Jump to content
prozium

среща на омв(plovdiv)

Recommended Posts

Абе тея уговорки е добре да се правят седмица по-рано, да не говорим че там е гъчканак с други коли...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Както каза колегата по горе тези срещи е хубаво да се казва поне 1 седмица преди датата2.Точно утре там е фуул със "Стреет рацери" :Д и както по миналата седмица повечето който са били там за изяли по един акт та дане стане така покрай тях и на нас да лепнат по един

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, ами дайте да си измислим друго вечерно неделно място за Нас ;) .Все ще измислим другаде да е,пък да седнем по 1 сок :P ,малко лаф ....на по спокойно,че на ОМВ е лудница ;) .Още повече неделя вечер е готино време и предполагам ,че ще има майни дето им се бръмчи ;) ....Еми казвайте да го решим веднъж къде да е ,пък то вече е ясно -всяка неделя ,който желае..... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Beneton4o напълно съм съгласен с теб,всяка неделя някаде айляшко.Който има мерак ще идва.Аз и без това неделя все си джиткам някаде.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С/у ОМВ има едно кафе ама забравих как се казва май беше "ГРАФИТ" там паркинга е доста голям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измисляме няколко места,пускаме анкета и така ще разберем къде ще е.Като ще се покаже мястото на карта,че дори аз дето съм родом Пловдивчанин не се оправям добре :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва да е на бензиностанция дайте да е някакво кафе от сорта на "Aqua Lend" или нещо подобно понеже те са с големи паркинги и ще има място за всеки поне аз така мисля иначе и аз съм сагласен с beneton4o да са всяка неделя пък който може да идва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Aqua Lend е добро предложение.Други...??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Plazma също е добро място апък и си имаме съклубар там хем и той ще присъства за eternity говоря и място за паркиране има най важното :)

Редактирано от Fozio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много далеко таз тракия :lol: Плазма не е лош варянт,ако има др.предложения предлагайте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен плазма е по добър вариант понеже е в центара и няма да има разсърдени а за час мисля че кам 8 е най добре да може който си почива си почине и след тва ;) ;) ;):lol:;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви разсърдени е хора??? Някой ще се разсърди ли, че трябва да мине 10км за да иде на среща и то в неделя, когато няма никакво движение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фозка мерси за предложението да ми дигнете оборота ама сяка неделя правя вечерта ревизия :D баш кам толкова до към 4-5 сутринта и е тегаво при нас в Плазма :) и даже да е другаде няма да мога да присъствам на никоя среща в неделя вечер :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе що не примерно неделя ама по светло някъде, да можем да видим колите на слънчева светлина.Аз си мислех за някъде по гребната база, които има мерак ще може и да запали гуми на импровизирания полигон пред стадиона.Има доста капанчета, макар че неделя точно яко се фулират.Давайте да го решим че пловдивчани куцат с организация :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа ..ако питате мен е супер там на полигончето,,,,наитинса тамън желаещи да запалят гумите пък и може да си направим едно малк състезаниице за време хаха.....може пък просот аз да расъждавам така щот съм наблизо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа ..ако питате мен е супер там на полигончето,,,,наитинса тамън желаещи да запалят гумите пък и може да си направим едно малк състезаниице за време хаха.....може пък просот аз да расъждавам така щот съм наблизо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоз полигон на гребната не го ли направиха платен паркинг :):D ??Или има още някакъв там...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този полигон отдавна е в историята, благодарение на господата общинари :D . Вече е красив платен паркинг, който пълни хазната на Пловдив ... или джобовете на някои конкретни хора... :):P .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това място ли става въпрос ,ако не тук също е добро място и е широко най важното

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хубаво е точно пред входа на Ст.Пловдив малкото полигонче с островчето по средата :) там е суперско.Там към 4-5-6часа така на светличко и от там ако има мераклий за по "Сокче" някаде :D

Редактирано от vektor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това място ако се сещам правилно, е точно там дето даваха колелета под наем преди време. сега не знам дали още го има. само че там няма никъде на близо нищо, даже и кафе машина със стотинки няма. на бензиностанция е добре защото някой бензиностанции имат хубави паркинги и продават кафе (и други) вътре :rolleyes: има една бензиностанция ЕКО, близо до затвора, на кръстовището на стамболийски със димитър талев.http://bgmaps.com/map.asp?sid=59c0ee2f250d...;Map27_16.y=192има паркинг, никой не си прави сбирки там, и вътре има кафе. даже с масички и столове :P има и маси отвън също.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

даже и кафе машина със стотинки няма...

