Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Здравейте колеги ;) Аз се нагърбвам с пускането на тази тема :P Нека да се съберем на 04.05.08 неделя 13:00ч. бензиостанця ОМВ на изхода Бургас (патя за Софя) ;) Нека се упознаем и се надявам за напред да стане традиция............! ;) След това ще се пуснем из града (разумно ;) ),а ако някои знае някоя писта за гонки може да отскочим до там ;) Ами това е от мен,нека се СЪБЕРЕМ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано знаеш с какво се нагърбваш защото е доста сериозна тази работа ако искаш да мине всичко ОК :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано знаеш с какво се нагърбваш защото е доста сериозна тази работа ако искаш да мине всичко ОК :rolleyes:

Вие ще помагате :cool: Нали това е целта на тези збирки :ph34r: да намериш нови прятели :cool: Със сигорност не бих се справил без ваша помощ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние ще сме тука по празниците така че тази дата ни устойва...............айде де къде са другите? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сорръ ма нямма да мога аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иво(jeepers) каквото плашиш мом4ето колко била сериозна тази работа? :cool: ами к'во да ти кажа:cool: няма нищо трудно да се съберем на една бензиностанция :lol:или поне аз невиждам сложноста тук:lol:и после да се разберем каде да ходим ОБщо взето както сме правили и преди.местата за гонки в бургас са 3-ри:lol: в последно време:wub: полицата много ни дебне:pppама все ще се измисли нещо.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

кире сериозно е ако реши да събере и от съседните градчета защото там е млако по трудно и трябва млако повече организация,другото което е трябва да има и каде да идим после да хапнем пийнем нещо :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кире сериозно е ако реши да събере и от съседните градчета защото там е млако по трудно и трябва млако повече организация,другото което е трябва да има и каде да идим после да хапнем пийнем нещо :cool:

за мен хонда среща незна4и да ходя да ям и да пия само това мога кажа:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двамата от Поморие сме там :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сещате ли се за един учебен полигон по пътя за каблешково

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си бях в Бургас с удоволствие щях да дойда. Обаче идеята е супер - време беше и нашия град да се пробуди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там съм и аз,ако има нещо ще помагам нищо сложно няма:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Хаиде момчета ...

Хей хей хей ..... и момичета :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Хаиде момчета ...

Хей хей хей ..... и момичета :huh:
Извинете дами :(:lol: Редактирано от daddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

А гости приемате ли ? :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest daddy

А гости приемате ли ? ;) ;)

Разбира се,че приемаме :P Поканата не въжи само за хора от Бургас :P НЕКА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА ХОНДА КОИТО ИСКАТ ДА ЗАПОВЯДАТ В БУРГАС ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

Въъъъъъъъъ сабрахме се май достатъчно а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

В Бургас е пълно с яки Хонди,ама пак сме обичайно заподозрените.... :P Ще дойда и аз!Айде Варненската група, 130км са само....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - накрая в голям град като бургас с толкова много хондари и да няма яки събирания,срамота направо.Само че много късно е тва чак на 4-5.Повечето където сме в софия се прибираме за великден аз примерно ще дойда на 24-25 и няма да мога да седя до 5.Ако е малко по рано тая среща на 1-ви примерно може повече хора да се съберем.Моля ви се не искам да го изпускам това.Нека да на 1-ви plssss

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - накрая в голям град като бургас с толкова много хондари и да няма яки събирания,срамота направо.Само че много късно е тва чак на 4-5.Повечето където сме в софия се прибираме за великден аз примерно ще дойда на 24-25 и няма да мога да седя до 5.Ако е малко по рано тая среща на 1-ви примерно може повече хора да се съберем.Моля ви се не искам да го изпускам това.Нека да на 1-ви plssss

ако са съгласни вси4ки няма проблем.........давайте да се съберем че националната наближава да сме конвой! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - накрая в голям град като бургас с толкова много хондари и да няма яки събирания,срамота направо.Само че много късно е тва чак на 4-5.Повечето където сме в софия се прибираме за великден аз примерно ще дойда на 24-25 и няма да мога да седя до 5.Ако е малко по рано тая среща на 1-ви примерно може повече хора да се съберем.Моля ви се не искам да го изпускам това.Нека да на 1-ви plssss

ако са съгласни вси4ки няма проблем.........давайте да се съберем че националната наближава да сме конвой! :D
в конвои трудно се кара:D)));П ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - накрая в голям град като бургас с толкова много хондари и да няма яки събирания,срамота направо.Само че много късно е тва чак на 4-5.Повечето където сме в софия се прибираме за великден аз примерно ще дойда на 24-25 и няма да мога да седя до 5.Ако е малко по рано тая среща на 1-ви примерно може повече хора да се съберем.Моля ви се не искам да го изпускам това.Нека да на 1-ви plssss

