Jump to content
fanaticeti

Машина за смяна на спирачна течност

Recommended Posts

Някой знае ли къде има Машина за смяна на спирачна течност която до има накрайник за Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен навремето ме пращаха в Горна Баня, там имало сервиз с такова обурудване и само с това се занимавал. Ама така и не разбрах къде е и си смених течността по бабешкия начин с гаечния ключ на канала и един приятел дето да набива крак на педала. Ако някой знае къде е наистина, да каже, ще е полезно за всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде има Машина за смяна на спирачна течност която до има накрайник за Honda

Аз преди два дни си смених спирачната течност на моята англичанка в един сервиз в Дружба 2, на улица Амстердам, малко преди входа за зеленчуковата борса. Слагат само DOT5.1 и всичко става за 30 мин. и 40 лв от твоя страна :thumbs1:. Дано съм помогнал. Пишете ако Ви трябва още инфо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4удесно ... на мен 6те ми е от полза информацията също така. благодаря ви пи4ове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машината вече работи и с малките и с големите казанчета на Honda Днес си смених течноста става бързо,като с пълненето промиваа и системата и АБС-аСервиза се казва Castrol и работи с масла и течности на Castrol :lol:Цена за смяна без АБС - 30лвЦена за смяна със АБС - 35 лвтелефона за запазване на час е 02/855-88-19

Редактирано от fanaticeti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Юби-ко сменяхбачкат с Mobil

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е цена само за труда, нали? Без течността.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машината вече работи и с малките и с големите казанчета на Honda Днес си смених течноста става бързо,като с пълненето промиваа и системата и АБС-аСервиза се казва Castrol и работи с масла и течности на Castrol :lol: Цена за смяна без АБС - 30лвЦена за смяна със АБС - 35 лвтелефона за запазване на час е 02/855-88-19

а къде се намира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fanaticeti

ул.Любляна и ул.Драгоман сервиза се намира малко по на долу по Любляна преди училището в посока околомръсното в дясно с големи букви пише Castrolhttp://bgmaps.com/map.asp?sid=d24459b48ef8...strcomplid=2292

Редактирано от fanaticeti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ул.Любляна и ул.Драгоман сервиза се намира малко по на долу по Любляна преди училището в посока околомръсното в дясно с големи букви пише Castrolhttp://bgmaps.com/map.asp?sid=d24459b48ef8...strcomplid=2292

Хмм не знам защо линка вчера работеше днес не а и не мога да си едитна мнението така че просто напишете в www.bgmaps.com Любляна №26

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A някой да каже колко литра събира, примерно Акорда за пълна смяна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...