Jump to content
ReSPecT

Моля за мнение ....

Recommended Posts

Така скоро си сложих тези джанти и искам да питам за вашето мнение харесва ли ви как и стоят на колата и другото което е чудя се на този цвят какви да си боядисам апаратите и барабаните мисля жълто но незнам дали ще изглежда добре та ето и снимки.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......задните джанти са стархотни бих искал и на моето купе да има такива и отпред и отзад....аз лично мислех на моята да ги боядисам оранжеви барабана и апаратите нещо електриково моята е същия цвят като твоята :offtopic:..мисля,че по готино е праговете и липа да са в зелено като колата ся ме е яд,че си продадох моя лип :music:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва че задните джанти са доста широки не знам колко джауа са ама така са разпънали гумите че джантата стърчи леко пред гумата(това за задните имам впредвид иначе са с готин борд :offtopic: )Та идеята ми е ако бяха малко по-широки задните гуми щеше да стои по-добре.

Редактирано от dantes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям мнението на "дантес" за задните джанти. Ако ги боядисваш, може би черно или жълто, но според мен сегашния им цвят си подхожда идеално с този на колата :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите са нарочно по малки мен ме кефи как стоят като са разпанати.Ама на тоя цвят не мога да се реша кав цвяр да мацна апаратите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не стърчат ли много настрани... в смисъл извън калника ... джантите са уникални надали някой щи каже че са грозни, но ако се раздуе малко калника поне според мен ще е още по фйешънску :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега евала не само джантите но и цялата кола е супер :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zarrick

На мен лично много ми харесват така с голям борд, особено задните. Искам да питам самата джнта ли е мн широка или просто офсета и е голям за да излиза толкова навън. Или може би ползваш фланци. Можеш ли да кажеш каква ширина са предните и задните, съответно с какъв размер гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щракни ако можеш няколко по-добри снимки и ще ти ги наглася на фотошоп апаратите да ги видиш и да решиш кое ти харесва :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са много добри :rolleyes: .Имам само един въпрос, така както са изкарани задните гуми навън, като я натовариш или качиш някой отзад, няма ли опасност ръбът на калника да се вреже в гумата при някоя дупка или неравност на пътя?А относно цвета на барабаните и апаратите, според мен най-добре би било ако са един или два тона по-светли от цвета на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic

PURE RED за мен.....по пирнцип си ме кефят мен червените апарати.....обаче с този цвят на колата има опастност да стане циганско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В същия цвят като на колата, или няколко тона по-светли, както предложи колегато по-горе. Ще стане много добре. Ако боядисаш самите джанти черни, а апаратите в цвета на купето ще стане МНОГО добре. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантата е нечовешки яка :PА за тези които не искат да е така разпъната гумата слагат 225/40 отзад и спи градът ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

hEka калника мисля по нататака да го раздуя то това е ясно но трябват финансии.zarrick джантата е мн широка 9j е.ilias в момента при рязък завои и при по голяма неравност опират но си купих окачване и днес монтирах само предните пружини голям зор беше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са стахотни колега и колата си е екстра :P по въпоса за апаратчетата според мен или черни или подобен цвят като този на колата . не мисля ,че жълти ще отиват но това е мое мнение а колата си е твоя така ,че направи го както на теб ти харесва . мойте са черен мат . успех

Редактирано от del_sol

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно днес си ги боядисах :rolleyes: Сребрист цвят нощни снимки :rolleyes: www.snimka.bg/album.php?album_id=184434&photo=10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са адски добри и и стоят невероятно добре. Честито. За апаратите мисля, че най-добре ще е да експериментираш малко. Набележи си 2-3 цвята и си вземи по един малък спрей и който ти хареса, намацваш всички и готово:rolleyes:

А за тези които не искат да е така разпъната гумата слагат 225/40 отзад и спи градът :rolleyes:

За да запълниш наистина добре 9j ти трябват 245... от личен опит го знам:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...