Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

В крайна сметка сам си отидох на Междене. Очаквах да се представя малко по-добре, но многото килограми на седана си казаха думата и бях доста неконкурентноспособен. Габровци са много напред с матеряла и бая трябва да се постарая за да ги стигна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

важното е че си в играта... а до колкото виждам си и надъхан така че ти пожелавам скоро да можеш да го поотупваш :lol:колеги, надявам се малко да се посъживите и по празниците да можем да се съберем, аз някъде средата на декември си идвам дано да се видим..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит за една среща, че не сме се събирали от много време :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се оплакваш с тоя шлеб ? :bg: Ще отнесе малък Втек 5 ген хетч и пак реве :lol: Да наказваш ВТИ-ки не е така лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги, да се организираме и да направим една добра среща.

wien прибра ли се в Търново вече :P

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй вярно вече съм на линия .... когато кажете където кажете (където е разринато де :D )

Редактирано от wien

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тя срещата на Дряновския манастир мина и аз съвсем забравих за нея и не отидох. Дано да няма сърдити. А в Търново незнам дали ще можем да се съберем, защото вече почти никой не влиза тука и не знам как да се организираме :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ 2010 година!Много Здраве Щастие Късмет и Повече Хонди на срещите тази година!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години :) Нека новата година ни донесе много щастие, радост и късмет :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ на всички :P От всичко което споменаха колегите по много ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Честита Нова Година и от мен  :tooth: Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за много години и от мене :) Живи здрави и по-малко да се чупят Хондетата!Мисля че вече е време да заформим една срещичка та да посрещнем 2010 подобаващо! Ако има мераклии да драснат в темата пък после ще се разбереме за време и място! Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма нужда да казвам, че съм ЗА. Да видим кой друг ще се навие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама май за сега само двамата сме мераклии само !!! Ади още някои и да правим нещо!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елате ни на гости в неделя, ние не пропускаме, Алеко 14 часа, поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криза Док, а в Търново нещо феновете се изгубиха !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще доида 20 минути са ми път . Ама зажиси кога ще е защото малко изпити имам пак и хондата един като дава назад ме потпря и другата седмица към средта ще е готова. Но това няма значние когато се организирате казжате дата час място и се надявам да сам свободен да дойда !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека се разберем за другата неделя 17.01.2010г. Дано се съберем поне 5-6 коли :yes:

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко ща повозя бе :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от ВТ здравейте ! Така като съм фен на марката да питам има ли някой от форума във ВТ или Горна с Хонда Сивик 1.5 115 коня след 95 година... че искам да го поразпитам някой работи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Мони има, но не съм сигурен дали неговата е 1,5 или 1,6. Пиши му едно лично, сигурен съм че ще ти даде нужната информация ника му е ms_auto.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Мони има, но не съм сигурен дали неговата е 1,5 или 1,6. Пиши му едно лично, сигурен съм че ще ти даде нужната информация ника му е ms_auto.

да благодаря колега, аз се оправих с човека :lol: А иначе нещо срещи правите ли из ВТ... Ние се събираме с Фиат сектат сяка неделя.. а отделно сме на полигона с БМВ-тата към 1 часа горе.. цяло ВТ се изсипва там - заповядайте.. може и да се запозная с някой от вас да поразпитам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от много време не сме се събирали. Аз направих предложение за тази неделя и за сега май са навити само 1 - 2-ма, а за полигона - минавал съм 1,2-пъти, ама като никой не познавам и си тръгнах, пък и не е инересно като няма къде да се направят едни гонки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ние Фиат сектата мислим неделя да си правим някаде гонки.. те наще са слаби... но ще видим... някаде на Червена звезда ако го знаеш ... мислим . заповядайте с нас.. ще направим обща сбирка :P а и на полигона се събираме досгта хора... познати непознати .. секи идва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идвайте на гости ;) Ще направим едно Междене !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идвайте на гости :P Ще направим едно Междене !

Колега то за Междене не е ли рано.. ??? Айде да се постопли и тогава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи "рано" ? Луд умора няма, нали знаеш :P Ние не ходим там да ни гледат :P Пък за задното не знам ... не му разбирам ;) п.п. то със задно и баба може да парзаля, да се научат с предно ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид мисля, че все още няма хора там да гледат.. ела към ВТ да видиш спорта на задното кво правят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги понеже някои от вас са на работа, какво ще кажете за неделя 19:00 часа. Само предложете някое място което на вас да ви е удобно, мен не ме бърка където и да е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да уточним мястото и да се съберм. Аз малко в понеделник съм на изпит в Русе ама направо от срещата ще замина (то тва са си мои проблеми ;) ). Ако няма сняг дано да няма аз ще доида само да се уточни мястот. Колеги пишете в темата да видим къде и колко човека ще се саберем. Да по обсъдим малко. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мене перфектно ме устроива 19 часа в неделя! :) Даже като място мога да предложа бензиностанция Петрол- тази под КАТ за да не остане някои неразбрал! Естествено ако има други предложения нека всеки си каже мнението и ще го обсъдим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се постарая да дойда и аз :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ви бърка може и аз да намина :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да петрола е добро място (ехх едно време от там ми тръгна изпита по кормуване :) ). Ами и другите клеги да напишат ако имат някакво предложение но аз миаля че петрола е добре. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз както казах не ме бърка мястото така че ме устойва :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Петрол да бъде :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли гости от друга секта, че искам да ви поразпитам за тея хонди , че съм им фен и се надявам тая година да си взема няква и да ви поразпитам за тва онова ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...