Jump to content
surr3a1

Miami, Fl

Recommended Posts

Дами и господа,Здравейте отново от друго място този път :blink:. Маями, Флорида. Няма да давам коментари, защото думите са малко да опиша чувствата, които породи у мен това място.Оставям сами да видите за какво става въпрос и ви пожелавам един ден да имате късмета да го изпитате и вие:MIAMI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е много гот! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красиво и чисто! Но защо липсва зверския трафик, на който свикнахме вече тука?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светльо , бате .... ти изби рибата бе :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е готино. Тия снимки ми напомнят на една картичка която видях в Маями - разделена наполовина, в едната половина -This is you някви снегове и един пич си тика колелото през преспите, на другата половина This is me плажове и палми кат на твойте снимки :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic

Да бе верно къде е ЗВЕРСКИЯ трафик.....нали уж почнахме да имаме задръствания КАТО в Маями , па то там нема нищо ......и май,май смао по филмите го предават така :lol::D:P:lol:п.п 3 ленти в едното платно на обикновен булевард ибъси мамата...surr3a1 внимавай пич , че почваш яко завист да ми вкарваш......и аз искам таааам :blink::lol:

Редактирано от HondaFanatic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех! Наистина какво може да се каже. Думите не са достатъчни. На човек му се приисква да отиде там. Почти няма хора по улиците. Мацките на снимките правят изключение. Имах мнение че там е много по населено, но явно сме далеч от сезона. Любопитен съм как ще е там в разгара на сезона. :blink: Да взема да отида ли. После ще гладувам 2 години и така. Но спомена ще е за цял живот. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни снимки човече ! :blink: май си попаднал на перфектното място ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една кола не можах да видя нормални джанти. Всичко е хром. Всички коли са чисти, то как да не са, на всякъде няма и прашинка по улиците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... мечта е да си живееш по този начин... но хората там го постигат с труд, макар и къртовски, макар и робски... но се радват на живота, дадени са им условия... тук няма такива, всеки гледа да те прецака. Но това няма значение, браво брато, ти си май с някаква професия, която само те пращат на яки местенца. Айде, забавлявай се там, и като се върнеш... по-скоро пак да отидеш на някъде. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) аз съм тук на гости на мой приятел. Днес си заминавам за Ямайка ;). Иначе сега е силен туристически сезон защото после става огромна жега. Не че сега е студено де, изгорях леко само докато правех снимките. Снимките с колите и сградите са повечето САМО на 1 улица - Ocean Drive (крайбрежната). Радвам се, че се забавлявате и за мен си е екзотика, защото не живея тук.И за да има още дразнения - CUBA. Това е от мен засега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Camera: SONYModel: DSC-H5пише го в допълнителната информация вдясно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей че съм идиот. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sCoff

Направо съм шашнат! Нестига, че имат нечовешки трафик :) , по улиците хората се прескачт, заринато с мърсотия, а улиците ?!? То по зле от тук, дупка до дупка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма нямат Хонди..... :punk::punk::punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие виждате само една част от действителността.....Маями е хубаво,НО - е адски топло - американците са адски несериозни,неорганизирани и ужасно бюрократични- хубаво е само ако имаш пари там или ако си на почивка....ако работиш там е много скъпо и не се знае колко може да издържиш - както казах ако си на почивка става но,не можеш да пиеш на улицата,глобата за 1 м следи от гума е $100!!!!,бензина не е мн ефтин(последно беше $3.25 -галона)- храната е гола вода,само готови боклуци (на мене ми дай свинско с лимонов сок и пържени картофи с гарнитура 3 кифтета на скара със сосче)и още много но просто не искам да ви развлям представата за америка....харесва ми само че е чисто и че можеш да си позволиш повече (зависи и каде се намираш де) Америка по принцип не изглежда толкова розова както по филмите.... и аз си мислех така но останах силно разочарован.... повече бяха минусите от колкото плюсовеи м-у другото колега CIVIC Warior - имат много Хонди но просто колегата не е снимал.....видях доста NSX,RSX,S2000 e като тука Фият Купе

Редактирано от street_fighter

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие виждате само една част от действителността.....Маями е хубаво,НО - е адски топло - американците са адски несериозни,неорганизирани и ужасно бюрократични- хубаво е само ако имаш пари там или ако си на почивка....ако работиш там е много скъпо и не се знае колко може да издържиш - както казах ако си на почивка става но,не можеш да пиеш на улицата,глобата за 1 м следи от гума е $100!!!!,бензина не е мн ефтин(последно беше $3.25 -галона)- храната е гола вода,само готови боклуци (на мене ми дай свинско с лимонов сок и пържени картофи с гарнитура 3 кифтета на скара със сосче)и още много но просто не искам да ви развлям представата за америка....харесва ми само че е чисто и че можеш да си позволиш повече (зависи и каде се намираш де) Америка по принцип не изглежда толкова розова както по филмите.... и аз си мислех така но останах силно разочарован.... повече бяха минусите от колкото плюсовеи м-у другото колега CIVIC Warior - имат много Хонди но просто колегата не е снимал.....видях доста NSX,RSX,S2000 e като тука Фият Купе

колега да те опонирам малко:"американците са адски несериозни,неорганизирани и ужасно бюрократични" - това си е лично твое мнение, според мен е точно обратното...ако работата ти е да миеш чинии наистина ще ти се струва скъпо в маями ;) за какво ти е да пиеш по улиците ;) има си барове и други такива за тая работа...една от причините да е толкова чисто са глобите които не ти харесват :) бензина е адски ефтин дори и за нас - $3.25 за галон идва към левче за литър :huh: храна има всякаква - и лоша и хубава(както навсякъде)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега мнооо добра работа благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ви ли е всичко много стерилно в това Маями. Няма една мръсна кофа на средата на улицата.....няма еда плаваща плочка да те изпръска...една Жигулка да наруши тишината...незнам... как да се зарадваш на живота, ако няма какво да ти го развали преди това :Д Иначе сериозно снимките са прекрасни, но честно казано незнам дали бих живял там... :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



" :unsure:Hmmm... :lol: "

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Светльо , бате .... ти изби рибата бе :)

Кво ти стана бе човек,на около светско ли си тръгнал? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравил вече колко е хубаво да ги гледаш колите без предни номера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Наистина изглежда невероятно, на мен ми се живее на място където на всеки 100 метра да виждам по няколко яки мацки с готини дупета,разголили крътчета и гърди.Ако там е така съм навит :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...