Jump to content
Любча

Продавам '91 Сивик 4г

Recommended Posts

1991 Civic 1.5 16v (d15b2), сив металик, лети джанти, регулируем волан, централно заключване, халогени.Колата е в движение, с много добър двигател, много запазен салон, има забележки по ламарините.Звънете на: 0878 98 11 97 - Бобипп: Скоро и снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

ЕТО СНИМКИ - Вече няма забележки по ламарините...

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цена ?на първата снимка прага е черен - само е боядисан такъв или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цена ?на първата снимка прага е черен - само е боядисан такъв или ?

За цената питай Боби, а по праговете имаше ръждица, оправиха я и ги направиха сиви.пп: От утре колата ще е с "ВТ" регистрация и летите джанти ги няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦЕНА 1999лв. с всичко платено с хубави предни гуми и годишен данък от 9.70лв. ;) Ето още малко снимчици...

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

И за 1900 ще я дам ако е запален и сериозен фен щото в момента ми трябват парички, но ще се завърна Ин Да Клъб веднага като ги напечеля...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ти давам 1.8 и не сменяи номерата :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Crxâ„¢

Колега без да ти сера в темата ....но каква е интервенциата 4е колата е със сменена предница ..брони ,фарове.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега без да ти сера в темата ....но каква е интервенциата 4е колата е със сменена предница ..брони ,фарове.....

Няма нищо сменено, незнам защо ти се превижда. Ако имаше нещо ненормално щях да го напиша. Не съм сложил халогените понеже единият неработи и мисля за други.

Вече ходих в КАТ и нямаше как да не сменя номерата. Пишете лични за офертите, 1.8 ми звучи добре.

 

Двигателя: Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм ти май незнаеш какво продаваш? това на бронята дето липсва са си баш мигачите , фаровете и таблото са след флейслифта а бронята и габаритите са преди фейса. Не че няма вариант колата да се води след 90-та а по вин да е преди това и да е с стария фейс ... но тогава нямаше да си с облото табло , и едносекционни ел. фарове ... така че СПОРЕД МЕН колата си е баш челосана и са сложени старите габарити и старата броня ама още не е дообурудвана...ПС : Сори за оФФ-а ама колегата ЦРХтм май е прав и несе стърпях :)

Редактирано от burner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

Хмм ти май незнаеш какво продаваш? това на бронята дето липсва са си баш мигачите , фаровете и таблото са след флейслифта а бронята и габаритите са преди фейса. Не че няма вариант колата да се води след 90-та а по вин да е преди това и да е с стария фейс ... но тогава нямаше да си с облото табло , и едносекционни ел. фарове ... така че СПОРЕД МЕН колата си е баш челосана и са сложени старите габарити и старата броня ама още не е дообурудвана...ПС : Сори за оФФ-а ама колегата ЦРХтм май е прав и несе стърпях :)

С тази броня съм я взел и там са ми халогените. Беше спукана и я оправиха, имаше изпечено черно под лайсната прешкурих я и я опръсках цялата един цвят, също и задната. Повтарям нищо несъм сменял или преправял, незнам какви други видове има, но които съм ги виждал са такива. Вътре зад нея няма заварки или посуквания от ремонти и други. Оправих където имаше излязла ръждица китосах тук там и това е. Колата върви направо, не дъпра и не яде гуми. Няма проблеми за офф-а всеки ден се научава нещо ново :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest burner

Хах ай сега повтаряй след мен ... явно така ще ме разбереш: Мойта кола няма халогени! Мойта кола НЯМА ХАЛОГЕНИ! ... Мигачите ми са на бронята! Мигачите ми са на бронята! ... всъщност засега неса дори и там, но би трябвало да са!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :P Количката има забелешки,но за цената си е добре ;) Вчера се наложи да я карам,понеже мойта беше в бокса за пастиране :blink: Вари си доста добре :offtopic:  има някои забелешки по укачването,но като циало за цената си е екстра :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрайниците са за смяна, но може да се кара. При спиране и по дупки сякаш леко скърцат. Предните дискове са износени, но сам ги поръчал и ще цъфнат във сторник. Накладките са здрави и имат хляб. Имам резервна гарнитура за капака на клапъните ако се наложи да се смени, също и два задни тампона. Това е като цяло окачването си е наред и колата е стабилна.

ЪП-ване за всички 1800лв. (по предложение от tinki) - то не са пари вече...

Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че трябва да е с мигачи на бронята, но нали има и горе до фаровете, та предния собственик ги е махнал и беше сложил по 2 малки халогена в дупките, имаше леко чукване отпред, затова и беше пукната бронята и двата халогена от дясно отидоха на кино и като сваляхме бронята не сме слагали други, но инсталацията си стои, който иска да си сложи.Колата е 1991 година по талон, първа регистрация 1995, годината я показва и ВИН-а, скоро ще ви го пост-на, който иска да я провери. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
VIN: JHMED63500S321008 Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Сега ще се разпилят модераторите, че не е по темата, ама по-добре те, отколкото да ти пилят полицаите:- това до фаровете, НЕ са мигачи, това са габарити, ( светни си фаровете на степен 1 и излез пред колата !!! )- мигачи имаш чак на калниците- това в бронята долу, което са били халогени доскоро, е мястото, на което седят мигачите ( това го знаеш, а и има ги в магазините, струват по 20лв бройката, земи си 2)Успех с продаването, цената изглежда добра!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще се разпилят модераторите, че не е по темата, ама по-добре те, отколкото да ти пилят полицаите:- това до фаровете, НЕ са мигачи, това са габарити, ( светни си фаровете на степен 1 и излез пред колата !!! )- мигачи имаш чак на калниците- това в бронята долу, което са били халогени доскоро, е мястото, на което седят мигачите ( това го знаеш, а и има ги в магазините, струват по 20лв бройката, земи си 2)Успех с продаването, цената изглежда добра!

Е, сега к'во!? Ще искате снимки, как светят мигачите до фаровете ... да съм излезел да видя как свети ...Мой, вътре са 2 крушки, не е преправяно, така са си и не само че съм ги виждал, как светят ами съм ги и отварял, защото точно крушка на мигача беше изгоряла там, а според мен халогените там и стоят добре, който иска да си слага мигачи или к'вото там си реши.Ебахти спора, изкарахте ме че не съм я виждал таа кола :) , айде стига срахте, т'ва е положението, който има интерес да пише!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xa xa xa xa xa xa xa xa xa :lol::lol::):):):):)

Цецо, на тебе ти е смешно, ама мене ме дразнят, ебахти "разбирачите", трябвало да има там нам си к'во, горе в ъглите нямало мигач, "по-добре да пилят мод-овете, от колкото ченгелите", е аз как съм карал до сега бе, разбирачи???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се ядосвай де :blink: Това е колата,които я харесв да я взема и да си променя квото иска :lol: Ако иска да си скожи мигачите на тавана,решението си е негово :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За чат си има други места. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел не съм се заяждал с теб или с когото и да било просто питах каква е интервенциата отпред това е ...... успех с продажбата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn
Отговорено (Редактирано)
За колата досега се явиха 4 купувача. Всички останаха много доволни и понеже не съм сложил крайна цена (най-добрата цена) още важи. Двама искаха да ми дадат капаро на място, но които извади сума над 1800лв. пичели. До сряда не остана време, тогава отварят банки и нотариуси.Tazzz не мисля че Хонда с "мигачи" и всичко да е перфектно по нея ще струва толкова... (Пи Ес... инсталацията отпред е за халогени, но може да пусна два мигача да греят постоянно :angry:) Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...