Jump to content
The Penalty

Промоция на Акорд за 30 годишнината.

Recommended Posts

Колеги, тъй като успяха да ми гепят колата и както виждам май няма да я намерят се оглеждам за нова.По телевизията снощи видях реклама на някаква промоция на Акорд по случай 30 годишнината.Някой да има повече информация по въпроса? Цени, време за доставка, оборудване?Помагайте пак да се върна в Хонда отбора, ей! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гепиха ти новичкия Авензис ?!?! Ебах тия копелета :mad:http://www.honda.bg/page.php?lang_id=1&amp...&color_id=1Моля изберете модификация, за да видите допълнителното оборудване към нея.Модификация Цена в лева с ДДС 2.0 i-VTEC Sport MT 44600 2.0 i-VTEC Comfort AT 40700 2.0 i-VTEC Comfort MT 38900 2.0 i-VTEC Sport AT 46400 2.2 i-CTDi Executive MT 61920 2.2 i-CTDi Sport MT 49200 2.4 i-VTEC Type S AT 61080 2.4 i-VTEC Executive MT 59690 2.4 i-VTEC Executive AT 64080 2.4 i-VTEC Type S MT 54452

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, на един месец. :lol: Тия цени дето ми ги показваш са си нормалните цени за Акорд. Аз говоря за промоция, защото както казах вчера видях реклама.44 хилки за акорд са много, но ако има нещо като предната с 5-6 надолу съм вътре. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мисля, че това което е пуснал колегата са стандартните цени (Бултрако рядко си обновяват сайта).Това http://www.honda-varna.com/specials/index.html са цените за Special edition на Карада, но и в София трябва да са същите.

Редактирано от koki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто в момента страницата с промоциите на Бултрако е празна ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно,Страниците на БУЛТРАКО, ЮБИКО и КАРАДА не казват нищо, но съм 100% сигурен, че промоция има защото:1. Видях реклама по телевизията снощи (ако не се лъжа беше БТВ)2. Подочух от познат, че такава промоция има (различна от онази за панаира миналата година).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki

Точно в Карада цените са за SE серията по случай 30 год Акорд.Само няма обяснения какво оборудване е включено, но затова има телефони.Доколкото аз знам става въпрос за спортно окачване и още някои екстри, които в нормалните случаи са срещу допълнително заплащане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, току що видях, че АДБЛОКА ми е махнал баш промоцията. Мерси! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си спомням, че още преди няколко месеца като не бяха я пуснали тази реклама по TV, някой тука във форума написа за промоцията и друг се обади че е звънял в Бултрако и че са му казали че количествата са изчерпани и ако иска може да си земе на "нормалните" цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ама те тия цени са всичко друго но не и нормални. !!!Иначе преди няколко месеца имаше друга промоция за друг Акорд.Като гледам и тая няма да е Хонда мамицата му! За над 40 хил. лева предпочитам СУБАРУ. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

гепиха ти новичкия Авензис ?!?! Ебах тия копелета :mad:

предател...

!!!

Редактирано от Zmeio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Колкото до Субаруто, еми то в класа на Акорда, Легасито почва от 60К, а Импрезата е от 40К и е по малка - в класа на Сивика. Е преди имаше една дето я продаваха за 35К - 1.5 105 коня, ама не я знам дали не е няква бюджетна за страни като нашата с по смотана сглобка. За тея пари 35К или Сивик или Корола.

Общо взето и аз ги класирам първо Хонда и като най-добра алтернатива Тойота. Субаро също ама то вече е малко по горен клас и цена съответно, даже него го слагам кажи-речи наравно с Хондата, като коли с безупречно качество, преди Тойота, стига човек да може да си го позволи.

Субарото го отпиши, мислех един Форестър ама са свършили преди 2 седмици (ентри ниво за 36 хил. лева, било е бой до колкото разбрах). :)

За другите - и аз не знам. Гледам един Лансер има нелош ама на снимки, ще трябва да ида да го видя. Ма ми се види мъничък, мамка му! !!!

 

 

гепиха ти новичкия Авензис ?!?! Ебах тия копелета :mad:

предател...

!!!

 

Е тия като теб са ми най-интересни, я малко се мотивирай, моля!? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

то за 40К има и Кашкай базов :) , не че го препоръчвам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз през последната седмица съм се заоглеждал по джипове и Кашкай-а е най добрата оферта от всички източни джипове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кашкай-я си е малко детско джипче според мене, ама щом ти харесва.........то на жената Териос-а е 2 пъти повече джип от това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Пристрасни сме, ама на габирите колкото ЦР-В-то. А като цена Кашкай-а за сега излиза с най-добрата такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest don4o_tsarev

колега лансера ваобще не е малак мои приател си взе инстаил нивото 1.8 143к. на 18 джаната с добаки по броните и праговете ниама екстра дето я ниама,лансера е просто прекрасен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...успяха да ми гепят колата и ...

