Jump to content
samux

Скърца съединителят...

Recommended Posts

Ми напоследак кат натисна съединителят и не6то скърца все едно търкаш нова маратонка в земята, збукът е същя, ква може да е причината?малсо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това се случва и други колеги както и при мен го имаше. има тема по въпроса, но лекарсвото е следното: взимаш wd40 от някъде има ги в шел махаш маншона на цилиндъра на съединителя (пада се отпред на скоростите) и прискаш обилно в дупката :) и по на вътре ако пак се появи повтаряш процедурата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а може и самия педал да ти скърца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така.Като сменях съединителя смазах добре шината която натиска лагера.Тя се движи върху една сфера...молибденова грес и заспа....ни вопъл ни стон.... :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се .. но за да не пускам нова тема .. да попитам и аз нешонякой има ли идея ... защо на мен ми скърца когато зацепва съединителя ... :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз имам същия въпрос.При тръгване на полусъединител ми скърца яко и като превключвам също?Защо така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже имам същия проблем става ли вместо с wd40 да пръсна със силиконов спрей,че имам под ръка

става да... ако имаш и някой с тефлон в него още по добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я обяснете кой точно маншон се сваля и кое се пръска, понеже са 2.Единия е цилиндричен с буталце вътре.Другия е един по правоъфълен.Пръсках и в двата но е много тясно и незнам точно кое и къде да пръскам ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest borko

Може и някой който знае къде точно да пръсне, да му я докарам и да я пръсне, па ще почерпя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...