Jump to content
Magnum

Честито на Demon

Recommended Posts

Честито, Demon-е, евала! Винаги съм те признавал за фен, но новата ти придобивка просто ме размазва от кеф само като я гледам, дори и бавното кръгче дето направихме заедно ми беше достатъчно да загина от кеф!Пожелавам ти много безаварийни километри с нея. За кефа съм сигурен, че ще е с теб всеки километър! То с такава кола, с такава визия ... хайде ще оставя за теб да се похвалиш!Изобщо не очаквах от теб толкова рано да се откажеш от седана - миналия месец сложи VTEC главата, а сега вече на двувалова - винаги съм те признавал за най-големия маниак на хонда! Доказа го с най-изродската машина!И пак, честито, чакаме снимки и детайли!:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

ти пък каква снимка си направила ... на живо изглежда 100 пъти по-добревярно, едва ли ще влезе скоро във форума, предполагам си е взел 2 седмици отпуска и вече пили гуми по планинските завои :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега само едно шперче трябва да му намерим, че при по-големи ъгли на пързаляне си пали вътрешното колело. Голяма красавица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти по-добре му оправи таблиците, че много рязко включва VTEC-а и върти гуми и на 3тавярно и шпер ще помогне ... той ванката както не пести за колата си, само такива идеи му 'трябват'

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах ти не разбрали че аз съм му и ангелчето на лявото рамо и дяволчето на дясното..... само му пускам мухи, и после му гледам сеира и се опитжам да го вразумя :lol::):blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Time is now: 1st Apr 2008 - 04:17 PM

Полека с шегите, че завистта няма граници! :angel:

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее изтрепа рибата у реката ....Браво братле истински маняк с една найстина невероятна машина.....Честита да ти е и мн км на SideWays...и една мухичка...Тая С-ка с Едно турбо става :o:rolleyes::angel::devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а мен как ме оте..ха с кръгчето - не е истина - какво трябва подкуп? или така ще събира парите ето ги е дал? всъщност от къде ги извади тия кинти?p.s. смейте се вие - ние си чакаме реда

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:o:tooth::beer::angel: не мога да повярвам на очите сичестито с най искрени пожелания,скъсай г' за на малкото зверче :devil::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички :devil: Страшни сте пичове, много ме развеселихте днес. Не бях влизал даже във форума и пилех подметки по центъра на София, когато ми се обадиха няколко човека да ми честитат S2000-дито :angel: А аз естествено незнаех за новата си придобивка :o :o :o:tooth: Страшни сте, естествено бързо загрях, че е 1-ви април де :w00t: Ама както се казва от вашите уста в Божите уши и дано не само аз а и Вие да се сдобиете с по една такава красавица в гаража :beer: Честит 1-ви април на всички :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната
:o:o:tooth::rolleyes::angel::devil::w00t::beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всяка шега има малко майтап и много истина!На Демона му я пожелавам! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати как се вързах! Желая на всички вас по една такава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее хич да не е понавързваха се първите мнения и аз се вързах, че Демона се е обзавел с едно истинско самурайче:dry: Пожелавам на всички ни по една такава в гаража а може и НСХ... не съм притенциозен в тази насока ;):rolleyes: Честит 1-ви април на всички;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее и това ли е шега... аз пък измислих същата простотия:rolleyes: даже докато разглеждах колите в мобиле ДЕ си викам "ЯЯЯЯ на демона новата кола"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малиииииии аз се вързах от първия пост още,бях забравил за 1-ви Април.Все пак му пожелавам на Демона точно такава красавица!и на всички които си мечтаят за такава,все пак.......................THE POWER OF DREAMS :rolleyes::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пожелавам на demon само таип ери да кара тои е един от наи голямите фенове на HONDA TEAM успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички :punk: Страшни сте пичове, много ме развеселихте днес. Не бях влизал даже във форума и пилех подметки по центъра на София, когато ми се обадиха няколко човека да ми честитат S2000-дито :) А аз естествено незнаех за новата си придобивка :cool::beer::fun::dj: Страшни сте, естествено бързо загрях, че е 1-ви април де ;) Ама както се казва от вашите уста в Божите уши и дано не само аз а и Вие да се сдобиете с по една такава красавица в гаража ;) Честит 1-ви април на всички :)

ее нее истина нали и аз се изциклих тъкмо щях да ти честитя и аз приателю как си ти иначе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Apr 1 2008, 08:24 PMНе че нещо ама все пак :):punk: апа има и лични :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...