Jump to content
nikolai_alkov

продавам Honda Crx

Recommended Posts

продавам honda crx B16A1 150ps. ударена предна броня и калник.ето снимки,ако някой прояви интерес към колата.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=230002тел ми е 0897919151 или на личниима вариант да се вземе в перфектен вид но на друга цена естествено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето малко подробности относно колата понеже има интерес:както вече писах по горе,модела е В16А1 150 коня.колата е при мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Егати манията ЖЕСТОКА е! Кажи ни цената моля те да не стане офертата индивидуална. Сори са спама, но имам известен интерес към колата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак някаква ориентировачна цена няма ли да дадеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така,колата вече е готова,след 2-3 ще се боядисва.та ако има някой мераклия да я купи може да си избере цветовете, за сега си остава с основен цвят оранжев,капака и тавана-черни.само да кажа че колата стана уникално добре новия собственик ще и се радва много а това да си избираш и цвета къде го има.работим по поръчка на клиента :D колата се взема в идеален вид всичко за моя сметкасвещите вече са сменени-IRIDIUM-BKR6E джантите са 17 205/40 гумицената ще я коментираме на лични или на тел. 0897919151 Николай.успех на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здрасти, колега. От доста време гледам хубавицата и се 4удя горе долу към каква цена си се ориентирал. Фен съм отдавна на рексовете и имах 2. Наложи се да ги продам,но в този момент ве4е бих си я взел като втора кола. Та ще съм ти благодарен на отговор. И евевнтуално, ако стигнем до някъде дали 6те е възможно да я види Омбре. Пиши ми на лични.

Редактирано от Perko28

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_alkov

така,колата вече е готова всичко е наредено!!! някой иска ли да кара това нещо? имам снимки но нещо не мога да ги кача

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш ли бартер за Д14А3 Сивик '97 75к.с. хечбек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без бартери.аз точно за това я продавам,че много автомобили станаха :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре а няква цена горе-долу ориентировъчно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_alkov

подарък-нов съединител EXEDY STAGE 1 с притискателя комплект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В почти всички форуми, в които пиша има правило, което ЗАДЪЛЖАВА да се посочи цена и обявите без цени горят ... даже даването на цена до известна степен защитава потребителя, защото ако продавачът е измамник и си е направил импуслно телефонче, пуска без цена и всеки звъни да пита - съответно изгаря ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за всички които се притесняват 0897919151 да не е импулсен телефон - цена 8000 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един подарък-чисто ново CD PIONEER 6-та серия от магазин с фактура на стойност 500 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли информация къде се намира в момента този автомобил и някакви координати на собственика му?ПП. Знам, че темата е от 2008г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пак си е на пазара.Ето:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11285148226410350&f1=details

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...