ако са съгласни вси4ки няма проблем.........давайте да се съберем че националната наближава да сме конвой! :D
в конвои трудно се кара;))));П ;)
трудно ама можеш ли да си представиш гледката? :D хайде бургазлииииии давайте да се събираме че вижте колегите от гдругите градове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - накрая в голям град като бургас с толкова много хондари и да няма яки събирания,срамота направо.Само че много късно е тва чак на 4-5.Повечето където сме в софия се прибираме за великден аз примерно ще дойда на 24-25 и няма да мога да седя до 5.Ако е малко по рано тая среща на 1-ви примерно може повече хора да се съберем.Моля ви се не искам да го изпускам това.Нека да на 1-ви plssss

Здравей!Разбирам желанието ти да изместим срещата на 01.05.08 четвъртак(делничен ден),НО................! :D Когато работиш при часник,за него празници не съществуват,нищо,че 01.05.08 е национален празникповечето хора които работят в часни фирми,хотели,ресторанти.............. и тем подобни са на работа ;) за това се предполага,че 04.05.08 НЕДЕЛЯ вероятността хората да са на работа е по малка :D Редактирано от daddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QUOTE(Founder @ Apr 14 2008, 01:27 PM) А гости приемате ли ? лично вашата групичка чакаме винъги ама си оставаме само с чакането :D дано тоз път да се видим на наша земя :D

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дааа за съжаление както каза колегата през седмицата е малко трудно,:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО ама аз чак сега видях датата - ТАМ СЪМ! :D Ще стане супер сбирка - ще доведа и един нов бургаски член на Хонда!Много добра идея - до скоро.Ямболийте по принцип са с много силни Хонди малко ме притеснява да не ни засенчат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) и да ни засен4ат;) не е проблем според мен;)вси4ки сме маняци това е важното ;):rolleyes::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, аз се притеснявам , че змея всеки път като ме види и се опитва да ме напие ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Иво, аз се притеснявам , че змея всеки път като ме види и се опитва да ме напие ... :rolleyes:

Това си е лично твой проблем дет секи път му се връзваш :cool:или пък си викаш: "Този път няма му се дам" ;) Иначе датата е супер. От Нс мисля, че ще заформим посещение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, Емски ... немога братче - на това красиво чаровно момче как да не му се дам :( Ври ми кръвта щом го мерна :(:dry::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж ти какво се правело по сбирки :(:(:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:(:D :D :D:dry::( :( :

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ко ше кайете за 28 така всички дето са от други градове ще могат да дойдат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ко ше кайете за 28 така всички дето са от други градове ще могат да дойдат

Нека да престанем с тези дати вече :)

28 се пада понеделник (делничен ден),защо смияташ,че в такав ден бихте се събрали повече хора?

 

 

п.п:Ако някои иска друга дата и смята че тази е неумесна,нека пусне нова тема! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27 е по-добре от 28 (макар, че си е все Велик Ден) защото на 28ми тези от другите градове ще трябва да запразняват рано рано и им се разваля бирения, ракиения ... рахатлък!

Редактирано от Pliushtadin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Наистина най-добре на 4.05 (неделя),защото и събота някои ще работят,така че аз съм навит и ако трябва ще дойда с различните джанти,както е в момента моята хондара.Едната е 14 на 70, а останалите 13 на 65.Но идвам в неделя в който и час да е.Щом ще има среща в Бургас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 2, 3-ти сам на Бакаджика на Мото събор, а на 4-ти на Хонда събор, после една седмица няма да мога спя ;) П.С. 4-ти е супер дата, удоволетворява най - много хора, ама ОМВ няма достатъчно място, предната среща беше на ЛУК ОИЛ - следващата бензиностанция след ОМВ, там мястото е по - удобно!

Редактирано от bat_gogo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги ще ме спукате от смях ;);):o:o На едини не им харесва датата на други мястото ;););):lol: Вземи се стегнете малко де :P Кво ми е на ОМВ било малко?! ами нека видим колко е малко :P:P:P п.п:Брат ми закъсал си с Бургазий :P:lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги ще ме спукате от смях ;);):o:o На едини не им харесва датата на други мястото ;););):lol: Вземи се стегнете малко де :P Кво ми е на ОМВ било малко?! ами нека видим колко е малко :P:P:P п.п:Брат ми закъсал си с Бургазий :P:lol::lol::lol:

само предложих и наче на мен не ми пука ако ще и в комлука да беше пак съм там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...