Jump to content
Guest tiankata

От 5-та скорост на задна!

Recommended Posts

Guest tiankata

Днес реших да дам на женами да покара колата 4е от много време не е карала и да и посвикне с оправлението. Кара си на 5-та скорост и казвам да намали 4е влизаме в града и да мине на 4-та но уви вместо на 4-та тя превклу4ва на задна и скоростите изтъргаха гадно ,втори опит да мине на 4-та и пак на задна скоростите пак простъргаха. Вапросами е дали сее повредило някое от забните колела дали няма с4упен заб, после пробвах задната варви си и си превклу4ва,но вапроса остава дали нещо не се е повредило ?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CRX_R

Няма страшно братле ништо и няма на кутията.Е мойе някоя струшка да има в повече но няма проблем ЯКО ГАЗ нема а се плашиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

нищо не се е повредило :rolleyes: иначе щеше да го видиш - гаранция. скоростните кутии по принцип са по-корави от колкото изглеждат. няма да се плашиш. пробвай следното: даваш леко напред от спряло положение, не повече от 1 метър. след това спираш и даваш задна. връщаш се до половината разстояние, спираш, даваш една педя напред и след това пак назад я пускаш, като набере малко енерция, натискаш съединителя и изключваш. няма да спираш, докато се движи назад по енерция опитай да вкараш пак леко задната. само че не я засилвай много. трябва да пълзи само. тва го пробвай 2-3 пъти. аз като се съмнявах че имам проблем в съединителя това направих, защото не искаше да ми взлезе задната от първия път. не знам дали е внушение, но след това напред-назад, задната ми влиза от първия път винаги. ако нямаш проблеми обаче, не си усложнявай живота :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема да се пуашиш,нищо и няма на кутията,просто не е синхронизирана задна и понякога ръмжи,просто трябва да се освободи първичния вал,за това е хубаво преди да включиш задна да изчакаш няколко секунди докато спре първичния вал докато държиш натиснат съединителя и ще влезе като в масло :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не се е повредило :P иначе щеше да го видиш - гаранция. скоростните кутии по принцип са по-корави от колкото изглеждат. няма да се плашиш. пробвай следното: даваш леко напред от спряло положение, не повече от 1 метър. след това спираш и даваш задна. връщаш се до половината разстояние, спираш, даваш една педя напред и след това пак назад я пускаш, като набере малко енерция, натискаш съединителя и изключваш. няма да спираш, докато се движи назад по енерция опитай да вкараш пак леко задната. само че не я засилвай много. трябва да пълзи само. тва го пробвай 2-3 пъти. аз като се съмнявах че имам проблем в съединителя това направих, защото не искаше да ми взлезе задната от първия път. не знам дали е внушение, но след това напред-назад, задната ми влиза от първия път винаги. ако нямаш проблеми обаче, не си усложнявай живота ;)

:rolleyes::huh: опитай с магии и заклинания по-добре, това си е егати шведската комбинация.......... :P щом не се е пръснала веднага кутията, значи нищо и нама!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiankata

Мерси мом4ета успокоихте ме ,пробвах пак задна ,първа,задна, варви си добре няма промяна. Пфффффф изкарах си акала, а как ме заболя сърцето :rolleyes:.Как пак да и дам колата :huh: страх лозе брани. ще я пращам на опреснителни курсове намерих и инструкторка (търпелива) :P 4е на мен не ми издаржа психиката докато жената кара :P

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Споко. Не е била задна.Има забранител. Трябва да се мине през нулева.На ХОНДА не става .Карай си без грижи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз това щях да кажа ... боб ли да хвърламе, кво да правим, та да гадаем как ти е скоростната кутия. Щом колата върви и нямаш грижа с нищо, начи не би трябвало да има проблеми. Само че и аз до колкото знам в движение задна не става! То при скорост 1 км/ч ако опиташ да вкараш задна така стърже, че...Та споко де :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да видя как се включва задна от пета :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да видя как се включва задна от пета :thumbs1:

:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да видя как се включва задна от пета :P

Оу, бъди сигурен, че таланти има всякакви! :P Нищо чудно да съществуват стотици такива документирани (с болка и кръв) случаи. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BassBoost

Абе хора, скоростната кутия има ограничител, докато се движи колата напред неможе да включиш на задна. :) Камули от 5-та:P Само е поостъргала мъничко зъбите! :P Няма страшно! :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да видя как се включва задна от пета :P

:P :P :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

Абе сигурно не е натиснала саединитела до долу и затова е хъркало на 4-та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D&D, ти опит ли набираш ;) ти с тоя автоматик ми се струва че и желание да имаш, няма да можеш да я направиш тая маневра със задната ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха ти тихо там да не взема твойта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата ще го преживее обещавам ти; но те сьветвам повече да опражняваш жена си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...