Ай стига бе. Що нещеш пак Авенсис? Май си я засилил от някоя скала и се правиш на ударен, а? :D:P Кофти работа.И все пак, ако ти броят кинтите на куп, замисли се за нов внос от EU. Колега от форума спомена, че с наближаването на новия модел Акорд, цените на сегашния биле много апетитни :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.honda-apostolov.com/Cars/cars_p...tion_accord.htmhttp://www.honda-varna.com/specials/index.htmlhttp://www.ubico-honda.com/specials/index.htmlОбщи правила: 1. Писането на кирилица във всички форуми е задължително. Мнения на латиница ще бъдат трити. Оправданието "нямам кирилица", "пиша от клуб" и т.н не се приемат. Във форума има инсталиран модул за кирилица ( фонетична и БДС), използвайте го.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...успяха да ми гепят колата и ...

Ай стига бе. Що нещеш пак Авенсис? Май си я засилил от някоя скала и се правиш на ударен, а? :D:blink:
Щото Авензиса не е в промоция вече + това, че се чака за него а аз нямам нерви за още 3-4 месеца висене без кола.Преди малко ходих да гледам Кашкая - колата е супер. Във ВСИЧКИ случаи е просторна поне колкото акорда ама е 4х4 и каквото и да е е по-проходима от него.Друго което загледах е новия Лансер 1.5/1.8 бензин - и него ще ида да го видя ама за сега нямам с какво. :D Третата оферта която ми допадна е за Корола седан.Ходих да гледам и СЕАТ ама нещо не ме грабнаха (те нали са на една купчина шоурумите на Нисан, Рено, Дачия и Сеат та...) :) До тук толкова.Дочух нещо за нова Мазда 6. Някой нещо да сподели?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Виж и корейските колеги Hyundai Sonata ,i30 няма да съжаляваш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да се включа и аз в дискусията :D От месец и половина съм горд притежател на юбилейния Акорд 2.2 дизел Special Edition и да си призная визията и интериора са просто грабващи...

Можеш ли да кажеш какво е по-различното на юбилейната с другата?@slus4o©: Hyundai и KIA се обезценяват по-бързо от компютри. :D Напоследък ги правят много добре ама в никакъв случай не са добра инвестиция откъм финанси. Редактирано от The Penalty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сравнение само - ходих на презентациите на Мицубиши Паджеро и след това на Митсубиши Оутландер - ами двигателя на Паджерото се оказа от Пежо а на Оутландера ...........от Голф дизел!!!!!!!

:) От Сивик седан интересувал ли си се? Цените в страницата на Бултрако са завишени с около 4-5000 т.е. цената е около 38000.П.П. Успех с търсенето, вярвам в правилният ти избор. Аз го закъсах за кола и мисля да взема един Джаз, за повече няма пари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре, гледам от щатите внасят. Има ли смисъл това? Смятам акцизи и щуротии и нещо не ми излиза сметката. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да кажеш какво е по-различното на юбилейната с другата?@slus4o©: Hyundai и KIA се обезценяват по-бързо от компютри. :lol: Напоследък ги правят много добре ама в никакъв случай не са добра инвестиция откъм финанси.

Ами основните разлики за които се сещам спрямо стандартната Sport версия (не знам дали се предлага някъде още на склад) са:- спортно окачване (май е с 5мм по-ниско от стандартното)- 17" графитени ал.джанти с летни гуми 225/45- табло и апликации с покритие тип "карбон"- мултиф.волан и скоростен лост с кожена "тапицерия" ;)- фарове за мъгла- затъмнени стъкла на предните фарове, хромирани дръжки на вратите и лайстни- аудио система тип "Premium" - 6 CD changer с 8 говорителя- Cruise controlПреди време имаше една рекламна брошура на Бултрако и там ги имаше всичките разлики...ето така изглежда иначе: http://accordrussia.ru/se/html/ , но като гледам има някои разлики за различните държави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Вчера гледах въпросната реклама за Акорда, цената е 38 900 лв с ДДС или не незабелязах, значи промоцията е още в сила и би трябвало да има още от въпросните 8 бройки както някой спомена иначе мноо тъпо да рекламират нещо което всъщтност го няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре, гледам от щатите внасят. Има ли смисъл това? Смятам акцизи и щуротии и нещо не ми излиза сметката. :cool:

За мен има. Един колега му докараха Civic от щатите на 25 бона на една година. Тука се има на предвид ЕХ изпъжнение, което е с всички екстри + автоматик без кожа. Цената е доволна. Има няколко хора който внасят от щатите и схемата е горе долу такава. Цена от cars.com + 1000 $ горница за тях. ~ 1500 $ транслорт и тука данъците. Излиза 30-40% по евтино от тука. Но трянва колата да е на добра цена. Иначе тази разлика в цените се "изяжда" от данъци и такси т.е. за по стари коли разликата в процентите намалява.. А най далавера е Джип от там. Применно изчислявах новото Санта фе за 35 К всичко. Двигател бензин и всички екстри. Цени в мобилето 50 К дизел не толква напомпан. Има го и другия момент колите трябва задължително да са втора употреба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...