Jump to content
georgivanov1

Хонда в Гинес

Recommended Posts

Здравейте колеги,знаете ли 4е на 3 май 2008 в Мадрид ще се проведе среща на фенове на Хонда с цел подобряване на рекорд постигнат от Фиат-500 коли.Ако има колеги в Испания да се присаединят към групата.Аз отивам ,пък и кога друг път ще ми се отдаде такава вазможнос да видя толкова много Хонди на едно място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти да си прекараш страхотно там (макар че не е скоро ) и да знаеш, че ще чакаме снимки :ph34r: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СНИМКИИИИИ СНИМКИИИИИИ :ph34r: Колега ако не направиш снимки ще си тегля ножа ;) И приятно прекарване макар да е далечко :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pencho_hondata

Дано да се получи, а за сниммките вече колегите ти казаха! :rolleyes: :rolleyes: :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва ще да е супер грандиозно нещо само хонди :rolleyes: пък за снимките ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй...като разберете какво е станало пишетеее!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За снимките Ще се постарая,не се притеснявайте,само да дойде 3.има цял месец дотогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,знаете ли 4е на 3 май 2008 в Мадрид ще се проведе среща на фенове на Хонда с цел подобряване на рекорд постигнат от Фиат-500 коли.Ако има колеги в Испания да се присаединят към групата.Аз отивам ,пък и кога друг път ще ми се отдаде такава вазможнос да видя толкова много Хонди на едно място

Ей, аз съм от Мадрид. Казвай веднага къде ще е???????????? И да ми се обадиш като дойдеш :) Карам Акорд

 

Публикувано изображение

 

тва ми е телефона- 0034 680 104 927 - ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега , завиждам ти благородно за това което си видял на живо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D мале колеги аз си намразих колата за вас не знам :D . И все пак кво стана с рекорда? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако не се лъжа същият този колега беше и на международното автомобилно изложение в Лисабон тази година....определено най-колегиално може да му завидя :D иначе все пак да каже, дали рекорда е успял, а ако не, едва ли има някой който да съжалява че е бил там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее... нямам думи... Снимките са нечовешки.. и кви хонди имаше - лудница направоМога да перифразирам известната фраза: "Виж Хонда и умри"...Евала на колегата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам, май рекорда не е подобрен. Поне на сайта на Рекордите на Гинес не е отразено - според него все още Фиат притежават рекорда:http://www.guinnessworldrecords.com/record..._fiat_cars.aspxКато поразрових из нета видях, че http://clubhondaspirit.com/ са организаторите. Ако някой разбира испански, нека надникне там и сподели. Това трябва да е темата по случая:http://clubhondaspirit.com/foro/index.php?...p;mode=threadedИначе явно преживяването, независимо от ефекта, е било наистина невероятно. А за тези маняци, които са вложили толкова много труд и фантазия в колите си е било дори и още по-велико. Дай Боже на всеки му толкова време, енергия и пари за да си спретне колата по подобен начин... а защо не и още по-добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1

Доколкото разбрах,дори е нямало хора от Гинес,вси4ко е било измама,но не съм много сигурен.Казаха 4е испанския форум го е направил само да събере пове4е хора,за да направят най грандиозното събиране,ако разбера още нещо ново ще информирам,Снимките не са мои,на колегата Honda26 са,аз не успях да отида

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е някой ден дано и на нас ни се случи да видим нещо такова :) Даже забелязах, че нещо 4 и 5 генерация няма много много. Заради това ние отиваме с нашите Хондавелки-хубавелки :):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди всичко, благодаря за матеряла :) супер е. Незнам дали ви направи впечатление, освен Хонда се забелязват и Голф 3 и Голф 5 ( напук на всички паркирал се напреко ) :) Явно и там не минават без тази кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dundeeee

Евала :):) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали ви направи впечатление, освен Хонда се забелязват и Голф 3 и Голф 5 ( напук на всички паркирал се напреко ) :) Явно и там не минават без тази кола.

Имаше секви. То минаваха с БМВ-та, та се форсираха, ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава лудница,искам и аз да присъствам на такова нещо.Като ги водях всички тия хондички ми се прииска да имам един дел сол, един прелюд,един нскс и от всички,ама абсолютно всички от 3г. до последите модели и всеки ден да си ги сменям.представяте ли си колко би било яко....мечтиии.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;););) Просто останах без думи.Избяга ми граматиката след такава гледка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):):):):D Без думи , в случая са излишни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На националната среща ще бием рекорда :unsure::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_ceci

Малее това ме размаза.Много якоо ще да е било...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...