Jump to content

Recommended Posts

Направи ми впечатление че в много други форуми при ъп по чест от 48 часа получаваш уорн!!!Вярно че това е за форуми с доста повече потребители но при на с може да е примерно за 24 часа! Тъй като ми направи впечатление че има доста колеги които имат ъп-ове само и само за да е първа тяхната обява! А така който го прави по често от 24 часа и да получава честитка! Предполагам че с това си предложение ще си навлека гнева на много съфорумници, но....!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На мен ли4но ми зву4и много глупаво . това което предлагате.ВСЕКИ КОГАТО ИСКА ТОгава може да си слага UP това е според мен. ТОва 4е в някои форуми е тъка не зна4и 4е и тук трябва да се направи тъка . :ph34r::blink::lol::):cool::lol:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментирали сме го това с ъпването на теми в продава.Въпрос на лична преценка е. Наистина е добре да не се прекалява, но няма конкретни ограничения!На мен лично тема с 2-3 странци ъп-чета не ми се чете. Може повдигането да е поради нещо което е доста скъпичко и не по възможностите на повечето хора. А може да е нещо което си заслужава. Продажбата на подобни неща изисква повече време, понякога месец, два и това налага повдигане на темата по-често да речем.Въпреки че от друга страна погледнато, направило ми е впечатление специално за някои хора от форума, че постоянно продават нещо, имат за месец време по 2,3 ъ-па и си продават нещата без много да вдигат пара.Дааа за повечето хора може би е доста дразнещо да видиш няколко повдигания на темата за период от 24 часа, но всичко което не е забранено - значи не е нарушение на правилата - РАЗРЕШЕНО :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На мен ли4но ми зву4и много глупаво . това което предлагате.ВСЕКИ КОГАТО ИСКА ТОгава може да си слага UP това е според мен. ТОва 4е в някои форуми е тъка не зна4и 4е и тук трябва да се направи тъка . :cool:;) ;) ;) ;) ;)

е учтиво ли е се на дадената личнос да му кисне темата 2 дни като сопол а на останалите колеги да отиват на майната си.аз мисля че не е колегиално.и аз съм за една сопа в уорна и така... има си търсачка, пък и няма да измрем за 24 часа търпение за ъп-а Редактирано от GINDAHOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е учтиво ли е се на дадената личнос да му кисне темата 2 дни като сопол а на останалите колеги да отиват на майната си.аз мисля че не е колегиално.и аз съм за една сопа в уорна и така... има си търсачка, пък и няма да измрем за 24 часа търпение за ъп-а

Подкрепям! Аз съм ЗА! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Подкрепям! Аз съм ЗА! :cool:
;) Тамън вчера направих съвсем човешка забележка на един колега ... и той взе че се обиди, ето излиза на яве - явно не дразнят само мен подобни ъпвания. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям! Аз съм ЗА! :D

И аз съм За

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М дааа ... като дечурлига сте ! А не мислите ли че като не може да си ъпва темата ... просто ше си пусне нова , която да дублира старата и така ше се навъдят сума ти еднакви теми ! Аре стига с тия ограничения ... всеки си избира кво да чете и кво да пише в тоя форум ! Някои само продават ... други само се лигавят ... една шепа хора имат смислени постове напоследък ! А някои вече основно само четат ! Ако нещо не ви кефи ... ми не му обръщайте внимание ! Аз чета това което ме интересува ! Няма как хиляда маймуни да мислим еднакво и да се кефим на едни и същи неща ! Аман вече от недоволни и мрънкащи ! Гледайте си кефа бе хора ... кво си губите енергията за глупости ! Поздрави от чичката ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ли4но ми зву4и много глупаво . това което предлагате.ВСЕКИ КОГАТО ИСКА ТОгава може да си слага UP това е според мен. ТОва 4е в някои форуми е тъка не зна4и 4е и тук трябва да се направи тъка . :D :D ;) ;) :D;)

е учтиво ли е се на дадената личнос да му кисне темата 2 дни като сопол а на останалите колеги да отиват на майната си.аз мисля че не е колегиално.и аз съм за една сопа в уорна и така... има си търсачка, пък и няма да измрем за 24 часа търпение за ъп-а
ами ако пусна 3-4 теми др-гия още 3-4 3-тия и тои и к'во правим ?! ще отидат на маината си вси4ки колеги по тая логика?! и ще 4акат 48 4аса.. хахахах !!!аз да уп-нат(направо ще спът пред компа) на 2-ра - 3-та страница ходи ги търси (през тези 48 4аса)това го казвам защото доста колеги пускат пове4е от една тема по 2-3-4 даже. с дадени стоки (разли4ни)а това което искате е ограни4ения за потребителите.Трябва да има ->ДЕМОКРАЦИЯ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Подкрепям! Аз съм ЗА! :D
;) Тамън вчера направих съвсем човешка забележка на един колега ... и той взе че се обиди, ето излиза на яве - явно не дразнят само мен подобни ъпвания. :D
ти си ясен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24h , изпитано е в други форуми и работи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... А не мислите ли че като не може да си ъпва темата ... просто ше си пусне нова , която да дублира старата и така ше се навъдят сума ти еднакви теми ! Аре стига с тия ограничения ... всеки си избира кво да чете и кво да пише в тоя форум ! Някои само продават ... други само се лигавят ... една шепа хора имат смислени постове напоследък ! А някои вече основно само четат ! Ако нещо не ви кефи ... ми не му обръщайте внимание ! ......

