Jump to content
Guest nemeca70

за Хонда Сивик 1.4 90к.

Recommended Posts

Guest nemeca70
:rolleyes: от всички други коли реших да си взема сивик 1.4 90 коня,дори съм намерил и съм си харесал,но специалист ми каза че на сивик-а само 1.6 двигателя му бил хубав,за другите не си струвало.... но на ме ми хареса тази 1.4!!!Моля някой компетентен да каже какви проблеми имат тези с останалите двигатели ,в случая 1.4?!!Но на мен ми хареса точно този мотор 1.4 90к 97-98год.,ще сгреша ли ако я взема ?! :rolleyes: Редактирано от nemeca70

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЗИМАЙ ГО и повече при - този "специалист" недей да ходиш!!! Двигателя си е екстра, не отстъпва по нищо на по-големите екземпляри (освен по мощност разбира се) аз карам сивик с D14А2 от година и половина и съм супер доволен, нямам никакви проблеми. в този форум можеш да намериш доста информация за D14-ките, използвай търсачката!!! И се съветвай само с доказани специалисти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nemeca70

ВЗИМАЙ ГО и повече при - този "специалист" недей да ходиш:rolleyes: Двигателя си е екстра, не отстъпва по нищо на по-големите екземпляри (освен по мощност разбира се) аз карам сивик с D14А2 от година и половина и съм супер доволен, нямам никакви проблеми. в този форум можеш да намериш доста информация за D14-ките, използвай търсачката:rolleyes: И се съветвай само с доказани специалисти!

Благодаря за отговора:ph34r:Очаквам и ако има някой друг да сподели мнението си за този двигател :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

аз имам такава от август миналата година. само консумативи и яко ръчкане иска тоя двигател :rolleyes:няма кво да ги слушаш тия дето не са се качвали сигурно на Хонда да ти обясняват колко не ставали и че само 1.6 били хубави...взимай без да се чудиш! само бъди внимателен дали всичко по колата е изрядно, ама то тва си важи за всяка кола :rolleyes:успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от моята,макар че е 75к.с. Изборът ти е правилен. Много поздрави на твоя "МАЙСТОР"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи на спецЯлиста да си търси нова спецЯлност ... взимай без да се двоумиш ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Малииии..........дека е тоя майстор..........мнооо уважавам таквиз инжинери дет само на опел могат да сменят консумативи............1.6 при хонда са топ агрпегати..........къде отиваш ти....може би.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

но специалист ми каза че на сивик-а само 1.6 двигателя му бил хубав,за другите не си струвало....

....специалиста предполагам,че е имал предвид,че 1.6 са бързите и по мощните и там е тръпката а не че другите не струват спрямо качеството и издръжливоста :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) от всички други коли реших да си взема сивик 1.4 90 коня,дори съм намерил и съм си харесал,но специалист ми каза че на сивик-а само 1.6 двигателя му бил хубав,за другите не си струвало.... но на ме ми хареса тази 1.4!!!Моля някой компетентен да каже какви проблеми имат тези с останалите двигатели ,в случая 1.4?!!Но на мен ми хареса точно този мотор 1.4 90к 97-98год.,ще сгреша ли ако я взема ?! :)

Виж сега това за 1,4 е тапотия тоя или е специалист по друго или от нищо не разбира пак и аз сам сас такава ХОНДА 1.4 16V 90 камака и да ти кажа марка кат коте и не е никак лош ама никак ЗИМАЙ не се мотаЙ :P :P ;) ;) Няма да сбаркаш и сас марката и сас двигателя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЗИМАЙ ГО и повече при - този "специалист" недей да ходиш!!! Двигателя си е екстра, не отстъпва по нищо на по-големите екземпляри (освен по мощност разбира се) аз карам сивик с D14А2 от година и половина и съм супер доволен, нямам никакви проблеми. в този форум можеш да намериш доста информация за D14-ките, използвай търсачката!!! И се съветвай само с доказани специалисти!

E колегата е прав абсолиутно сащиат двигател и моита и няма да имаш грижи.Тва е желязна кола сас страхотен мотор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiankata

Колега направил си правелния избор за марка. Само да спомена ,когато вземеш колата и запо4неш да сменяш консумативи неотивай при този твои специалист 4е така както ти обяснява за двигателите на хонда предполагам 4е само я виждал двигател но не и да го е поправял, отиди при наистина специалист. Ако си от София ти4ъй при бати ОМБРЕ и не бери грижа за останалото ;) . Успех с покупката и дано ти докарат запазена кола.п.п. Извинявам се за офф топика но не се здържах да го напиша това (на този специалист мога само да му се :);););):)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest niksan_vn
:) Редактирано от niksan_vn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest the_animal

Аз сьм с D14Z4-90кс Много добьр мотор. Най важното е редовна смяна на маслото. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Сивик 1.4 90к. перфектен автомобил.Преди да си взема моита Хонда един майстор ми каза,че за да строшиш мотор на Хонда трябва да си малоумен :lol: много са здрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Сивик 1.4 90к. перфектен автомобил.Преди да си взема моита Хонда един майстор ми каза,че за да строшиш мотор на Хонда трябва да си малоумен :fun: много са здрави ;)

напълно те подкрепям!в момента и аз съм се запътил към този мотор-отзивите които чух са че е абсолютно надежден!ако се подържа няма грешка-за хората които са фенове на евтиното гориво 'газ' просто спи града :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно специалиста е сбъркал специалноста и не е за нея двигателите са си супер мойта е 1.4 16V с два карбуратора Д14А1 и съм адски доволен варви на пушка и не сьм имал никакви проблеми с него карам го повече от 1.5г няма грешка :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...