Jump to content
B.Angelov

ПРОБЛЕМ С КАЗАНЧЕТО НА ЧИСТАЧКИТЕ

Recommended Posts

Здравейт колеги, имам един доста кофти проблем - спукано ми е казанчето за течноста на чистачките.... и отивайки в ХОНДА магазина ми казаха че струвало...цитирам "между 100 и 200 лв" което не е най - големия проблем, на въпроса за колко време ще дойде, тук цитата продължава "минимум 2 седмици....до може и месец" което вече ме уби....не мога да карам толкова време без течност, особено с тия дъждове, а и честно да си кажа 200 лв за пластмаса не ми се дават. Та идеята ми е ако някои е имал подобен проблем, или идея как да го отстраня, или случайно ако реши да помогне ще съм адски благодарен....и ще почерпя разбирасе :drunk: от София съм. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали го, виж как е спукано... но както и да е спукано не може да няма поправка. Пластично заваряване можеш да направиш с епоксидна смола или poxipol. Държи МНОГО здраво, няма да се пукне на същото място... така бих се справил аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж ТУК в поста ми от "Mar 31 2008, 09:22 PM". Казанчето все още е налично! :drunk: Но за цената звънкай на GSM 0895700680-Николай. Айде успех. :fun:

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали го. Няма начин да не може да се залепи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако толкова те мързи има автоморги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свържи се с 1нет или Емо. Преди седмица му пратих казанче с моторчета, на него му трябваха само последните, тъй като ме домързя да го разглобя. Ако не му е намерил място той е човека, подарявам ти го.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега, надявам се още да е свободно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свали го бе колега има за 10 мин работа лепиш го и си4ко се оправя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбирам го това колега, но за съжаление нямам никаква идея как да го сваля, мисля че бронята трябва да се свали..за това казах че съм съгласен ако някои реши да помогне да си платя за услугата...просто не разбирам а и ме е страх сам да свалям бронята че сигурно ще стане по зле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем да треба да смакниш бронята и от доло казанчето се даржи с 3 болчета ако не се лажа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички.Лятот като катастрофирах и ми се спука казанчето и кутията на въздишния филтър и ми казаха че струват по 200-300 лв. И в автоморгите нямаше.И един приятел на баща ми го взе казанчето и го залепи.Трябва да е доста потрошено за да не стане,така че най добре Лепиии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай при арабите на "Цар Симеон" там може и да има... Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...