Напълно съм съгласен!

Просто не виждам смисъл от това, може така да е по-добре за някои, но на мен лично не ми харесва тая идея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ли4но ми зву4и много глупаво . това което предлагате.ВСЕКИ КОГАТО ИСКА ТОгава може да си слага UP това е според мен.

Точно така. А в много от форумите, човек може да изтрие последното си мнение (в случая последния си UP). По този начин, една обява не се напълва с 20 излишни мнения (20 UP-вания), а автора може да си ги трие. Но, явно тук е преценено, че е по-добре автора да не може да си трие или редактира мнението. ;) Както и да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не исках да наложа някакво ограничение или нещо такова просто попитах.....не съм искал да спорим или да се заяждаме, това не е нищо лично към никой.....но след като не среща обществена подкрепа и след като е било вече разисквано от екипа нека отпадне.......!!!Даже бих помолил ако решат модераторите да затворят темата за да не се нажежава обстановката! Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм съгласен но 24ч.не 48. ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не исках да наложа някакво ограничение или нещо такова просто попитах.....не съм искал да спорим или да се заяждаме, това не е нищо лично към никой.....но след като не среща обществена подкрепа и след като е било вече разисквано от екипа нека отпадне.......!!!Даже бих помолил ако решат модераторите да затворят темата за да не се нажежава обстановката! Мерси

ако говориш за моето мнение беше малко остри4ко ..сори ако съм те убидил простоаз нито пускам да продавам разни неща но все пак..всеки би трябвало сам да избира кога..да си пише уп а не по някакви ограни4ения..това 4е някои прекаляват ;) е др-го . Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен пък би трябвало като се пише в някоя тема да не се вдига а да си седи по дата която се е пуснала така няма ад се местят и всеки ще знай коя обява е нова и ако е гледал стара ще се ориентира по датата ;)така няма да има надпревара за ъп ;) и няма да има много излишни мнения защото няма да може да се вдига темата :D Но това си е мое лично мнение все пак :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен пък би трябвало като се пише в някоя тема да не се вдига а да си седи по дата която се е пуснала така няма ад се местят и всеки ще знай коя обява е нова и ако е гледал стара ще се ориентира по датата :lol:така няма да има надпревара за ъп :lol: и няма да има много излишни мнения защото няма да може да се вдига темата :D Но това си е мое лично мнение все пак :D

идеята ти е чудесна според мен , поне за купува/продава , но не съм сигурен колко е елементарна реализацията й ако не е предвидена от разработчиците на форума ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само да не стане така: up=wаrn и оттам сума ти потребители с wаrn които си правят нови профили !!!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

и какъв е проблема да си направиш нов профил набързо който уж е заинтересован от твоята обява и така до безкрай ...мисля че винаги ще има чалъм да заблудиш някого, но важно е нашето самосъзнание иначе нищо не помага

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какъв е проблема да си направиш нов профил набързо който уж е заинтересован от твоята обява и така до безкрай ...мисля че винаги ще има чалъм да заблудиш някого, но важно е нашето самосъзнание иначе нищо не помага

И какъв е проблема да си правиш нов профил и да симулираш заинтересованост с цел да си ъпнеш обявата и да заблуждаваш някого .....(поемам си въздух) след като тук е ФЕН КЛУБ по дяволите, НЕ ПАЗАР ! ;) Пусни си една обява в мобилето на 10лв за да ти седи най-отгоре и нема кво да се занимаваш с ъпване .... той тоя трик е станал редовен отдавна, така че .... къв е проблема и ти да го ползваш ? Или пък да си "пропуснеш" последните две цифри от цената и в допълнителното инфо да я напишеш ... ;) Аз подкрепям предложението на JeepersCreepers !! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е, че трябва да си достатъчно ловък и да не го правиш от едно и също IP :) иначе и двата ти акаунта горят ...

Да бе а мен как не ме хващате ;) , шегичка!Има теми отпреди месеци, които няма как да не се ъпват, просто за да не стават по 4-5 страници ъпове, трявба някой да ги позачиства според мен! Или примерно, който си ги е писал да си ги трие, ама тогава ще стане голяма каша май май...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е писано това, което ще напиша сега защото ме напече и не ми се чете.Моето предложение е ако може да се направи чрез ЕДИТ-ване на мнението да се вдига (UP-ва) темата и така няма да се пиша по 30 мнения, а просто ще се давата ЕДИТ на 1вото или 2рото мнение и няма се да се получават теми с по 20 ъп-а и по лесно ще се ориентираме за колата, а не да четем по 3 страници само ЪП :unsure::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Браво, харесва ми идеята по горе. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz
Отговорено (Редактирано)

Идеята е добра, но недробосъвестни хора, ще си променят написанато в темата и ще стане гооооолляяяямо мазало... ;)

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, преди време, не веднъж, обсъждахме за свободния едит, Виктор внесе яснота по въпроса. Аз си го обяснявам това решение така:"Продавам джанти 25 инчови - промоция 20лв."след като са пратени по куриер темата се променя в тон с наложения платеж, даден на куриера""Продавам джанти 25 инчови - промоция 2000лв.". Това е смотан пример, но важи, мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имах предвид ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас!!! Не се бях сетил за това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми модераторите нали за това ;);)

Не разбрах?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Въпроса за редакция на мненията е обсъждан, не един и два пъти! Времето за редакция на поста няма да бъде променено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...