Jump to content
laci

Accord Coupe Ies

Recommended Posts

Автомобила е нов внос със сервизни документи на 147000 км.Оборудването е кожен салон,климатроник,ел.пакет,ел. огледала с подгряване,шибедах,подгряване на седалки,музика.ABS,AirBag-2бр,лети джанти и всичко друго от Honda за модела.Производство 1999г.Очаквайте снимки :) Цената е 13500лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на колата:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Телефона ми е 0887 25 81 99

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се намира колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пич продава само хонди,между другото. Говорил съм с него, когато търсих моето купе. Помня един случай, при който едно купе беше минало през Юби ко за обслужване, преди да се закотви там. От сервиза ми припомниха, че колата е обслужена при тях на 280ххх км, на пазара беше на 140 к. Вероятно е било прецедент, но "проблемът" на тези купета е, че добре поддържани и на 300 000 км изглеждат удивително запазени, включително кожените им салони. Така че, умната...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги виждам че сте доста "запознати" и добре осведомени.Явно ще ви трябват още доста годинки за да може да се наричате Хонда фенове.КАто първо ще кажа,че тези автомобили нямат още 20 години :D .Второ пътечката е от пазара по посока на сервизите а не обратно,както някой много умно е предположил.Завършвам с това че колата е за ценители не за лаици.Моля не се излагайте с некомпетентни мнения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеКолеги, просто не говорете за нещо, за което не сте сигурни - колата наистина е това за което човека пише, страхотна е, няма за какво да се хване човек като забележка, днес ходих да я гледам. Това е моята кола, стига да успея да събера парите до няколко дни, да не ми мине черна котка пътя само.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е перфектна.Блазя му на новия собственик!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бартер за МБ Е250 ,95год,комби ,113кон,обявил сам я на 8000 в мобилето ,тел 0898441741

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тази кола замина :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Колега, тази кола замина ;)

еми ти се усуква, мота, ся се мръщиш........как можа да я изтървеш? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........как можа да я изтървеш? :huh:

Споко, всяко зло - за добро!Една друга такава ме чака в Австрия в момента ... до седмица - две трябва да е тук :P:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...