече от 4/5 отговора ;) ;) :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...малееееееее една жена да пише ,че ще си взема Хонда и веднага 100 човека писаха ако бях аз да задам такава тема едва ли щеше да има повече от 4/5 отговора ;):);) ;) ;)

Еееее,не с лошо...просто ние по-рядко се хвалим с колите си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...