В голяма грешка си има си кафене понеже точно там има мифка и до мифката има заведение миналата година работих точно на въпросната мифка а за колата мисля че още ги има Редактирано от Fozio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете предложения са примамливи, може да се пробват в две поредни седмици примерно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде колеги,даваите да решим мястото ,през кои ден от седмицата ще е и час,че и аз се запалих!Иначе това посленото място според мен е перфектно.А и ако както казва колегата има мивка там,значи трябва да има и някакво барче!аз лично там не съм ходил от много време,но помня че не е натоварено с движение. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Той денят е ясен -НЕДЕЛЯ(няма движение ,повечето почиваме т.н.) По скоро часа да уточним ,което не е проблем...А относно мястото аз гласувам за бензиностанцията на Димитър Талев до затвора :rolleyes: -перфектна е ,светла е има кафе и места !Където и да се реши ще минавам всеки път....няма такова удоволствие от шофирането неделя вечер :P ....а и още нещо-днес видях още Сивици в Пловдив с млади пичове вътре....ами хич не се спотайвайте ами идвайте-к'во кафе ли не обичата или Хонди ;)

Редактирано от beneton4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази събота на гребната пред ст.Пловдив.Ще си правим Car Audio срещичка,който иска да заповяда.Тия дни ще кажа точен час ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха айде бе колеги никои не се спотаива ама какво толкова го избиираме това място все едно булка ще си взимате :lol: Просто ако нени хареса ще го сменим ;) то е логично. Аиде тази неделя на бензиностанцията ЕкО за час предложения от 17:00 до 19:00 мисля че този интервал от време е добре после коита има да прави нещо да си го прави ;) ? А ако нени устроива другата неделя другаде и за часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде Неделя 17часа на Екото.Няма какво да го мислим.А Събота на гребната ;)

Редактирано от vektor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еко-то в Кичука..., Еко-то в Смирненски....Еко-то в.......???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По горе в постовете пише има и карта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По горе в постовете пише има и карта :lol:

Мхм, на картата само, че е посочено импровизираното полигонче при стадиона на гребната база.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това място ако се сещам правилно, е точно там дето даваха колелета под наем преди време. сега не знам дали още го има. само че там няма никъде на близо нищо, даже и кафе машина със стотинки няма. на бензиностанция е добре защото някой бензиностанции имат хубави паркинги и продават кафе (и други) вътре :lol: има една бензиностанция ЕКО, близо до затвора, на кръстовището на стамболийски със димитър талев.http://bgmaps.com/map.asp?sid=59c0ee2f250d...;Map27_16.y=192има паркинг, никой не си прави сбирки там, и вътре има кафе. даже с масички и столове :huh: има и маси отвън също.

На линка го има :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vektor

Събота 18часа на гребната пред ст.Пловдив!Неделя 17:00 на Екото до затвора!Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на гребната пред ст.Пловдив

И аз съм повече за там , отколкото за бензиностанцията .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

понеже линка с картата от bgmaps е валиден само за определено време, ето обща и подробна карта на ЕКО-то в кичука:

 

обща карта:

Публикувано изображение

подробна карта:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не стане объркване Събота 18часа на гребната пред ст.Пловдив!Неделя 17:00 на Екото до затвора!2 отделни срещи,ако на Екото не ни хареса ще сменим мястото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KU4E_DUX

И сега остава да видим колкоса сериозните хора :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте да се видим кои сме тия дето ще сме в неделя на екото, кои на гребната и кои и на двете места :D ? аз може и в събота да дойда, ама може и да съм на работа, не се знае. иначе за неделята ще гледам да съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ursus

Аз също ше се опитам да дойда на Гребната ,а и на екото мога,щото е до нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На гребната съм 100%,за Екото ще се постарая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...